TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

Çatır-çatır aldık maçı Keita&Baroş yine mükemmeldi

Baros'un ayagina top degmedi be nesi mukemmeldi

Asist kafaylaydi

Hadi onu gectim 3. golumuze kadar ortalarda yoktu. 1 gol 1 asist yapti diye superdi diyorsan sadece ozetleri izledin demektir. O zaman da bunu hakedersin: :eek:

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim

ben gökhan zani begendim oyunu arkadan cok iyi kuruyor keita ya 1-2tane müthis paslar cikardi

Baros'u maç boyunca iki tane stoper adım adım takip etti. Dikkat ettim yanından hiç ayrılmadılar. Aslına bakarsanız onlarla iyi boğuştu. Bence bundan fazlası yapılamazdı. Benim kafamdaki asıl soru işareti Hakan Balta. Bu adamda inanılmaz bir düşüş var. Kendine olan güveni bile kaybolmuş. Hiçbir olumlu hareketi yoktu. Devamlı adam kaçırdı. Hücumda da tüm topları kaybetti.

Galatasaray çok kötü oynadı. Orta saha 2 pas yapamıyor. Malesef orta sahadaki oyuncu profilimiz yapılmak istenen pastaya hiç ama hiç uygun değil. Burda da suçlanacak en son adam Rijkaard'dır. Atağa çıkılırken çok basit anlarda kaptırılan toplarla o kadar çok pozisyon verdik ki... Linderoth'un iyileşmesinin yanında bu takımın acilen 2 tane çok iyi orta saha oyuncusuna ihtiyacı var. Aksi takdirde bütün sezon bu böyle sürer gider....

....Ve bu futbolla önümüzdeki hafta hezimete uğrarız.

Galatasaray çok kötü oynadı. Orta saha 2 pas yapamıyor. Malesef orta sahadaki oyuncu profilimiz yapılmak istenen pastaya hiç ama hiç uygun değil. Burda da suçlanacak en son adam Rijkaard'dır. Atağa çıkılırken çok basit anlarda kaptırılan toplarla o kadar çok pozisyon verdik ki... Linderoth'un iyileşmesinin yanında bu takımın acilen 2 tane çok iyi orta saha oyuncusuna ihtiyacı var. Aksi takdirde bütün sezon bu böyle sürer gider....

....Ve bu futbolla önümüzdeki hafta hezimete uğrarız.

2-0'dan sonrası Arda ile futbolun son 5 haftadır ilgisi kadar...Yani koca bir "sıfır". Arda özgüven, kibri, yeteneklerini sergilemekle şımarıklığı, enerjini doğru kullanmakla vurdumduymazlığı lütfen karıştırma.

Bu savunma anlayışı ile olmaz bu net acil çözüm bulmalıyız..Geri 4lü değil takım savunmasında sıkıntımız. Dün maçın en iyisi Sabri idi..

Galatasaray, Trabzonspor maçında puan kaybedecek. fenerbahçe, antep'i de yenecek ve 9'da 9 yapacak.

10. hafta ise Galatasaraylıların Kadıköy galibiyeti hasreti bitecek.

18 ekim 2009 saat 01:36 da yazmış bulunuyorum bu mesajı, haftaya hatırlatmak nasip olur inşallah.

Galatasaraylıyım, bu nasıl yorum vesayre gibi şeylerle gelmeyin, hissetmekle ilgili.

Haftaya gerek kalmadı.. Şimdiden hatırlatalım yazdığını.. İlk cümlendeki söylediklerinde tersi çıktı.. 2.cümlendeki de ters çıkarsa vay halimize:)

Arda ve Sabri'nin maçın başında yaptıkları hareketlerden

sarı kart görmeleri gerekiyordu,

hakem göstermedi.

Mustafa Sarp'ın Serkan'a yaptığı hareket yüzde 100 penaltıydı.

Engin Baytar ikinci sarı kartı yüzde 100..00 hakediyordu,

o gösteremeden Hugo Boss aldı oyundan.

.

Arda'nın müdahalesi kesin kırmızı karttı. Direk kırmızı.

ve Serkan'a yapılan da hem penaltı, hem kırmızı karttı.

Dün maçın en iyisi Sabri falan değildi.Gökhan Zan ve Mustafa Sarp daha hatasız oynadı Sabri'den.

Colman'ın attığı o dandik golde ofsaytı bozan yegane isimdir Sabri.Yine,yeni ve yeniden.

