TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonuc

Sinan Engin hay seni futbol yorumcu diye o koltuğa oturtanın.

Cevap: TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonuc

Takım çok güzel başladı maça, Barış'la Ayhan gibi iki lüzumsuz olmazsa normal bunlar.. ikinci yarı pek iyi değildik, takım baskı yapıp golü bulamazsa sıkıntıya sokuyor kendini.. Kahe de tam bir zontaymış bu arada.. Allah razı olsun...

Cevap: TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık| Lideriz

-Serhat Ulueren: Rijkaaard devre arasında falan gider mi yoksa sezonu bitirir mi

-Sinan Engin: Nereye gidiyor kalır artık her yer dolu :allecto: :kick:

Evet bu akşam kötü oynadık heyecandan yerime oturamadım ha gol yedik ha yiyeceğiz diye. Telegol Galatasaray isterse dünyanın en iyi takımı olsun suni gündem yaratma çabası hiç bitmez.

Bu Telegol yılbaşı özel yapacak mı acaba bu yıl ona göre televizyona silecek yaptıracağım. Çünkü yaşını başını almış adamları o halde görünce televizyona tükürüyorum. Yorumları saçmalık, birbirlerinin sözünü kesmekten ve üstüste konuşmaktan inanılmaz bir haz duyuyorlar.

"özer´e bakıyorum koca kafaya bakıyorum

yemin ediyorum özer´in ayakkabısının bağı olamaz

ama arda oynuyor özer oynamıyor sinir oluyorum "

bunu rastgele antu.com da gezerken gördüm..paylaşmak istedim! sabaha kadar gülün :)

Yapmayın böyle şeyleri.

1 tane Fenerbahçe çocuğu, senin tuttuğun takımın kaptanına hakaret maksadıyla "koca kafa" demiş, ne idüğü belirsiz biriyle kıyaslamış ve kendi ölçeğinde yerin dibine sokmaya çalışmış.

Sen bu lafı alıp forumumuza taşıyorsun, adamın yapmaya çalıştığı şeyin etkisini artırıyorsun. Adam gelip onu burada yazsa ihraç alacakken, bu ifade -komik gerekçesiyle- senin mesajın içersinde durduğunda ceza falan da sözkonusu olmuyor.

Size ne antu dan? Gezecekseniz de bize laflarını buraya taşımayın istemiyoruz. Adam forumuna 6s yazmışsa, onu bile buraya taşıyacak körlükte arkadaşlar var. Yapmayın.

şimdi Keita Gaziantep maçındamı yoksam Trabzon maçındamı cezalı

Bence Trabzon maçında.Niye diye sor.Çünkü hatırlarsan 3 maç ceza aldığında cezasının birini Buca maçında çekti.Hatta Elano o maçta kırmızı gördüğü için lig maçında oynayamadı.Bütün bunlar gösteriyorki Trabzon maçında cezalı.Ama zaten Antep maçı tarihleri civarında Afrika'dan ya gelmiş olur ya da o aralar gelir.Yani Antep maçında cezalı olmasa bile o maçta oynayamaz.

Birincisi Caner Erkin dün gerçekten çok iyiydi. Bir kere ofsayt bozdu ama onun dışında her anlamda çok iyiydi. Özellikle attığı ters toplar, uzun toplar, paslar çok iyi. Kendisinden iyi bir orta saha oyuncusu (MC) olabileceğini düşünüyorum.

İkincisi Maçın sadece 55-60 araları ve 85-90 araları Gençler atağı geldi. Onun dışında 80 dakika top bizdeydi ve iyi paslaştık, iyi organize olduk ve çok iyi bir organize gol attık.

Sen bakma bazı sözde yorumcu insanlara. (TV'dekiler yani) Onlar sallamak için sallıyorlar. Şu an Türkiye'de ne olursa olsun belli bir sistemle oynamaya çalışan ve o sistemini değiştirmeyen, geliştirmeye çalışan tek bir takım var. O da Galatasaray. Bu kadro kapasiteside bundan daha yukarı olmaz.

