Trezeguet Galatasaray Yolunda! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trezeguet Galatasaray Yolunda!

Yav Luyindama, Marcao, Onyekuru gibi transferleri ft nin yapmadığı kesin. Gündemdeki isimler Şener, Jimmy, Babel, Trezeguet tam Terim transferleri. Kendisi ve saz ekibi bir kenara çekilse de şu transfer işini bilenlere bıraksalar keşke.
isimler ne kadar bilindikse o kadar terim transferleridir maalesef bu böyle. telles bruma marcao luyindama onyekuru rodrigues gibi yabancilari aliyoruz ama bunlarin yanina koyacak oyunculari bir türlü secemiyoruz.

Kasimpasayi pilot takım falan yapaydik keşke bu ne arkadaş her transfer dönemi haraç verir gibi adamlara para veriyoruz ...

en kötü 7 vereceğiz. daha Diagne kazığını karını geçtim elimizden bile çıkaracağımız meçhul.

Onu gelirse fiyati belli olursa konusalim total maliyeti ayni olacaksa elden cikarilabilecek olani alalim demis olabilirler

Diagne ise kesin satilacak gibi

O zaman ben onun yapacagi transferin saclarina taft ultra guclu 5 numara sac spreyi attirayim

Geldi champ. yapti penalti canavari col aslani simdi de para kazandirip gidecek daha ne istiyosun

Senin yazdığın kadar komik olmadığını kabul ediyorum ;)

harbiden yorucu bir insansın uzun uzun açıklatma. Diğerleri de Terim transferi tabi de adamları bulan öneren Terimin tayfadan değil onu demeye çalıştım. Trezeguet'nin fiyatı 2-3 değildir öyle en az 6-7 sokacaklar bize yine, sen scout ekibinden 6-7 milyon euro bandında bir sol açık istesen tutup Trezeguet'yi mi önerirler sana onu söylüyorum. Ya da 10 milyonumuz var forvet alacağız desen Diagne'yi mi önerirler.

Bu adama dair taraftar olarak çok uç noktalardayız. Çok istediğimiz dönem de oluyor, gelmesini istemediğimiz dönem de.

Üst Alt