Tribün Burada - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tribün Burada

Cevap: Tribün Burada

Bende gidiyorum toplantıya daha sağlam meyhane şarkılarından yana bir sıkıntım yok hep bir ağızdan yada solo söylemesi keyifli. Herşeyden önce Alpaslan abimizin en sevdiği bestelerden birine saygısızlık etmez UA hep söyledik hepde söyleyeceğiz. Ancak asıl olması gereken Çıldırın çıldırın nağmı diğer Sos Cagon ultrAslan tarafından yeniden yazılmalı bunu tribünlere kabul ettirmek gerek öyle bir besteki sosyal mesaj vermek dışında kafadaki her türlü düşünceyi bu besteye yerleştirip dile getirmek mümkün olursa efsane olacak.

Birde bestelere karışan arkadaşların kaçı tribünlerde takımı desteklemiş nefes tüketmiş avuçları patlayana kadar alkışlamış ? o atmosferi tanımış o ambiansa ortak olmuş ? Rahat bırakın bizi.

Bende gidiyorum toplantıya daha sağlam meyhane şarkılarından yana bir sıkıntım yok hep bir ağızdan yada solo söylemesi keyifli. Herşeyden önce Alpaslan abimizin en sevdiği bestelerden birine saygısızlık etmez UA hep söyledik hepde söyleyeceğiz. Ancak asıl olması gereken Çıldırın çıldırın nağmı diğer Sos Cagon ultrAslan tarafından yeniden yazılmalı bunu tribünlere kabul ettirmek gerek öyle bir besteki sosyal mesaj vermek dışında kafadaki her türlü düşünceyi bu besteye yerleştirip dile getirmek mümkün olursa efsane olacak.

Birde bestelere karışan arkadaşların kaçı tribünlerde takımı desteklemiş nefes tüketmiş avuçları patlayana kadar alkışlamış ? o atmosferi tanımış o ambiansa ortak olmuş ? Rahat bırakın bizi.

Kaç yıldır Sami Yen'de maç izliyorsunuz?

2 senedir izliyorum Halkbank da çalışmaya başladığımdan beri tribünlere alışmak için bu süre yeter.

Tribün'de bagiran yoksa gerisi laftan öteye gitmez.

'Meyhane' sarkilari soylense bile herkes söylemeli.

Ha bide yok efendim ben yerime oturum maçimi oyle izlerim, yok ben ne zaman bagirmak istiyosam ozaman bagririm,vs.... gibilerden'de HERKESIN vazgecmesi lazim!

Seneye TTarena'ya tasiniyoruz ,oralarda baksinlar maça.

Saygı duyarım umarım bu alışkanlığın devam eder ancak ultrAslan besteleri insanların beğenisine göre yazmıyor toplantı sonucu herkesi memnun etmeyecek gibi.

"Sensiz Ben nefes alamam" ya da "hoscakal" bestesi Galatasaray'ı ne kadar anlatıyor bunu bana acıklayabilir misin? Takım beraber tribünlerde ki ses sensiz ben nefes alamam ???

Fikir Alış-veriş'i bakımından bu tür toplantıların daha sık yapılması gerekir. Umarım olumlu sonuçlanır ve sonucunda ''GS'' kazanır.

Böyle dışlayıcı mantıkla bence hiç girme o toplantılara falan,

zamanında maçlara gittim küçükken, artık gidemiyorum İstanbul'da yaşamadığım için, gitsem de 90 dakika şarkı söyleyenlerden olmam evet. Muhtemelen çoğu insan kadar ateşli destekte veremem.

Ama ben nasıl o insanların VIP koltuklarının tepesinde zıplamalarını, takımlarını ateşlemek için çaba göstermelerini takdir edip onlardan öğrenebileceklerim olduğunu düşünüyorsam, tribünlere gidenlerin de başkalarından öğrenebilecekleri olduğunu kabul etmesi gerekir önce.

Yoksa zaten hiç girmeyin forum'lara, katılmayın konferanslara falan.

Ya da gidin, "tribünler bizimdir bizim olacak" diye bağırıp çağırın, sonra da aynen devam edip "Acaba ne yanlış?!" diye düşünün.

zamanında maçlara gittim küçükken, artık gidemiyorum İstanbul'da yaşamadığım için, gitsem de 90 dakika şarkı söyleyenlerden olmam evet. Muhtemelen çoğu insan kadar ateşli destekte veremem.

Ama ben nasıl o insanların VIP koltuklarının tepesinde zıplamalarını, takımlarını ateşlemek için çaba göstermelerini takdir edip onlardan öğrenebileceklerim olduğunu düşünüyorsam, tribünlere gidenlerin de başkalarından öğrenebilecekleri olduğunu kabul etmesi gerekir önce.

Ya da gidin, "tribünler bizimdir bizim olacak" diye bağırıp çağırın, sonra da aynen devam edip "Acaba ne yanlış?!" diye düşünün.

Zaten deli danalar gibi 90 dk gereksiz tezahurat yapmanın da anlamı yok.Futbolcunun gereksiz koşup,efor sarfedip kendini yorması gibi.Onun da dengesi şart yani.

Meyhane şarkıları diye adlandırdığınız besteleri mağlup durumdayken veya takımın en çok bastırması saldırması gereken yerde söylemiyoruz,maçın son bölümlerine yaklaşırken söylüyoruz..

Ve bu bestelerin tutulması ve sık söylenmesi sesin hoş,koro halinde çıkmasındandır.

Saçma bir yorum olduğu kanaatindeyim.

Bursa'da oturup Sami Yen'e gelemeyen bir taraftar şikayetini dile getiremeyecek mi ?

Ha ben Ankara'da oturan biri olarak bile tüm derbilere o gelip o " ambiansa " ortak oldum .

Birde

Ney yani? Tribüne bagirmayan, atesleyici olmayan adamlari'mi alsin uA?

Zaten deli danalar gibi 90 dk gereksiz tezahurat yapmanın da anlamı yok.Futbolcunun gereksiz koşup,efor sarfedip kendini yorması gibi.Onun da dengesi şart yani.

Burası tartışılabilecek birşey, şimdi ben sana katılıyorum, ama katılmayan da olabilir. Tartışırsın, denersin, sonuçları görürsün, tekrar tartışırsın, memnun değilsen değiştirirsin vs. vs.

Ama "rahat bırakın bizi", "biz tribündeyiz siz nerdesiniz?! Ne hakla konuşursunuz" gibi bir mantıkla bunların hiç birini yapamaz bir insan. Kendi kendisine bir kısır döngü içinde başarısız olmaya devam eder.

Önerilere açık değilse biri, zaten katılmasın o toplantıya, başka görüşlere saygı duymuyorsa, sadece kendine benzerlerle yaşamak istiyorsa iyi mutluluklar ona o kıstılı çevre içinde. Zaten hiçbir zaman performansını, etkini arttıramazsın öyle bir mantıkla.

Kafada var sorun.

Üst Alt