Ayrıca bu maç bırak 1-0'ı. 3-0 bile bitebilirdi.

Herkes "Gençler ya atsaydı?" diyor. Futbolda böyle bir kazmaca terim yok. Biz peki "ya atsaydık". Her pozisyonlar gol olsa, bu maç 8-3 falan bizim alehimize biterdi.

Bu sene seyrettiğim en keyifli maçlardan biriydi.

Ayrıca sayın Gökmen Özdenak, Elano'dan sıkkı sıyrıldığını, Galatasaray'ın şu an üç büyükler arasında en kötü futbol oynayan takım olduğunu söyledi. Ona sadece gülüyor ve arkamı dönüp pantolonumu indiriyorum.

Bence Trabzon maçında.Niye diye sor.Çünkü hatırlarsan 3 maç ceza aldığında cezasının birini Buca maçında çekti.Hatta Elano o maçta kırmızı gördüğü için lig maçında oynayamadı.Bütün bunlar gösteriyorki Trabzon maçında cezalı.Ama zaten Antep maçı tarihleri civarında Afrika'dan ya gelmiş olur ya da o aralar gelir.Yani Antep maçında cezalı olmasa bile o maçta oynayamaz.

Akıl karıştırmayın. Hayır Keita Antep maçında cezalı.

Sarı kart cezaları lig ve kupa ayrı ayrı tutuluyor. Kırmızı kart cezaları disiplin olduğu için ilk maçta uygulanıyor.

Yani; Keita son saniyede 1 sarı daha (ve dolayısıyla kırmızı) görseydi, cezayı Trabzon maçında çekip Antep maçında saha da olacaktı. Antep maçında zaten yokmuş, böylesi daha iyi oldu.

servet ve sarp açık ara en kötüleriydi takımın.

bilhassa servet 2 pozisyonda çok bariz şekilde kendi kontrölündeki topu hiç ahım şahım hızı olmayan rakibe hediye etti..

sarpı ise sene başından beri hazzetmedim zaten.

bizim 11 imizde banko oynuyorsa bizim takımın kalitesinde sorun vardır diyordum hep mantık olarak..mantığım haklı çıkarıyor beni.ayhan geri dönüşü yapamayacak gibi, barış ise asla futbolu öğrenemeyeceğine göre, linderothun gerçek manada dönüşü 78 lik dedemin çocuk sahibi olması kadar zorsa, forvet ve defanstan önce kaliteli bir orta saha almamız şart oldu.

Maç bitti,Lig Tv'den diger kanallara geçtim maç yorumlarını dinlemek için geçmez olaydın,herkez böyle defans olmaz yok öyle yok böyle Galatasaray iyi oynamadan kazandı vs vs vs diye zırvalıyorlar,bir düşündüm ben başka bir maç mı izledim diye

Bütün maç boyunca Gençlerbirligi'nin sadece 3 tane bizim yaptıgımız yanlışlıklardan doğan pozisyonu dışında pozisyonu yok,evet onlar çok net pozisyonlar ama bizim yaptıgımız hatalar,orda savunma çıkmayı tercih etmese Gençlerbirligi maçı pozisyonsuz bitirecek ve biz mükkem oynamış olacagız sanırım :eek: sadece 3 hata yüzünden mi Galatasaray rezelet oynamış oluyor ?

58. dakikaya kadar harika oynadık

59-65 rezalet oynadık

66-80 iyi oynadık

80-90 panik havası içinde oynadık ama hiç pozisyon vermedik.

Televizyonda ki yorumcular sadece 6 dakika için Galatasaray'ı nasıl bu kadar acımasızda eleştirir.

İlk yarıda Gençlerbirligi orta sahayı geçemedi,sürekli baskı yaptık ama az önce bir programda Galatasaray kaptırdıgı toplara baskı yapamıyor diye bir yorum dinledim bu nasıl bir futbol cahilligidir ?

Gençlerbirligi takımı 80 dakikaya kadar o 6 dakika haricinde orta sahayı geçemedi neredeyse,bu 74 dakika içinde hayaletler mi bastı ?

