Transfer Önerileri - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Genç ve tempolu adamlar almaliyiz orta sahada oyunu serilestirmek gerek al ver al ver gereksiz pas oyunuyla olmaz günümüz futbolu çok değişti akan oyunda seri oynamak şart ayrıca duran top bizim gibi boy ortalaması uzun bir takım için silah olmalı özellikle Luyindama bu ligde her takıma kafa golü atabilecek potansiyelde bir adam ...

Belhanda ve Diagne 25-30 civarina satilsa bu parayla genc ve potansiyelli adamlar alınıp güzel bir takım kurulabilir birde artık al sat sistemini yavaş yavaş oluşturmaya başlayan bir takıma donusuruz yeni gelen kaliteli oyuncular ile potansiyelleri her geçen gün daha da ortaya çıkacak ve değer kazanacak Marcao Luyindama ikilisi ile farklı hedeflere yaklasabiliriz...

Mitroglou nu yönetim aldığı için Terim oynatmaya pek sıcak bakmadı diyor. Kendinin ısrarla aldırdıgi Diagne de ısrar etti diyor fransız basını

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

Hasan TAYSI heisin verdigi duyumun objesi olan topcuyla ilgili degerlendirmen nedir.
Hasan baskan dediyse heyecanlandim

Hep begendigim bir topcuydu mucadelesi fizigi temposu paslari sutlari zekasi dribblingi hic cok buyuk takimda oynamadi belki ama bence PL'nin hep buyuk topcularindandi

Bugun ilk defa ne kadar kasar bir topcu oldugunu gordum ve derhal alinmasi gerektigini anladim

Üst Alt