TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonuc

Maçı şimdi tekrar izledim. Valla Gençler pozisyona girmemiş. Gençleri pozisyona GS DEFANS hattı sokmuş. Dünya da hiçbir takım korner dönüşü topta saçma bir ofsayt taktiği yapmaz.

KEITA CEZALI DURUMA DÜŞTÜ!..

Gençlerbirliği maçının 68. dakikasında hakem Kuddusi Müftüoğlu'ndan itirazı nedeniyle sarı kart gören Keita, cezalı duruma düştü.

Ligde daha önce Denizlispor, Kasımpaşa ve Trabzonspor maçlarında sarı kart gören Keita, ikinci yarının ilk maçı olan Gaziantepspor karşılaşmasında forma giyemeyecek.

offfff be :(((

Cevap: TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonuc

Yayınlanan her maçı izledim sayılır.En kötü savunma Sivas'ın diyordum,artık bizim diyorum.Hakeme baya bağırdık kaçırdıkları pozisyonlarda ofsayttır diye.Meğer alakası bile yokmuş.Ama biz nerden bilelim bu derece saçmalayabileceklerini...

"özer´e bakıyorum koca kafaya bakıyorum

yemin ediyorum özer´in ayakkabısının bağı olamaz

ama arda oynuyor özer oynamıyor sinir oluyorum "

bunu rastgele antu.com da gezerken gördüm..paylaşmak istedim! sabaha kadar gülün :)

Tolga, keita cezali olmasa bile afrika kupasina katilacak

85413984.jpg

19691017.jpg

11155956.jpg

76722505.jpg

89343706.jpg

30150432.jpg

98484227.jpg

Fileler çok güzeldi Sarı-Kırmızı böyle kalsın.

Samimi söylüyorum Bu Keita' nın şu anda Chelsea ya da Inter' de falan oynaması lazım. Lyon böyle bir adamı nasıl oynatmaz? Bu adamı oynatmamak için ahmak olmak lazım. Hem hız hem teknik hem güç hem de kazanma hırsı. Dalga geçer gibi adam geçiyor. Bütün bu özelliklerin birleştiği başka hiç bir futbolcu görmedim bugüne kadar. Ribery için üzülüyorduk. Yemişim Ribery' yi. Bu adam Ribery' den çok çok daha etkili. İnanılmaz.

malesef renkdaş bende alıntı yaptım başka bir yerden :D

şimdi Keita Gaziantep maçındamı yoksam Trabzon maçındamı cezalı

keita gaziantep maçında cezalı.şöyleki sarı kart cezalısı olanlar kupada geçerli sayılmıyor.kırmızı kart cezalısı olsa trabzon maçında oynayamazdı.şimdi sarı kart cezalısı oldugu için trabzon maçında oynuycak ligin 2.yarısının ilk maçında oynayamıycak kaldiki zaten o zaman keita afrika kupasında olcak.

keita gaziantep maçında cezalı.şöyleki sarı kart cezalısı olanlar kupada geçerli sayılmıyor.kırmızı kart cezalısı olsa trabzon maçında oynayamazdı.şimdi sarı kart cezalısı oldugu için trabzon maçında oynuycak ligin 2.yarısının ilk maçında oynayamıycak kaldiki zaten o zaman keita afrika kupasında olcak.

saçma bir uygulama..

Bu hafta gol kacirma haftasiydi.

Ali Zituni.

Sercan.

Youla.

Kahe.

Makakula.

Ve birsürü daha.

Acayip goller kacirdilar.

Yarin da Umut ve Guiza gibi bu konuda usta iki isim karsi karsiya geliyor...

Bu hafta gol kacirma haftasiydi.

Ali Zituni.

Sercan.

Youla.

Kahe.

Makakula.

Ve birsürü daha.

Acayip goller kacirdilar.

Yarin da Umut ve Guiza gibi bu konuda usta iki isim karsi karsiya geliyor...

:)

Guiza kesinde Umut atıcak inşAllah.

Üst Alt