Transfer Önerileri - Sayfa 284 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

kiymetli bir cilginliga haiz.

stjepan loncar diye bi herif. gylfi deil
Desene yaw nerden bilem Emrah atti konudan ben de bilerek okurken sadece hizla asagi inip cok layk almis seylere bakiyorum butunuyle okumuyorum yoksa cevap vermek istedigim bir sey gorursem canim sikilir diye

Stjepan Loncar diye birinden su an haberdar oldum soyle 5dk lik bir video bulam da kendisi hakkinda onyargi ve kesin kaniya sahip olam

Desene yaw nerden bilem Emrah atti konudan ben de bilerek okurken sadece hizla asagi inip cok layk almis seylere bakiyorum butunuyle okumuyorum yoksa cevap vermek istedigim bir sey gorursem canim sikilir diye

Stjepan Loncar diye birinden su an haberdar oldum soyle 5dk lik bir video bulam da kendisi hakkinda onyargi ve kesin kaniya sahip olam

emrah atmamistir ezeli rakibin herr son dk. atmistir diye tahmin ediyorum buna gore posyon al

Türkleri bir duzenleyelim:

Gidecekler:
Selçuk İnan (sözleşme sonu)
Eren Derdiyok (sözleşme sonu)
Semih Kaya (sözleşme sonu)
Sinan Gümüş (sözleşme sonu)
İsmail Çipe (sözleşme sonu)
Ahmet Çalık (fesih)
Ömer Bayram (fesih)
Muğdat Çelik (fesih)

Özetle Emre Taşdemir ve Emre Akbaba dışındaki tüm yerlileri postalayacaz.

Transfer Listesi:
Türk kaleci: Altay Bayındır, Fatih Öztürk
Türk stoper: Kaan Ayhan
Türk yedek sağ bek: Nazım Sangare
Türk orta saha: İrfancan Kahveci
Türk kanat: Gökhan Töre, Emre Mor
Türk forvet: Umut Bozok

Altyapı:
Stoper: Gökay Güney
O.Saha: Celil Yüksel
Kanat: Yunus Akgün

Yerli rotasyonunu bu (ve benzeri) şekilde restore etmeliyiz. Artık çöp futbolcu gormeyelim kadroda ya. Hocanın biraz hamle şansı olsun.

en az 30m euro isterler.

Kalite katar. 2 sene Nagatomo oynayacağına Filipe Luis oynasın. Ufak bir bonservis artısı da olur. Adriano'nun farkını gördük 3 senedir. Kadro zaten gençleşti. Filipe Luis gibi tecrübe de şart ŞL başarısı için.
nagatomoyu 1-2 neyse gönderip masuaku veya ona benzer yasta ve kalitede birini almaya calisirdim. her sene bozulacak defans dörtlüsü olmamali.

nagatomoyu 1-2 neyse gönderip masuaku veya ona benzer yasta ve kalitede birini almaya calisirdim. her sene bozulacak defans dörtlüsü olmamali.

Marcao-Luyindama zaten en geç 2 seneye gider. Onu geçtim Nagatomo'da gidecek. Filipe Luis hazır bonservis sıkıntısı varken alınsa fena mı olur?

ŞL'de Carlos'un tecrübesi ile FB çeyrek final yaptı. Biz Sneijder-Drogba ile farklı bir kimliğe büründük. Bjk'de Pepe-Adriano gibi isimler başroldü.

Filipe Luis, Nagatomo'dan çok daha tecrübeli ve kaliteli. FFP sorunu varken bundan iyi hamle olamaz beke. Sağ beke de gerekirse Mariano yerine genç bir isim alınabilir.

Bir de bu arkadaş var

Son düzenleme:
Üst Alt