Transfer Önerileri - Sayfa 390 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Biz bunlardan zamaninda Garry almistik.

En yüksek bonserviz 4 Mio €
1x 10 Mio € arablara satis var.

- Dimitrios Limnios oda büyük yetenek, 3.3 Mio €‘ya Köln‘e gitti.

Bence Yunanistan Liginden bide Avrupa yapmayan takimdan 2.5 / 3 Mio €‘ya aliriz renktas :)
bu bebe 19 yasinda ve suan bile iyi piyasa yapti gelmesini bende cok isterimde sanirim alamayiz kirvem, yunan pazarina girilmesini bende cok istiyorum uygun fiyatlara guzel transfer yapabiliriz bizim ligimizede uygunlar Pana´da Anastasios Chatzigiovanis var onu alabiliriz mesela o hosuma gidiyor begeniyorum

Yaşlı oyuncuya karşıyım ama hem sözleşmesi bittiği için hemde yıllığı 5-10 olmayacağı için

jesus navasa sağ bekte hayır demezdim

35ine rağmen temposu gayet iyi,oyun aklı ,skora katkısı,ortası mortası onlara girmiyorum zaten

şu takıma zeki topçu getirin gözümüz kanamasın artık yaw

Bu arada Nainggolan getirebilsek hic de fena olmaz sanki. Esi sanirim kanseri yenmis (sosyal medyada gorduklerim bu yonde su siralar). Yani Italya disi icin ikna olasiligimiz artmis durumda. Sonucta bir diger Akdeniz ulkesine gelecek. Referansim onceki sezonki performansi bu arada. Suan ki durumu ile ilgili beni duzeltebilirsiniz.

bu bebe 19 yasinda ve suan bile iyi piyasa yapti gelmesini bende cok isterimde sanirim alamayiz kirvem, yunan pazarina girilmesini bende cok istiyorum uygun fiyatlara guzel transfer yapabiliriz bizim ligimizede uygunlar Pana´da Anastasios Chatzigiovanis var onu alabiliriz mesela o hosuma gidiyor begeniyorum

Para basan alir bizdede yok , benim anlamadigim biz buluyoruz bunlar ne yapiyor.
Zaten bu senede bizim Scout Chief birseyler bulamasin topu istifa etsin!

Bu arada Nainggolan getirebilsek hic de fena olmaz sanki. Esi sanirim kanseri yenmis (sosyal medyada gorduklerim bu yonde su siralar). Yani Italya disi icin ikna olasiligimiz artmis durumda. Sonucta bir diger Akdeniz ulkesine gelecek. Referansim onceki sezonki performansi bu arada. Suan ki durumu ile ilgili beni duzeltebilirsiniz.

30.06.2021‘de sözlesme bitiyor.
Kendisi 3 Mio € net para kazaniyor

Tesekkurler, Belhanda kadar yani :) Sanki alinabilir bu durumda.

Inter‘de oynamaz artik, zaten iki senedir kiraya verdiler.
38 Mio € Bonserviz cöpe gitti.

Nain 1 ay sorna 33‘e geliyor be renktas.
Böyle adama simdi 3 Mio € senelik verip 2-3 senede sözlesme vereceksin, simdi imza parasida ister söyle 1,5 / 2 Mio € , Ryan Babel gibi olur , bizim Lig’de acayip olur cok isterim ama bu paralar cok :/
O paralari vereceksen ozaman al sana João Mário

Onun yerine Andreaw Gravillon .
Bedelsiz ve 23 yasinda bir Stoper!

Yada Sarrachinin yerine Bedelsiz Dalbert

@Mehmet Mehmetoglu

Böyle adama simdi 3 Mio € senelik verip 2-3 senede sözlesme vereceksin, simdi imza parasida ister söyle 1,5 / 2 Mio € , Ryan Babel gibi olur , bizim Lig’de acayip olur cok isterim ama bu paralar cok :/

@Mehmet Mehmetoglu
Yas konusunda haklisin ama takimda her yeri genclestireceksek (kale haric) oyunculari yonlendirecek isim kalmiyor. Klise olacak ama Atiba ornegi mevcut ve bu adam bence daha guclu fiziksel olarak. Yani 3-4 sene verim alinir bir sekilde. Umarim demek istedigimi anlamissindir zira oynadigi mevki tecrube istiyor. Rakam olarak sen 3m dedin ama vergi vs kesintileri goz ardi etmedin umarim ? Bizde bu miktar 1.5m falan ediyor ki cok rahat ondenebilir (malum yapi).

@Mehmet Mehmetoglu
Gravillon ve Dalbert'in sözleşmesi Inter'de 2023 de bitiyor.

Yas konusunda haklisin ama takimda her yeri genclestireceksek (kale haric) oyunculari yonlendirecek isim kalmiyor. Klise olacak ama Atiba ornegi mevcut ve bu adam bence daha guclu fiziksel olarak. Yani 3-4 sene verim alinir bir sekilde. Umarim demek istedigimi anlamissindir zira oynadigi mevki tecrube istiyor. Rakam olarak sen 3m dedin ama vergi vs kesintileri goz ardi etmedin umarim ? Bizde bu miktar 1.5m falan ediyor ki cok rahat ondenebilir (malum yapi).

