Transfer Önerileri - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Bu maçla birlikte bir kere daha karar verdim bu takımın yazın tek sıkıntısı kiralık sözleşmeleri biten Onyekuru ve Ndiaye olmayacak orta sahanın baştan değilmesi lazım + Muslera yerine başka bir kaleci ile yola devam etmemiz gerekiyor

Belhanda-Fernando-Ndiaye-Muslera-Onyekuru => Out
Teji Savanier-Marvelous Nakamba-Walter Benítez-Trezeguet => In

Ndiaye sezon sonu donuyor
Onyekuru sezon sonu donuyor
Ali Naci'ye gore Belhanda sezon sonu gidiyor
Donk da muhtemelen gider
Fernando'yu da satmamiz Lazim

Sezon sonu 4 tane orta saha ve 1 kanat transferi gerekecek.

moussa sisokko gibi 2 tane azman orta saha bulmak lazım
Bence sıkıntı azmanlık değil, yoksa dünyada 165161 tane futbolcu bulursan Moussa Sissoko gibi azman olan ama bu adam onu tekniğiyle birleştirdiği için EPL 'nin en üst seviyesinde var olabiliyor yıllardır bunu tekniğiyle birleştiremeyen Ndiaye 'de bir naneye yaramıyor işte

Büyük takımlar orta sahasında sırf azman diye oyuncu bulundurmamalı, artık orta sahayı stoperleri geçtim millet kalecisini bile alırken ayaklarının düzgün olmasına geriden oyun kurmasına bakıyor bizim orta sahalarımız top yapmasını beceremiyor

Galatasaray seviyesinde bir takımın "azman" orta saha oyuncusu olacaksa bir tane olabilir o da ön libero olur. 8 numarayı top kapıyor 10 numarayı mücadele ediyor diye takımda tutarsan olacağı bu

bu takımın sene sonu orta saha rotasyonu kesin degismeli bize pas oyununu oynicak orta saha oyuncuları lazım ndiaye ve fernando ile deplasmanlarda hep böyle etkisiz kalıyoruz

En azından şöyle bir şey yapmamız gerekiyor. Bana kalırsa Belhanda ve Mariano ikilisi de satılıp yerlerine transfer yapılması gerekiyor ama bakalım hayırlısı

46120.jpg

Kaleci=> Walter Benítez => Tartışmam bile çok sağlam bir kaleci gümbür gümbür oynuyor adam sözleşmesinin son senesine girecek

Ön Libero => Marvelous Nakamba => Asli görevlerini çok çok sağlam yerine getiriyor bir ön libero neler yapmalı düşünün hepsini yerine getiriyor, hızlı güçlü yetenekli sert defansif özellikleri çok çok iyi üstelik saha içinde aynı Kante gibi çok aktif sürekli çalışıyor vazgeçmiyor oyunun içine katılıyor, ama biraz pahalı olabilir

Sol Kanat => benim tercihim Raphinha olurdu ama büyük ihtimalle Trezeguet gelecek

*Ayrıca Belhanda giderse yerine Savanier, Mariano giderse yerine Linnes geçsin arkasında bekleyecek yerli bir sağ bek alalım (malum yabancı sayımız aşırıya doğru gidiyor bir yerlerden kısmak zorundayız)

En azından şöyle bir şey yapmamız gerekiyor. Bana kalırsa Belhanda ve Mariano ikilisi de satılıp yerlerine transfer yapılması gerekiyor ama bakalım hayırlısı

46120.jpg

Kaleci=> Walter Benítez => Tartışmam bile çok sağlam bir kaleci gümbür gümbür oynuyor adam sözleşmesinin son senesine girecek

Ön Libero => Marvelous Nakamba => Asli görevlerini çok çok sağlam yerine getiriyor bir ön libero neler yapmalı düşünün hepsini yerine getiriyor, hızlı güçlü yetenekli sert defansif özellikleri çok çok iyi üstelik saha içinde aynı Kante gibi çok aktif sürekli çalışıyor vazgeçmiyor oyunun içine katılıyor, ama biraz pahalı olabilir

Sol Kanat => benim tercihim Raphinha olurdu ama büyük ihtimalle Trezeguet gelecek

*Ayrıca Belhanda giderse yerine Savanier, Mariano giderse yerine Linnes geçsin arkasında bekleyecek yerli bir sağ bek alalım (malum yabancı sayımız aşırıya doğru gidiyor bir yerlerden kısmak zorundayız)
Fegholui kalacaksa trezeguet olmaz kardeşim

Fegholui kalacaksa trezeguet olmaz kardeşim
Bilmiyorum reis yazın almaya çalıştık, devre arasında almaya çalıştık belli ki Fatih Terim çok beğeniyor kendisini

Benim de beğendiğim bir adam STSL seviyesinden çok daha yukarıda bence, hı aynı maliyetler ile daha iyisini bulamaz mıyız ? bence bulabiliriz ama büyük ihtimalle Trezeguet 'i alacağımızı düşünüyorum

Bilmiyorum reis yazın almaya çalıştık, devre arasında almaya çalıştık belli ki Fatih Terim çok beğeniyor kendisini

Benim de beğendiğim bir adam STSL seviyesinden çok daha yukarıda bence, hı aynı maliyetler ile daha iyisini bulamaz mıyız ? bence bulabiliriz ama büyük ihtimalle Trezeguet 'i alacağımızı düşünüyorum
Oyun tutturamayiz ikiside oyun kurucu biri golcü direk kaleye inen biri olmalı

Üst Alt