Transfer Önerileri - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

transfer konuşmanın sırası değil biliyorum ama umarım yönetim yaptığı hatanın farkına varmıştır inşallah bundan sonra bu kadar geçe bırakmazlar transferleri her şey plana programa göre ilerler

transfer önerisi olarak tabi Savanier ve Trezeguet ikilisi gelsin şova devam edelim ...

Championship ten beri istikrarlı bir ilerleyişi var reyis bizde fark yaratır.. Onun dışında mitrovic tam bizim liglik adam ama 2 forvetimiz var.. Keza shürrle buralara gelmeyecek adam değil.. Sessegnon ve seriyi yiyemeyiz zaten anlamıyorum böyle güzel kadrolar neden oynayamıyor.. Bir örneği de southampton ve wolves gerçi wolves son dönem topladı baya

Wolves oynayamiyor mu :red:

transfer konuşmanın sırası değil biliyorum ama umarım yönetim yaptığı hatanın farkına varmıştır inşallah bundan sonra bu kadar geçe bırakmazlar transferleri her şey plana programa göre ilerler

transfer önerisi olarak tabi Savanier ve Trezeguet ikilisi gelsin şova devam edelim ...
Belhanda OUT Savanier IN
Onyekuru (maalesef bize yar olmaz) OUT, Trezeguet IN
Nidiaye ve Fernando yerine önerin var mı Enes??

Sene sonu sözleşmesi bitecek iki kiralık oyuncumuz onyekuru ve ndiaye yerine
Francis Amuzu - 19 - Sol kanat - Anderlecht
Olivier Kemen - 22 - Merkez orta saha - Olimpic Lyon
Bu ikili önerimdir. Ayrıca bu iki isim transfermarktta sözleşmeleri sezon sonu bitiyor olarak gözükmektedir.

Belhanda OUT Savanier IN
Onyekuru (maalesef bize yar olmaz) OUT, Trezeguet IN
Nidiaye ve Fernando yerine önerin var mı Enes??
Reis bence Emre Akbaba Belhanda yerine geçer 8 numaraya Savanier gelir o parayla Ndiaye yerine
Fernando iyi bir teklif gelirse satılır ki PSG 'den teklif olmasına rağmen bırakmadık çünkü Fatih Terim 'in sağlam adamı, en kötü gününde olsa bile Fernando 'ya ellemiyor hiç satılacağını düşünmem ama illa bir öneri olacaksa Wanyama gibi adam isterim. Madem böyle fizik üstünlüğü olan sert agresif kelimeleri hafif kalan adamları transfer etmeye başladık varımızı yoğumuzu harcayıp böyle bu tipte bir adam alalım başka öneri olarak da W.Barrios veya M.Nakamba olabilir

Donk-Selçuk-Ndiaye gibi adamlar gidiyor %90 Belhanda 'da satılır elimizde orta saha olarak Emre ve Fernando kalıyor haydi diyelim Savanier alındı ama en az 2 tane daha kaliteli orta saha almak zorundayız sonra da Atalay-Abdussamed-Celil gibi gençleri artık iyice A takıma dahil etmek lazım. Çünkü Ozan 'dan sonra alt yapından en beğendiğim adamlar Atalay ve Abdussamed ikilisiydi bence Atalay direk Emre Akbaba 'nın Abdussamed Fernando 'nun alternatifi olabilecek potansiyelleri var. Celil 'de son maçta fena değildi

Reis bence Emre Akbaba Belhanda yerine geçer 8 numaraya Savanier gelir o parayla Ndiaye yerine
Fernando iyi bir teklif gelirse satılır ki PSG 'den teklif olmasına rağmen bırakmadık çünkü Fatih Terim 'in sağlam adamı, en kötü gününde olsa bile Fernando 'ya ellemiyor hiç satılacağını düşünmem ama illa bir öneri olacaksa Wanyama gibi adam isterim. Madem böyle fizik üstünlüğü olan sert agresif kelimeleri hafif kalan adamları transfer etmeye başladık varımızı yoğumuzu harcayıp böyle bu tipte bir adam alalım başka öneri olarak da W.Barrios veya M.Nakamba olabilir

Donk-Selçuk-Ndiaye gibi adamlar gidiyor %90 Belhanda 'da satılır elimizde orta saha olarak Emre ve Fernando kalıyor haydi diyelim Savanier alındı ama en az 2 tane daha kaliteli orta saha almak zorundayız sonra da Atalay-Abdussamed-Celil gibi gençleri artık iyice A takıma dahil etmek lazım. Çünkü Ozan 'dan sonra alt yapından en beğendiğim adamlar Atalay ve Abdussamed ikilisiydi bence Atalay direk Emre Akbaba 'nın Abdussamed Fernando 'nun alternatifi olabilecek potansiyelleri var. Celil 'de son maçta fena değildi

