Transfer Önerileri - Sayfa 468 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Transfer önerme
Transfer yap
bo%C5%9Fc%C3%BCzdan-g%C3%B6steren-day%C4%B1.gif

Devre arası yada en genç sezon sonu Boey'in bonuslarla 25 milyon civarına satılacağını düşünürsek ve Angelinho'nun da satın alma opsiyonunun kullanılmayacağı belki de devre arası gideceğini düşünecek olursak

Sağ bek önerileri:

Yukinari Sugawara

Khellven

Valentin Gendrey

Bana göre bize en uygunu Sugawara ondan sonra Gendrey.

Sol bek önerileri:

Bradley Locko

Josh Doig

Francisco Ortega
Yukinari Sugawara gelsin boey'i satana kadar orta saha oynatır en kötü alışma süreci vs derken bekleri garantiye almış oluruz. :asd:

Sol beke de Josh Doig muhakkak alınmalı.

Şu ikisi 10 milyona çözülür gibi. Boey güle güle bebeğim sen gideceksin ki biz yaşayalım.

Leandro Barreiro'yu 1-2 milyon euroya alalım..
Real Sociedad oyuncuya talip olmuş.Bonservisi ucuza gelirse şimdi alacaklar ya da 6 ay sonra bonservissiz 1 şekilde alacaklar.Oyuncunun kulübüyle sözleşme yenileme haberi çıkmadığına göre kulübüyle büyük ihtimalle sözleşme yenilemeyecek..
Milli Takım'da beşiktaşlı Amir Hadziahmetovic'e iyi üstünlük kurdu hocası 2.Y oyundan çıkardı :D

Yukinari Sugawara gelsin boey'i satana kadar orta saha oynatır en kötü alışma süreci vs derken bekleri garantiye almış oluruz. :asd:

Sol beke de Josh Doig muhakkak alınmalı.

Şu ikisi 10 milyona çözülür gibi. Boey güle güle bebeğim sen gideceksin ki biz yaşayalım.
Sugawara+ Doig ikilisi 10 milyona falan çözülmez toplamda bonuslarla 17-18'i bulur bonservisleri. Lakin beklediğimiz performansları gösterirlerse Toplam 40-50 milyon getirecek potansiyelde oyuncular çok rahat o yüzden net bu yapılmalı. Ben Boey'in sözleşmesinin uzatılacağını düşünüyorum 1.5+ imza parasına lakin uzatmıyorsa devre arası istediğimize yakın teklifler gelecektir PL'den bonuslarla 20 üstü(20+5) gibi duygusallık edilmeden satılmalı ve bu operasyon yapılmalı.

Sezon sonu transferlere basladigimizda Muslera, Boey, Sanchez, Torreira, Zaha, Ziyech, Tete ve Icardi'ye banko gözüyle bakariz.

Nelsson, Angelino, Ndombele, Bakambu, Mertens ve Oliveira ile yollarin ayrilacagini düsünüyorum.

Luyindama ve Van Aanholt'un sözlesmeleri bitmis oluyor. Cicaldau 1-2 demeden bir kulüp bulup hemen satilmali. Ross kiraladigimiz takimda oynuyor ama seviyesi bizim icin yeterli olmayabilir, yeniden kiralanir.

Zaniolo'yu almazlarsa geri döner. Dubois reis 1 gol 3 asistle ligde estiriyor. Takimda tutsaydik Angelino'dan daha faydali olurmus, hatta Ndombele alinmasa da olurmus. Geri dönebilir o da.

Yabanci sayisi netlestikten sonra hemen atak yapilmali. Minimum 8, maksimum 10 yabanci görüyorum. Gelecek devre arasinda sol bek ve orta sahaya net adamlar alabilirsek yaza yükümüz epey hafifler.

Sezon sonu transferlere basladigimizda Muslera, Boey, Sanchez, Torreira, Zaha, Ziyech, Tete ve Icardi'ye banko gözüyle bakariz.

Nelsson, Angelino, Ndombele, Bakambu, Mertens ve Oliveira ile yollarin ayrilacagini düsünüyorum.

Luyindama ve Van Aanholt'un sözlesmeleri bitmis oluyor. Cicaldau 1-2 demeden bir kulüp bulup hemen satilmali. Ross kiraladigimiz takimda oynuyor ama seviyesi bizim icin yeterli olmayabilir, yeniden kiralanir.

Zaniolo'yu almazlarsa geri döner. Dubois reis 1 gol 3 asistle ligde estiriyor. Takimda tutsaydik Angelino'dan daha faydali olurmus, hatta Ndombele alinmasa da olurmus. Geri dönebilir o da.

Yabanci sayisi netlestikten sonra hemen atak yapilmali. Minimum 8, maksimum 10 yabanci görüyorum. Gelecek devre arasinda sol bek ve orta sahaya net adamlar alabilirsek yaza yükümüz epey hafifler.
Mertens kesin zaten, Zaniolo bence bizde iyi işler yapar, Sergio'da bir düşüş bir yükseliş. Bakumbu kesin gider, Nelson ara dönemde gider diye düşünüyorum. Ortasaha, yedek defans, sol bek (acil) ve sağ bek ihtiyacımız var, Boey'in kalacağını düşünmüyorum. Ayrıca Muslera'nın önümüzdeki sene belki olmayabilir, kaleci bakmakta lazım ufaktan. Hatta önümüzdeki sene için transferleri için umarım şimdiden ufak ufak liste yapmaya başlamışlardır, biraz sezon açılınca liste çıkarıyormuşuz gibi hissediyorum.

Bu arada Kaleci için şu Bayern'in yedek kalecisi epey iyi 3-4 sene oynar. :)

düzeltme 35 yaşındaymış lan hahaha yok vazgeçtim nedense aklımda 31-32 kalmış :D

Rennes'in 10 numara rotasyonu çok fazla.3 tane yeni oyuncu aldılar oraya toplamda 4 oyuncu varda orda oynayabilen.Ek olarak kanat olan futbolcular da 10 numara özellikli.Enzo Le Fee ve Desire Doue'yi satmazlar.Blas ve Rieder'i almak için zorlayabiliriz.2 oyuncuda daha fazla süre alabilmek için gitmek ister.2 oyuncudan 1'ini alırsak güzel olur bence.Özellikle Rieder güzel 1 pas bağlantısı oluşturan 1 oyuncu hücumda bonservisleri kaç olur bilmem ama düzenli oynamadıklarından dolayı ve gitmek isteyebileceklerinden dolayı bu 2 isim bana çokta uzak gelmiyo..

Üst Alt