Transfer Önerileri - Sayfa 469 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Rennes'in 10 numara rotasyonu çok fazla.3 tane yeni oyuncu aldılar oraya toplamda 4 oyuncu varda orda oynayabilen.Ek olarak kanat olan futbolcular da 10 numara özellikli.Enzo Le Fee ve Desire Doue'yi satmazlar.Blas ve Rieder'i almak için zorlayabiliriz.2 oyuncuda daha fazla süre alabilmek için gitmek ister.2 oyuncudan 1'ini alırsak güzel olur bence.Özellikle Rieder güzel 1 pas bağlantısı oluşturan 1 oyuncu hücumda bonservisleri kaç olur bilmem ama düzenli oynamadıklarından dolayı ve gitmek isteyebileceklerinden dolayı bu 2 isim bana çokta uzak gelmiyo..

cok az skor katkisi yapmis hepsi

Ulan bir ara, şu an tam ihtiyacımız olan genç Godfrey Donsah vardı acaba durumu ne diye düşünüyordum herif Şanlıurfaspor'daymış.

CL ye devam edemediğimize göre, bu kadro da bir zahmet ligi götürsün, UEFA'da da gidebildiği yere kadar.

Solda BAY oynar, idare eder. Para dökmeye lüzum yok devre arası.

Galatasaray, transfer görüşmelerine başladı. Öncelikli hedefler; sol bek (Atletik), 6-8 (yedek) ve 8 numara (ilk 11, dinamik)

SAMİYENHABER

Sol Bek: Luan Candido, John Tolkin, Josh Doig, Riccardo Calafiori, Rubens, Robert Ljubicic, Juninho Capixaba

6-8 Yedek: Fausto Vera, Artem Karpukas, Federico Redondo, Fidel Ambriz, Bartosz Slisz, Salvatore Esposito, Aleksandr Chernikov

8 İlk 11: Morten Frendrup, Marcel Ruiz, Ezequiel Fernandez, Frank Onyeka, Rodrigo Villagra, Johnny Cardoso, Ludovit Reis, Zaydou Youssouf, Fernando Costanza

Merhaba ben sol bek sorunu olduğuna değil takımda solak adam olmadığından sol ayak problemi olduğuna inanıyorum.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba ben sol bek sorunu olduğuna değil takımda solak adam olmadığından sol ayak problemi olduğuna inanıyorum.

Sol ayakli kanat mi? Eger degilse Ziyech,Tete ve Kerem var. Ayrica bence sag ayakli kanat sorunumuz da var. BAY da yeterince sure almiyor, alinca da bir seyler ispatlamak isterken cok top eziyor.

Sol ayakli kanat mi? Eger degilse Ziyech,Tete ve Kerem var. Ayrica bence sag ayakli kanat sorunumuz da var. BAY da yeterince sure almiyor, alinca da bir seyler ispatlamak isterken cok top eziyor.
Sol ayaklı kanat eksiği var eskiden takımda sol ayaklı çok futbolcu olurdu bizde şuan olan ise sağ ayaklı ancak solda oynayan adamlar. Bu nedenle takım da ki sol kanatta oynayanlar içeri giren futbolcular sol ayaklı orta açabilen yok. Abdülkerim hariç yok.Okan hoca büyük başarı yapacaksa takıma birkaç sol ayaklı futbolcu takıma girmeli.Ayrica bir sol bek evrilmesi gerekiyorsa neden kerem demirbay yapilmiyor .O sol ayakli ve de orta saha dan buraya kaymasi gereken tek kişidir bence .

Ocak'ta orta sahaya transfer yapacak Galatasaray'a Arsenal'den Muhammed Elneny önerildi.

Mısırlı oyuncunun durumunu değerlendiren Sarı-Kırmızılı yetkililerin, son kararı Okan Buruk'a bıraktığı ortaya çıktı.

Üst Alt