TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

Fenerde de bu hafta Alex Guiza Gökhan Cristian kart sınırında arkadaşlar bilginize...Derbide Gökhanla Alex olmasa çok güzel olur.

Takımda kart Görenler ve kart sayıları

Keita : 2 sarı kart

Arda 1 sarı kart

Mehmet Topal : 1 sarı kart

Milan Baros: 2 sarı sart

Barış Özbek: 1 sarı kart

Mustafa Sarp: 3 sarı kart

Sabri: 2 sarı kart

Emre Aşık: 1 sarı kart

Diğer oyuncularımızın kart görmemişler.

Fair play liginde de bu tabloyla lider durumdayız.

Normal oyunumuzu oynadığımız takdirde,rahatlıkla geçeceğimiz bir maç.Trabzon'da en çekindiğim oyuncu Egemen'dir.O da çok iyi olduğundan değil.aşırı sert olduğundandır.Umarım hakem sertliklerine göz yummaz.Tolerans tanırsa canımız çok yanabilir.Onun dışında Colman'ın defansın arkasına atracağı uzun toplara dikkat etmemiz gerek.3-1 gibi bir skorla galip geleceğimizi düşünüyorum.Bizim için zorlu geçecek esas maç D.Bükreş maçı olacaktır.Sert savunma yapan takımlara karşı artık bir çıkışa geçmemiz şart.Ben o maça daha çok önem veriyorum...

Giden her sevgilinin ardından

Hep biz olduk el sallayan

Haykırsak duyarlar mı sesimizi

Hangi sevdadan galip çıktık ki?

Yürüyoruz sessiz ve kederli

Nevizade geceleri

İnletiyoruz her çıkışında

İstiklal caddesini

Boşuna çekilmedi bunca çile

İçiyoruz gündüz gece

Haykırdık ama duymadı hiç kimse

Peşindeyiz her yerde

Zaten aşklar hep yalan dolan

Sonu hep acı hüsran

Bize her sevdadan geriye kalan

Sadece Galatasaray

Cimbombomum, Cimbombomum

Canım feda olsun sana

Hiçbirşeye değişilmez

Senin sevgin bu dünyada

Cimbombomum, Cimbombomum

Canım feda olsun sana

Hiçbirşeye değişilmez

Senin sevgin bu dünyada

5 dakikada 3 gol yiyen takıma güvenmiyorum diyen arkadaşlar gerçekten Galatasaraylı falan değildir. Çok ciddiyim bakın. Kimse kimsenin taraftarlığını sorgulayamaz falan demesin, çok rahat sorgularım. Bu oyuncular bizlerin desteğiyle, bizim verdiğimiz gazlarla puanlar alabiliyor. 1 tane çatlak ses çıksa oyuncunun tüm konsantrasyonu kaybolur.

O 5 dakikada 3 gol yiyen takıma güvenmiyorum diyen arkadaş hiç bir iyi sonuçta da sevinmesin.

5 dakikada 3 gol yiyen takıma güvenmiyorum diyen arkadaşlar gerçekten Galatasaraylı falan değildir. Çok ciddiyim bakın. Kimse kimsenin taraftarlığını sorgulayamaz falan demesin, çok rahat sorgularım. Bu oyuncular bizlerin desteğiyle, bizim verdiğimiz gazlarla puanlar alabiliyor. 1 tane çatlak ses çıksa oyuncunun tüm konsantrasyonu kaybolur.

O 5 dakikada 3 gol yiyen takıma güvenmiyorum diyen arkadaş hiç bir iyi sonuçta da sevinmesin.

Tamamen katılıyorum , son cümle ise " cuk " oturmuş.

;)

Yarinda arkadasin dügünü var izleyemiyecem maci, nezaman izleyemesem acayip goller atiyoz ha bu seferde Elano frikickden aticak gibi bir his var :D

Takım 2 haftadır yeterince dinlendi. İşallah sezon başı formunu bulur ve zirve inadımızı sürdürürüz. Seneye kesinlikle ŞL de olup yeni stadımızda bu maçlara çıkmalıyız.

Bu yıl şampiyon olmak yerine,

Uzun yıllar CL'de yer edinmeyi tercih ederim..

Bu da Rijkaard'a en az 2 yıl sabretmekle olur ;)

Fenerde de bu hafta Alex Guiza Gökhan Cristian kart sınırında arkadaşlar bilginize...Derbide Gökhanla Alex olmasa çok güzel olur.

Alex inşallah oynar.Bizim gibi tempo yükselten takımlar karşısında Alex hiçtir.Güiza inşallah kart görmez.Gökhan görürse iyi olur.Christian'da inşallah oynar.Selçuk derbilerde coşuyor.:D

bizde sadece mustafa sarp kart sınırında sanırım.

Alex Guiza ve lugano antep'e götürülmemiş.Cristian'da yedek bekleyebilirmiş.Daum bizi çok düşünüyor belli.:D

Alex Guiza ve lugano antep'e götürülmemiş.Cristian'da yedek bekleyebilirmiş.Daum bizi çok düşünüyor belli.:D

4-5 hafta önceden yardımcılarını göndermesinden belliydi zaten.Ayrıca sadece Daum değil Fener taraftarıda bizi düşünüyor.Gir angut.com'a Fener futbol forumunun ilk 2 sayfasında en az 5-6 tane içinde Galatasaray geçen başlıklı konu bulursun.

Fener bizi şu anda ilgilendirmiyor.Biz bugün kü maçı alalım,sonra bakarız o maçın icabına.

Ben Fb maçını daha çok düşünüyorum bu maçı zorda olsa kazanırız gibi geliyor.

Hissediyorum yarın pardon bu gün çok güzel şeyler olacak önce fener puanlar kaybedecek bizde trabzonu yeneceğiz hafta kalkedona liderlik için gideceğiz.

Kazanacağımızı, fakat kolay kazanamayacağımız bir maç olacağını ve bu maçın ardından, iyiye doğru bir gelişme olacağını düşünüyorum..

Üst Alt