Trezeguet Galatasaray Yolunda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trezeguet Galatasaray Yolunda!

Söylentiler doğruysa Babel'e imza parası + okkalı maaş vereliceğine Trezeguet daha mantıklı duruyor

En azından satma şansın var.Babel başarılı olsa bile geri dönüşü olmayacak belki bir Cl maçını kazandırır parasını çıkartır o kadar

Nana Ampomah - Oyuncu profili 18/19

Bu arkadaşı kapmak lazım asılda bizimkiler free yıldız peşinde koşuyorlar

yararlı olmaz mı diyorsun abi ? yani her tarafından yetenek akan bir adam bu herif ve açık alan oyuncusu da değil. set oynarken geniş alanda falan acayip katkı verir. + fatih hoca ile çalısacak

Bunu bana daha öncede soranlar oldu Umut bende şu cevabı verdim hep. Benim izlediğim kadarıyla farklı skills'leri olan, pozisyon yaratabilen hızlı bir adam ama benim dikkat ettiğim oyuncunun yetenek çeşitliliği değil oyuncu ile ilgili karşıma çıkan istatistikler...
Süper ligin iki sezondur en çok başarısız dribling denemesi yapan oyuncusu bildiğim kadarıyla geçen Uğur İz'de paylaşmıştı. Yani yine taraftarlarda bölünmelere sebep verecek et midir balık mıdır anlayamacağımız net olarak ne verim alabileceğimizi bilmediğimiz bir adam olacak.
Babel bu açıdan biraz daha net bir profil çiziyor bize. Ama dediğin gibi hoca ben bunu oynatırım diyorsa antrenör odur bizim yapabileceğimiz bir şey yok gelirse destekleriz.
Ligin en göze çarpan adamlarını transfer etmek de bana göre yanlış bir şey değil Bayern bayern diyoruz e bayern de böyle yapmıyor mu Almanya'da? Kritik nokta fahiş bonservis bedelleri ödememek kazıklanıp duruyoruz maalesef. 5m den fazla verilmemeli.

Bu Arap sevdası nedir arkadaş ya?? Devlet Suriyelileri doyururken bizde Arap futbolcuları mı zengin ediyoruz?? Yok mu dünyada Araplardan başka futbolcu??? Şaka gibi ya... Yani Fener de rezil olmasa, Diagne yerine Slimani'nin de adını çok duyardık bu transfer döneminde ..

Yav Luyindama, Marcao, Onyekuru gibi transferleri ft nin yapmadığı kesin. Gündemdeki isimler Şener, Jimmy, Babel, Trezeguet tam Terim transferleri. Kendisi ve saz ekibi bir kenara çekilse de şu transfer işini bilenlere bıraksalar keşke.

Aynen bütün kötü transferler Terim'in iyileri sikot ekibi yaptırıyor

Bruma keza sikoting ekibi olmazsa görevi bırakırız diye isyan bayraklarını çekmişler,hoca kabul etmek zorunda kalmış

Kaça geleceğine, yerine kimin gideceğine bağlı. Ne yabancı kontenjanımız da yer var ne de FFP çerçevesinde alabilecek bütçemiz.

Üst Alt