Enes senin futbol bilgine inanan biriyim, ve genelde senin futbol yorumlarına katılıyorum. Ben de Emre Akbaba konusunda olumlu dusunenlerden biriyim, insallah bu takımın vaz gecilmezi olur. Belhanda nın yerine mi oynar, baska bir pozisyonda mı bilemem, ama Belhanda dan cok daha fazla (gol ve asist olarak) skora katkısı olacagına inanıyorum. Tek eksiği fizik gucu. Umarım bu sakatlık doneminde fiziğini guclendircek calışmalar yapmıştır.

Yazdığın yabancı isimlerden tanıdıgım da var, tanımadığım da var. Hayırlısı diyelim.

Sadece Celil konusunda sana katılmıyorum. O fizik ile orta sahada olagan dışı özellikleri olmadığı muddetce (bence yok) birseyler yapamaz. 1-2 seneye alt kumeye gider.

Sıradaki başlıca hedef yedek kulübesini geliştirmek olmalı . Yani yerli oyunculara ve alt yapıya yönelmeliyiz . Alt yapı buaralar güzel gidiyor dolayısıyla yerli statüsünde iyi stoper / bek / kanat / orta saha / forvet bulmamız lazım. Gerek yurt içi gerek gurbetçiler çok sıkı araştırılmalı .

Sıradaki başlıca hedef yedek kulübesini geliştirmek olmalı . Yani yerli oyunculara ve alt yapıya yönelmeliyiz . Alt yapı buaralar güzel gidiyor dolayısıyla yerli statüsünde iyi stoper / bek / kanat / orta saha / forvet bulmamız lazım. Gerek yurt içi gerek gurbetçiler çok sıkı araştırılmalı .
Kesinlikle,boylece sınır getirmek isteyenlerin cenesini kapatmis oluruz ama cok iyi ve titiz secilmeli.

Championship ten beri istikrarlı bir ilerleyişi var reyis bizde fark yaratır.. Onun dışında mitrovic tam bizim liglik adam ama 2 forvetimiz var.. Keza shürrle buralara gelmeyecek adam değil.. Sessegnon ve seriyi yiyemeyiz zaten anlamıyorum böyle güzel kadrolar neden oynayamıyor.. Bir örneği de southampton ve wolves gerçi wolves son dönem topladı baya
Mesela AL'de 2 3 tur gecip Diagne 20 milyon gibi Araplara satilsa Mitrovic cok iyi olur.

Alberto Moreno nun kontrati sene sonu bitiyor. Hoca zaten sol ayakli sol bek istiyor (Ömer Bayram, Emre Tasdemir transferleri). Takimi da genclestirmek istiyor. Mariano yu sutlayip, Nagatomo yu sag bek oynatabilir. Veya hem Mariano yu hem Nagatomo yu iyi fiyatta okutup, daha genc sag bek alinabilir (Tete, Lala tarzi).

Diagne +30 gol atarak sezonu bitirise, ve yabanci sayisi düserse onu 18 milyona falan satabilirsek iyi olur. Fernado, Mariano, Belhanda ve Feghouli de veraber 22-25 milyon ederse, iyi bütcemiz olur.

O zaman bence Umut Bozok+Mert Müldür/Ertugrul Ersoy transferleri sart olur. Belki bir de orta sahaya alternatif olacak türk oyuncu bulmaliyiz.

Emre Kılınç'a bakmak lazım sezon sonu için yerli oyuncu lazım şimdi gol attı bu sezon 5 gol-5 asist oldu 24 yaşında sözleşmesi 2020 de bitiyor.

Üstelik Menajerlik hakları bizimde çok çalıştığımız bir şirkette Onyekuru-Ndiaye-Belhanda ve 3 genç oyuncumuz olmak üzere 6 oyuncumuzla menajeri aynı sezon sonu gündemimize kesin gelir.

Trezeguet'nin de menajeri aynı zamanda ve bir dönem ilgilendiğimiz Anderson Esiti falan var Nijeryalı oyuncular ağırlıklı genelde bu şirket

Sezon sonu yerli ağırlıklı transfer yapmamız şart yabancı kuralı değişmese bile kadroya 12 yabancı yazılıyor bakınca kulübe boş gibi geliyor

Üst Alt