Tribün Burada - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tribün Burada

Cevap: Tribün Burada

@Metin

Kareografi ve tezahüratların artık bir araç değil de amaç olması şu yukarıda bahsettiğim mantık yüzünden bence.

Şu anda benim gördüğüm mantık şu:

"Takım takır takır atsın ki ben de keyifle şarkımı söyleyip geçeyim"

Zamanındaki o "küçük Galatasaray'daki mantık ise şöyleydi:

"Ben avazım çıktığı kadar bağırayım ki takım daha etkili oynasın"

İşte o eski mantığa dönemezsek isterseniz dünyanın en güzel en tempolu bestesini yazın, yine yanlış yerde söylemeye başlayacaksınız, yine yanlış zamanda bitireceksiniz, yine bir etkisini göremeyeceksiniz.

Çünkü bu yeni mantığın sonucu futbolla ilgilenmemek oluyor.. İlgilenmezsen hep yanlış zamanda yanlış şeyi yapacaksın taraftar olarak.

Şimdi mesela Bursa taraftarı seninle karşılaşınca nasıl destek veriyorsa, sen de takımına ö yüzden destek vereceksin. Tabii ki aynı şekilde motive olamayabilirsin, ama sebebin hep o olmalı bence.

Yerine göre tezahurat ya da ıslık çalsak , yeni bize uygunluk gösteren marşlar üretmek zor mu ?

Sensiz Ben Nefes alamammış...

Evet . Arabesk takılırken gözler dönmüş bu sebeplede maçı tam izleyememiş olabilirsin 2 maçıda gol yemeden kapatmamız süpriz olurdu.

Yahu ne arebeski ne dönmesi neyden bahsediyosunuz.Ben bu besteler söylenirken öyle bir taraftar görmedim.Bu besteleri ligin başında falan filanca maçında da söylüyorduk ve ben 3-5 attığımızı biliyorum.

Taraftar gruplarının kültür seviyesi yüksek insanlardan oluşması gerekir. Olayı kavrayabilecek nerede ne yapacağını bilecek türden. Bizim taraftar gruplarımız skor gelmediği sürece kendilerini tatmin etmekten başka birşey yapmıyor.

Taraftar gruplarının kültür seviyesi yüksek insanlardan oluşması gerekir. Olayı kavrayabilecek nerede ne yapacağını bilecek türden. Bizim taraftar gruplarımız skor gelmediği sürece kendilerini tatmin etmekten başka birşey yapmıyor.

Ney yani , su andakiler (tribündekiler) cahil'mi kültürsuz'mu? asil o 'kültürlü' olarak tanimladiginiz grup bagirmiyor.

Hazır toplanmışken tribün terörü konusuna da değinin de biz gene 27.hafta işkence çekmeyelim.Heryerde intikam videoları dolaşıyor.

Üst Alt