Maça gelecek olursak,attığımız goller çok zorlama gollerdi.Yani olmayabilirdi de.Kewell'ın golünde 2 kişi ıskalıyor topu,olacak iş değil.Yine Baros'un kafayla Arda'ya asistinde Baros'a o kafa vurusunu yaptıran bir Tayfun Cora insansısı var orda.Herif kafayla topu zbam! diye altıpasa gömdü ya,olacak iş değil.

Serkan'a yapilan penalti ve kirmizi mi? Bence madalya vermek gerek, ustaca omzunu koydu Mustafa.

Asist kafaylaydi

Hadi onu gectim 3. golumuze kadar ortalarda yoktu. 1 gol 1 asist yapti diye superdi diyorsan sadece ozetleri izledin demektir. O zaman da bunu hakedersin: :eek:

Sen hiç izlememişsin heralde maçı.. Bence maç boyunca iyiydi baros. Son dakikalarda biraz yorgundu o kadar.

Forvetin iyi oyanaması için ayağına top değmesi gerekmez. 2 stoperi çok iyi meşgul etti.Kewellde bu yuzden çok rahat pozisyonlar buldu.. Gayet iyi mücadele etti baros. Fener maçı öncesi attığı gode moral olmuştur inşallah.

Serkan'a yapilan penalti ve kirmizi mi? Bence madalya vermek gerek, ustaca omzunu koydu Mustafa.

Böle görmek istiyorsun galiba:p:p

M.sarp o pozisyonda gayet amatörce kontrolsüz bir müdahale yaptı.. Zaten serkan yere düşer düşmez elini kaldırması bile yeter pozisyonu çözmek için..

Takimi 1 saat 10 kisi oynatti neyi mesgul etmis yahu, bu da yeni cikti. Mesgul etsin bir zahmet, tek forvet olacak bir de. Kewell'in buldugu 1 pozisyon var, onda da Baros kontrol edemediginden oldu pozisyon, golde falan hep sag beklerinin hatasi.

Böle görmek istiyorsun galiba:p:p

M.sarp o pozisyonda gayet amatörce kontrolsüz bir müdahale yaptı.. Zaten serkan yere düşer düşmez elini kaldırması bile yeter pozisyonu çözmek için..

serkan cok güzel sov yapti orda sert bi müdahale de yok

ama serkan nasil o kadar takla atti hayret :D

bence bi kere daha izle o pozisyonu ve serkana iyi bak nasil da taklalar atiyor kücük bi dokunusla

Serkan orada yere kapaklansa zaten muhtemelen verirdi penaltıyı,ama benim saydığım 4-5 takla attı herif öyle düştükten sonra.Lan herif sana omuz koymuş,karpuz kamyonunun kasasından yola mı fırlıyon be adam?

Sonra da hakemler niye böyle diyorlar,kendini sürekli acındırmaya çalışanlara acımazlar.Bu da öyle oldu.

Takım da ciddi anlamda baız oyuncularda lakayıtlık var.

Başta Ayhan ve Arda olmak üzere işin acı tarafı 2 si de kaptanlar.

İlk yarı 4-5 olacak maç 2-1 bitti. Hele TS un golü ben hayatımda böyle şans golü görmedim. Adamlar kaleye gelemed. Bu gol GS'yi 2. yarı için atak mı oynayım defans mı yapıyım karmaşasına düşürdü. Buna ek olarak Ayhan denen elemanın gücü bitmesine rağmen 18 imiz içinde çalım sevdası 90 dk giden gol şeklinde bize döndü.

Takım işin ciddiyetini anlayıp baskı kurunca bir anda 4-2 oldu.

Ama arkaya atılan toplar başımıza bela olunca 3. golü üstelik TS maçı bırakmışken yedik.

Kısaca tam derslik bir galibiyet oldu. Bu takım ciddi oynarsa herkesi 5 ler ama dünkü gibi 2-0 olunca maç bitti. Fb maçına geçelim düşüncesi olursa saçma gollerle maçı riske edersin.

Rijkaard sistem üzerinde biraz revizyon yapmalı eğer şu kadro Lucescu da olsa eminm 34 de 32 yapardı. Neden derseniz bu kadar aşırı atak futbola gerek yok. GS kadrosu dengeli oynasa çok temp yapmasa bile en az 2-3 gol çıkarır. Ama full atak oynayıp gücümüzü fazla harcayıp geriye dönmeye zorlanınca hele de gol atamazsan son dk lar geçmek bitmiyor.

Rijkaard buna acil çözüm bulması gerek bulmazsa Kadıköyde 4 ve üzeri gol yeriz. Forvetsiz TS 3 gol atıyorsa fener ne yapmaz??

Üst Alt