Transfer Önerileri - Sayfa 285 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Edson Alvarez Club America’dan. Stoper ve önliberoda oynuyor. Fiziği yerinde, topla haşır neşir olma konusunda gayet iyi, müthiş tempolu bir oyuncu değil ama süper bir addition olur bizim kadroya. Wolverhampton ile görüşme halinde idi nedir durumu bilmiyorum şu an.

Ayrıca Santiago Ascacibar Stuttgart’tan müthiş bir isim olabilir eğer kiralık olarak ikna edilebilirse.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Edson Alvarez Club America’dan. Stoper ve önliberoda oynuyor. Fiziği yerinde, topla haşır neşir olma konusunda gayet iyi, müthiş tempolu bir oyuncu değil ama süper bir addition olur bizim kadroya. Wolverhampton ile görüşme halinde idi nedir durumu bilmiyorum şu an.

Ayrıca Santiago Ascacibar Stuttgart’tan müthiş bir isim olabilir eğer kiralık olarak ikna edilebilirse.

Dün yazmıştım Edson Alvarez diye. Ajax az önce açıkladı. Bu adamlar işi biliyor abi.

Youssef Ait Bennaser 23 yaşında Monaco sürekli kiralıyor ayağı duzgün bir 6.5 numara

Mohamed Elneny U.Emery Arsenal'de pek düşünmüyor ikna edersek gelir teknik tempolu bir 6.5 numara

Danilo Barbosa Brezilya U-20 oyuncusuydu. Braga Valencia S.Liege Benfica Nice oynadı her sey var sıçrama yapamadı potansiyeli yuksek.

Alfred Duncan 26 yaşında hava hakimiyeti zaafı dışında iyi oyuncu ama 8 den fazla verilmemeli.

Youssef Ait Bennaser 23 yaşında Monaco sürekli kiralıyor ayağı duzgün bir 6.5 numara

Mohamed Elneny U.Emery Arsenal'de pek düşünmüyor ikna edersek gelir teknik tempolu bir 6.5 numara

Danilo Barbosa Brezilya U-20 oyuncusuydu. Braga Valencia S.Liege Benfica Nice oynadı her sey var sıçrama yapamadı potansiyeli yuksek.

Alfred Duncan 26 yaşında hava hakimiyeti zaafı dışında iyi oyuncu ama 8 den fazla verilmemeli.

Danilo Bennaser Elneny iyi oyuncular

Gecen sene dorukhan icin iyi diyenler bu sene Mehmet Ozcan ve Mert Cetin Için diyorlar. Ikisini de izlemedim ama her iki bölgede de yedek türk oyunu eksiğimiz belliyken denemekte yarar var

kaan ayhan'ı alsak çok iyi olur aslında da bonservis sıkıntısı var işte.hem türk pasoportu var ,hem de sağ bek, ön libero ve stoper oynayabiliyor.hoca kendisini milli takım almıştı 2.ligde iken sağ bek oynatmıştı.hayran kalmıştım ayağı düzgün,hızlı ve fizikli.mariano kanserinden sonra alves gibi gelirdi.

Üst Alt