Haklisin, Fernando gibi :)
Tabi bizde 1-2 sene High Class oynar o baska konu ama o kadar para verilip baska alternatif yokmu ona bakilir, senin dedigin gibi tercübe cok önemli yanina koyarsin genc birini birbirini tamamlarlar.
Onu mali acidan bakmak lazim tabi.
3 Mio € Net aldigi ücret, 4,5 Mio € brüt aliyor.

yoksa 1.5 Mio € net olsa hemen alalim :D

Gravillon ve Dalbert'in sözleşmesi Inter'de 2023 de bitiyor.

Gravillo büyük bir mintara gitmez zaten Inter‘de hep kiralik
Haklisin ben yanlis bilgileri paylasmisim.
Zaten FC Lorient satin alma opsyonu varmis, alirlar kesin.

Dalbert‘de ayni durum, FC Stade Rennes satin alma opsyonu varmis sanki cekmezler, bize kalir gibi geliyor :)
Ama satin alma opsyonu 12 Mio € , Oynekuru gibi 4,5‘a aliriz :D

Simdi bilgiler dogru Sagol renktas :)

Haklisin, Fernando gibi :)
Tabi bizde 1-2 sene High Class oynar o baska konu ama o kadar para verilip baska alternatif yokmu ona bakilir, senin dedigin gibi tercübe cok önemli yanina koyarsin genc birini birbirini tamamlarlar.
Onu mali acidan bakmak lazim tabi.
3 Mio € Net aldigi ücret, 4,5 Mio € brüt aliyor.

yoksa 1.5 Mio € net olsa hemen alalim :D
Iyi kazaniyormus acikcasi :) Onun disinda hemfikirim. Bahsettigim tam olarak tecrubeli+tecrubesiz oyuncuyu boylesi kritik pozisyonda birlikte degerlendirmek. Bilmiyorum ama bence yoklanabilir.

Iyi kazaniyormus acikcasi :) Onun disinda hemfikirim. Bahsettigim tam olarak tecbule+tecrubesizi boylesi kritik pozisyonda degerlendirmek. Bilmiyorum ama bence yoklanabilir.

33‘a geldi , Inter‘de sözlesme bitiyor belki 2 senelik 2,25 €‘a evet diyebilir.

Adam karisi icin zaten gitti oraya, kanser hastasi oldugu icin, 4,5 Mio €‘nun büyük mir mintarindan vazgecmis orda oyanabilmek icin, karisi orada kalmalarini istiyormus.
Galiba kanseri yeni :)

Ondan senin dedigim gibi, bize gelse olur tabi imza parasi 1 / 1.5 Mio € ve 2 senelik kontrat 2.25 Mio € ein fazla!

Ya Fatih terim kendine gelecek yada bize hücum futbolunu iyi bilen bir teknik adam gerekli Mohammed iyi forvet Onyekuru iyi bir kanat şahsi düşüncem

Muslera
Mohammed
Luyindama
Marcao
Yedlin
Onyekuru

elde tutup gedsonu bir sene daha kiralamalıyız
bize Ayriyeten ben arfa tarzı bi 10 numara bruma gibi topla dar alanda oynuyabilen bir sağ kanat fernando tarzı oyun kurma yeteceğiz olan bir 6 lazım sol bekede orta kesmeyi bilen bir adam şart

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao Transfer
Transfer
Transfer Gedson
Transfer Mohammed Onyekuru

4 sağlam oyuncu ve iyi bi sistemle fark yaratırız

@Mehmet Mehmetoglu

3 milyon nerden cikti? Inter de net 4,5 aliyordu. 3 milyonu belki Cagliari veriyordur ve geri kalanini Inter. Inter maasindan kurtulmak icin bedavaya salsa bile, adam bizden 2 sene icin imza parasi ile beraber rahat 9-10 milyon ister bence. Biz de vergiler yükselmedi mi? Artik eskisi gibi tek 15 ve ya 20% vergi yerine iki kati ödenmiyormu?

Bizim artik Musleradan haric kimseye 2 milyon üstü maas verme lüksümüz yok bence. Hele SL'e direk katilmadigimiz an

3 milyon nerden cikti? Inter de net 4,5 aliyordu. 3 milyonu belki Cagliari veriyordur ve geri kalanini Inter. Inter maasindan kurtulmak icin bedavaya salsa bile, adam bizden 2 sene icin imza parasi ile beraber rahat 9-10 milyon ister bence. Biz de vergiler yükselmedi mi? Artik eskisi gibi tek 15 ve ya 20% vergi yerine iki kati ödenmiyormu?

Bizim artik Musleradan haric kimseye 2 milyon üstü maas verme lüksümüz yok bence. Hele SL'e direk katilmadigimiz an

Adam 4,5 Mio brüt aliyor , net 3 Mio € !

Cagliari‘de 1,5 Mio € aliyor cünkü Inter‘den alacagindan vazgecdi sadece orada oynamasi icin.

Bizde vergileri genelde kulübler ödüyor .

Üst Alt