Transfer Önerileri - Sayfa 467 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Gitsinler İngiltere'de küme düşen takımların topçularla uğraşsınlar.. Onların küme düşeni burada kral olur özellikle Fulham ve Cardiffte çok iyi adamlar var..

Víctor Camarasa - Oyuncu profili 18/19 Betisten kiralık gayet iyiydi biz de kiralık zorlayabiliriz

Harry Arter - Oyuncu profili 18/19 Geleceğini pek sanmam beleşoğlu vol.2 olur

Josh Murphy - Oyuncu profili 18/19 Norwichten geldi beklenen patlamayı bir türlü yapamadı bunun gelmesi pek olası değil

Joe Bennett - Oyuncu profili 18/19 tam bizim ligin oyuncusu yine gelmesi zor yaş faktörüyle belki diyorum

Aron Gunnarsson - Oyuncu profili 18/19 sene sonu Al Arabiye gidiyormuş üzüldüm beleş kaçırılmasına

Junior Hoilett - Oyuncu profili 18/19 bizim ligde öyle dribblingli adamlar iş yapar en kötü rotasyon için düşünülbilir maliyetli olacağını sanmam

Calum Chambers - Oyuncu profili 18/19 İmkansız gibi

Jean Michaël Seri - Oyuncu profili 18/19 Düşecekleri için düşük bir ihtimal kiralayabiliriz badou gibi

Aleksandar Mitrovic - Oyuncu profili 18/19 çok zor bir isim ama gelse ligi öttürür fiziğiyle yeni 20ye aldılar

André Schürrle - Oyuncu profili 18/19 bir sene de biz zorlasak kiralamak için kagawa işi gibi olabilir

Ryan Babel - Oyuncu profili 18/19 kaçırılmaması gerekir premier ligde sırıtmadan oynuyor 1+1 yıllık olabilir

İngilteredeki oyuncuyu ada dışına çıkarmak için becerikli yöneticileri ve menajerleri devreye sokmak lazım..Özellikle İngilizleri getirmek çok zor
Komserim Mitrovic hariç hepsinin Kariyeri bitmiş futbola küsmüşler.

Tanımıyorum da pahalı gibi. Bir ara 3-5 milyona Viktor Kristiansen konuşuluyordu, tam aklıma yatmıştı, herifi 14 milyona aldılar. Solbek tüm Dünyada en zor bulunan mevkii...
Son zamanlarda düşüşte olan 1 oyuncu yeni sakatlıktan çıktı ama fizik olarak iyi gibi dönmüş.Sezon sonuna kadar da 1 yıl sözleşmesi kalır istesek her türlü alırız.Angelino'dan daha uyguna gelir ama Angelino'yu zorunlu 1 şekilde alacaz gibi..

devre arası zaha ile oliviera yi araplara satıp sıcak para depolamak lazım.

nelson içinde iyi bir pazarlama stratejisi geliştirmeliyiz. avrupa iyi para vermiyorsa gitsin 18-20m euro bandında ronaldo nun takımına.

gelecek para ile sağlam bir 8 birde 10 no alınırsa takim uçar. kısaca; sıcak para bulmak gerekiyor.

Devre arası yada en genç sezon sonu Boey'in bonuslarla 25 milyon civarına satılacağını düşünürsek ve Angelinho'nun da satın alma opsiyonunun kullanılmayacağı belki de devre arası gideceğini düşünecek olursak

Sağ bek önerileri:

Yukinari Sugawara

Khellven

Valentin Gendrey

Bana göre bize en uygunu Sugawara ondan sonra Gendrey.

Sol bek önerileri:

Bradley Locko

Josh Doig

Francisco Ortega

Hangi pozisyona oyuncu alınacak olursa olsun farketmez 1. kıstas atletik özellik olmalı. Yay gibi oyuncular almalıyız, Davinson, Boey, Torreira gibi adamlar gününde olmasa bile belli standartın altına düşmüyorlarsa bu atletik özelliklerinden kaynaklanıyor.

Sol bek, merkez ve kanada oyuncu takviyesi ivedilikli gözükmekte.

Üst Alt