Televizyonda ki yorumcuların çogu futbol cahilidir.

Maç bitti,Lig Tv'den diger kanallara geçtim maç yorumlarını dinlemek için geçmez olaydın,herkez böyle defans olmaz yok öyle yok böyle Galatasaray iyi oynamadan kazandı vs vs vs diye zırvalıyorlar,bir düşündüm ben başka bir maç mı izledim diye

Bütün maç boyunca Gençlerbirligi'nin sadece 3 tane bizim yaptıgımız yanlışlıklardan doğan pozisyonu dışında pozisyonu yok,evet onlar çok net pozisyonlar ama bizim yaptıgımız hatalar,orda savunma çıkmayı tercih etmese Gençlerbirligi maçı pozisyonsuz bitirecek ve biz mükkem oynamış olacagız sanırım :eek: sadece 3 hata yüzünden mi Galatasaray rezelet oynamış oluyor ?

58. dakikaya kadar harika oynadık

59-65 rezalet oynadık

66-80 iyi oynadık

80-90 panik havası içinde oynadık ama hiç pozisyon vermedik.

Televizyonda ki yorumcular sadece 6 dakika için Galatasaray'ı nasıl bu kadar acımasızda eleştirir.

İlk yarıda Gençlerbirligi orta sahayı geçemedi,sürekli baskı yaptık ama az önce bir programda Galatasaray kaptırdıgı toplara baskı yapamıyor diye bir yorum dinledim bu nasıl bir futbol cahilligidir ?

Gençlerbirligi takımı 80 dakikaya kadar o 6 dakika haricinde orta sahayı geçemedi neredeyse,bu 74 dakika içinde hayaletler mi bastı ?

Televizyonda ki yorumcuların çogu futbol cahilidir.

Aynen ya.Dün Erman'ı dinledim deli oldum.:mad:

Akıl karıştırmayın. Hayır Keita Antep maçında cezalı.

Sarı kart cezaları lig ve kupa ayrı ayrı tutuluyor. Kırmızı kart cezaları disiplin olduğu için ilk maçta uygulanıyor.

Yani; Keita son saniyede 1 sarı daha (ve dolayısıyla kırmızı) görseydi, cezayı Trabzon maçında çekip Antep maçında saha da olacaktı. Antep maçında zaten yokmuş, böylesi daha iyi oldu.

Öğrenmiş olduk. Tşk :)

Yapmayın böyle şeyleri.

1 tane Fenerbahçe çocuğu, senin tuttuğun takımın kaptanına hakaret maksadıyla "koca kafa" demiş, ne idüğü belirsiz biriyle kıyaslamış ve kendi ölçeğinde yerin dibine sokmaya çalışmış.

Sen bu lafı alıp forumumuza taşıyorsun, adamın yapmaya çalıştığı şeyin etkisini artırıyorsun. Adam gelip onu burada yazsa ihraç alacakken, bu ifade -komik gerekçesiyle- senin mesajın içersinde durduğunda ceza falan da sözkonusu olmuyor.

Size ne antu dan? Gezecekseniz de bize laflarını buraya taşımayın istemiyoruz. Adam forumuna 6s yazmışsa, onu bile buraya taşıyacak körlükte arkadaşlar var. Yapmayın.

aylardır söylüyorum . her rakibin forumuna girip sataşmak yetmezmiş gibi buraya taşımak nedir anlam veremiyorum :S

Arda’nın istem dışı koluna dokunan topta golü veremeyen Kuddusi Müftüoğlu, 2008’deki Konya Fener maçında Önder’in aynı pozisyonuna gol kararı vermişti...

ondergol.jpg

Kewell’in milimlik ofsaytını görüpte "Vezir" olmayı hak eden yarmıcı hakemlerimiz;

