Transfer Önerileri - Sayfa 389 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

9 ay da 300 milyon liradan fazla zarar yapmis takimiz. Adamin Dortmund da maasi Bilde göre 5 milyon brüt. Bize gelmesi icin 3-3,5 net vermelisin herhalde. Biz o parayi veremeyiz

Satmadan alamayiz zaten .
Yaklasik 2.5 / 3 Mio € net vermeliyiz, 25 yasinda ve BVB‘den geliyor yani bizi 5-6 sene rahat götürür, satma ihtimali bile olabilir.
Böyle bir orta saha bize lazim, ayagini cok iyi kullaniyor acayip birsey.

İşte o yüzden üzüleceğim diyorum ya reis !

Biz Onyekuru'yu 16516561. defa kiralamak ile uğraşırken Ajax kancayı atmıştı zaten Kamaldeen'e tıpkı Mohammed Kudus 'ü kaptıkları gibi

Kudus‘u 9 Mio€‘ya aldilar bence 30‘a satarlar en az.

Ajax‘da iyi oynuyor zaten yetenek belli, 9 Mio‘ya risk bile degil pek, cünkü yinede satarsin!

Sikinti bizde para pek yok, Sampiyonluk veya SL yok :/
Yoksa güzel bir Kadro kurulur

Son düzenleme:
Bunlari bir göz atin, bunlari takip edip bildirdimiz oyuncular.

- Batista Mendy : Sözlesmesi 2021‘de bitiyor
- Santiago Naveda : Sözlesme 2022 bitiyor
- Gabriel Gudmundsson : Sözlesme 2022 bitiyor
- Christos Tzolis : Sözlesme 2024 bitiyor
Santiago munezi gerçekten futbolcu yapmamız daha olası bu santiagoyu almaktan baya sağlam topçu da bize kalmaz

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diğer Skov da Bologna'ya gitmişti.6 milyon euroya gitmiş.Paradan daha çok oyuncuların bizim lige gelme isteği yok gibi..

Tabi simdi Serie A veya Bundesliga daha iyi tabi.
Bizim sikinti, Avrupada 0 basari.
Zaten onlarin Hoffenheim veya Bolognaya gitmesi sadece Lig icin yoksa o kulübler büyük kulübler degil .

Biz biraz genclere sans verip avrupada biraz basari getirebilsek böyle oyuncular gelir.

Neyse bakalim bizim Scout neler bulup getirecek ;)

Kudus‘u 9 Mio€‘ya aldilar bana 30‘a satarlar en az.

Ajax‘da iyi oynuyor zaten yetenek belli, 9 Mio‘ya risk bile degil pek, cünkü yinede satarsin!

Sikinti bizde para pek yok, Sampiyonluk veya SL yok :/
Yoksa güzel bir Kadro kurulur
Yani reis FFP çok elimizi kolumuzu bağlayan bir kısıtlamaydı ama olur da sene sonunda kurtulursak bu beladan tamamen kadronun temizlenmesi gerekiyor

Bence Galatasaray'ı Kudus'e veya Kamaldeen'e verdiğin 9-10 mil.€ bonservisler batırmaz dediğin gibi çok büyük bir risk değil aldığının fazlasına satman. Bence Galatasaray'ı batıran bir nane yapamayan Babel'lere Feghouli'lere Falcao'lara Diagne'lere ödediğimiz senelik ücretler

Düşünsene reis Belhanda 3.5 mil. € alıyordu-Falcao 5 mil.€-Feghouli 4 mil.€-Babel 2.5 mil.€-Diagne 2.3 mil.€ senelik ücretleri var.Daha futbolcu bile olduğu şüpheli ama maaşa bağladığımız Emre Akbaba 1.75 mil.€- Şener 7 mil.tl- Jimmy 8 mil.tl gibi sokağa döktüğümüz garanti ücretlerimiz var