20 santim içeri giren Ankaragücü golünü nedense göremediler;

agco.jpg

Fener-GS maçında 1 metre ofsayt olan fener’li futbolcuyu kör gözler göremedi;

ofsayt1.jpg

Bursa-FB maçında Hakemi döverek(evet döverek!) maçı zorla alırken hakemler konuşulmuyordu;

bursaok.jpg

Fener maçında, Keita ve Baros’u bile bile, göz göre göre kaybetmemize neden olanlar da bunlardı;

42616542.jpg

Gözünün önünde Barış’a atılan tekmeyi göremeyen Hüseyin Göcek bir nebze olsun mesleğinden utandı mı acaba?;

faul1.jpg

Fenerbahçeyi itekleye itekleye şampiyonluk potasında tutmaya çalışan Oğuz Sarvan’ın çok değerli Hakemleri acaba sadece gördüklerini çalsalardı Fener buralarda olabilir miydi?...

En az 2 dakika duran, top oynatmamak için elinden geleni yapan takıma her türlü müsamahayı gösteren Kuddusi ilk yarıyı 44:56’da bitirirken biraz olsun yüzü kızarıyor muydu acaba?...

İBB maçından sonra Bu lig benim için zaten bitmişti, ama herşeye ve tüm engellemelere rağmen şampiyon olabilirsek sadece rakiplerimizi değil; 3 maymunları oynayan medya dahil hakemleri de dize getirmiş olacağız.

Aziz Amca savaş baltalarını çıkardı ya, bakalım 1 saat sonra başlayacak TS maçında FB’ye nasıl kıyak geçilecek, merak ediyorum.

Arda’nın istem dışı koluna dokunan topta golü veremeyen Kuddusi Müftüoğlu, 2008’deki Konya Fener maçında Önder’in aynı pozisyonuna gol kararı vermişti...

ondergol.jpg

Kewell’in milimlik ofsaytını görüpte "Vezir" olmayı hak eden yarmıcı hakemlerimiz;

agco.jpg

ofsayt1.jpg

Bursa-FB maçında Hakemi döverek(evet döverek!) maçı zorla alırken hakemler konuşulmuyordu;

bursaok.jpg

Fener maçında, Keita ve Baros’u bile bile, göz göre göre kaybetmemize neden olanlar da bunlardı;

42616542.jpg

Gözünün önünde Barış’a atılan tekmeyi göremeyen Hüseyin Göcek bir nebze olsun mesleğinden utandı mı acaba?;

faul1.jpg

Fenerbahçeyi itekleye itekleye şampiyonluk potasında tutmaya çalışan Oğuz Sarvan’ın çok değerli Hakemleri acaba sadece gördüklerini çalsalardı Fener buralarda olabilir miydi?...

En az 2 dakika duran, top oynatmamak için elinden geleni yapan takıma her türlü müsamahayı gösteren Kuddusi ilk yarıyı 44:56’da bitirirken biraz olsun yüzü kızarıyor muydu acaba?...

İBB maçından sonra Bu lig benim için zaten bitmişti, ama herşeye ve tüm engellemelere rağmen şampiyon olabilirsek sadece rakiplerimizi değil; 3 maymunları oynayan medya dahil hakemleri de dize getirmiş olacağız.

Aziz Amca savaş baltalarını çıkardı ya, bakalım 1 saat sonra başlayacak TS maçında FB’ye nasıl kıyak geçilecek, merak ediyorum.

+1905. Her lafına %100 katılıyorum kardeşim

ondergol.jpg

agco.jpg

ofsayt1.jpg

bursaok.jpg

42616542.jpg

faul1.jpg

Bugün yapamazlar.Trabzon seyircisi linç eder.Ama son derece haklısın renktaş.

Bugün yapamazlar.Trabzon seyircisi linç eder.Ama son derece haklısın renktaş.

siz öyle zannedin renkdaş daha maçın başında trabzonun 2metre ofsayt olmayan pozisyonuna bayrak kaldırıdı şeref sahibi yan hakem.bu ligin gerçekten b..ku çıktı.adamlar feneri yukarı bizi aşağı çekmek için yapmadıkları kalmadı.bakalım neler göreceğiz ileriki haftalarda

Üst Alt