Sadece şu yakarıda saydığım adamlara senelik 20-21 mil.€ garanti ücret ödüyoruz senelerdir, Kudus'e 1 defa bonservis ödüyorsun Kamaldeen'i bir kere transfer ediyorsun ama bu futbolcu eskileri/yerli yetersizlere yer sene sözleşmesi bitene kadar maaş bağlıyorsun. Bana kalırsa sorun Galatasaray'ın parasının olmaması değil, Galatasaray'ın parasının başka yerlere akıyor olması

Mucize olmaza bu sene bjk sampiyon oldu gibi. Fbnin olmasindan iyidir. Seneye gerekli takviyeler yapilip sampiyon olursak fenerin sampiyonluk hasreti 10 yili gecer gibi. FFP yokken bu yazi iyi degerlendirmeliyiz

Oyuncu bizim lige gelmez.Skovlar vardı bi ara onlar da gelmedi.Ajax gibi takımlar isterse o takımlara giderler..
Şöyle bir şey var reis EPL'den 21 yaşında İngiliz wonderkid getirelim demiyorum. Danimarka liginin orta sıra takımlarından birinde bu sezon vitrin yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz gelmez demek saçma geliyor bana bizim yöneticiler beceremez/ikna edemez dersen anlarım ama gelmez ?

Nordsjaelland takımının en yüksek yaptığı satışlar Emre Mor ve Mohammed Kudus ikilisi var 9 mil.€ bonservis ile sen parasını verebildikten sonra ben oyuncumu sizin lige göndermem diyebilir mi sence Danimarka Liginde orta sırada bir takım?

9-10-11 mil.€ civarlarında bonservis verdikten sonra Danimarka liginde forma giyen herhangi bir oyuncuyu herhangi bir lige transfer edebilirsin reis

Şöyle bir şey var reis EPL'den 21 yaşında İngiliz wonderkid getirelim demiyorum. Danimarka liginin orta sıra takımlarından birinde bu sezon vitrin yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz gelmez demek saçma geliyor bana bizim yöneticiler beceremez/ikna edemez dersen anlarım ama gelmez ?

Nordsjaelland takımının en yüksek yaptığı satışlar Emre Mor ve Mohammed Kudus ikilisi var 9 mil.€ bonservis ile sen parasını verebildikten sonra ben oyuncumu sizin lige göndermem diyebilir mi sence Danimarka Liginde orta sırada bir takım?

9-10-11 mil.€ civarlarında bonservis verdikten sonra Danimarka liginde forma giyen herhangi bir oyuncuyu herhangi bir lige transfer edebilirsin reis
Şöyle reis oyuncunun talibine göre değişiyo.Ajax gibi takımlar isteyince oraya gitmek istiyolar.Şampiyonlar Ligi'nde üst üste başarılar kazansak bizi de seçerler..

Defansif Lider, Ortasaha; 6 numara ve box-to-box bir isim, forvet; sag acik ve ikinci forvet, sagbek (Omar durumuna bagli hani butce acisindan bence o bile yetersiz) ve hucum gucu yuksek hizli bir solbek. Ozellikle defansif lider ve ortasaha da yeni bir Melo (dominant bir oyuncu) olmadan bu is yas. Bende bir isim yok, biraz bosluklari doldurun gibi oldu biliyorum ama en az 5-6 net ilk 11 transferi lazim.

Son düzenleme:
tzolisi takip ediyorum yunanistanin son zamanarda cikardigi en buyuk yetenek , alamayiz.

Biz bunlardan zamaninda Garry almistik.

En yüksek bonserviz 4 Mio €
1x 10 Mio € arablara satis var.

- Dimitrios Limnios oda büyük yetenek, 3.3 Mio €‘ya Köln‘e gitti.

Bence Yunanistan Liginden bide Avrupa yapmayan takimdan 2.5 / 3 Mio €‘ya aliriz renktas :)

Üst Alt