TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

Gökhanla umut geçen seneye göre daha formdalar ama yetmez kurtuluşları yok hamsilerin :D

Galatasaray'ın en önemli avantajı rakip forvetlerin çok fazla gol kaçırıyor olmalarıdır. Galatasaray geçen yıldan daha iyi bir takım. Trabzonspor da geçen yıldan daha iyi bir takım değil. Ne olursa olsun bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Zaten şu anki ortam ve durum ortadayken oyuncularımız başka türlü bir skora kolay kolay izin vermezler diye düşünüyorum.

Dileğime gelince, sezonun ilk başlarında olduğu gibi kenetlenen, Rijkaard'ın söylemlerine disiplinli bir şekilde uyan, hırsını yansıtan, mücadele eden ve oyuna hükmeden bir takım istiyorum. Hatalarından ders aldıklarını göstermelerini diliyorum.

Galatasaray'ın en önemli avantajı rakip forvetlerin çok fazla gol kaçırıyor olmalarıdır. Galatasaray geçen yıldan daha iyi bir takım. Trabzonspor da geçen yıldan daha iyi bir takım değil. Ne olursa olsun bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Zaten şu anki ortam ve durum ortadayken oyuncularımız başka türlü bir skora kolay kolay izin vermezler diye düşünüyorum.

Dileğime gelince, sezonun ilk başlarında olduğu gibi kenetlenen, Rijkaard'ın söylemlerine disiplinli bir şekilde uyan, hırsını yansıtan, mücadele eden ve oyuna hükmeden bir takım istiyorum. Hatalarından ders aldıklarını göstermelerini diliyorum.

Bızımde tek dılegımız bu Atılla abı umarım gerceklesır.

bu macta cikisa gececegimizi dusunuyorum.

yattara-alanzinho-colman-gabric-umut-gokhan

hucum hatti bayaa iyi trabzonun.

gol yiyecegimiz kesin ama yenecegimiz de kesin bence.

3 atarlarsa 4 atar maci kazaniriz.

========= leo franco =========

==ugur==servet-zan====balta==

=== tobias==elano==m.sarp===

== keita====baros====arda=

bu macta cikisa gececegimizi dusunuyorum.

==ugur==servet-zan====balta==

=== tobias==elano==m.sarp===

== keita====baros====arda=

elano forvet arkası oynadıgında gol atamıyoruz kısırlık çekıyoruz ilerde..

mutlaka ilerde 3 lü forvet özellikli olmalı..

==sabri==servet--zan====hakan==

=========linderoth ==========

======elano======arda=======

== keita====baros====KEWELL

19.10.08 Galatasaray Trabzonspor 3-0 Turkey, Superlig 2008/2009

12.04.08 Galatasaray Trabzonspor 1-0 Turkey, Superlig 2007/2008

25.11.07 Trabzonspor Galatasaray 0-1 Turkey, Superlig 2007/2008

11.03.07 Galatasaray Trabzonspor 2-1 Turkey, Superlig 2006/2007

23.09.06 Trabzonspor Galatasaray 3-1 Turkey, Superlig 2006/2007

12.03.06 Trabzonspor Galatasaray 1-1 Turkey, Superlig 2005/2006

02.10.05 Galatasaray Trabzonspor 4-1 Turkey, Superlig 2005/2006

20.04.05 Galatasaray Trabzonspor 5-3 Turkey, Cup 2004/2005

10.04.05 Galatasaray Trabzonspor 0-2 Turkey, Superlig 2004/2005

23.10.04 Trabzonspor Galatasaray 0-1 Turkey, Superlig 2004/2005

09.05.04 Trabzonspor Galatasaray 2-4 Turkey, Superlig 2003/2004

14.12.03 Galatasaray Trabzonspor 1-2 Turkey, Superlig 2003/2004

04.05.03 Trabzonspor Galatasaray 1-2 Turkey, Superlig 2002/2003

16.11.02 Galatasaray Trabzonspor 2-1 Turkey, Superlig 2002/2003

03.04.02 Trabzonspor Galatasaray 0-2 Turkey, Superlig 2001/2002

27.10.01 Galatasaray Trabzonspor 3-1 Turkey, Superlig 2001/2002

26.05.01 Galatasaray Trabzonspor 4-0 Turkey, Superlig 2000/2001

31.01.01 Trabzonspor Galatasaray 1-4 Turkey, Cup 2000/2001

17.12.00 Trabzonspor Galatasaray 1-1 Turkey, Superlig 2000/2001

trabzonun sadece 3 galibiyeti var son 10 yıldakı maçlara bakacak olursak

1-0 olsun bizim olsun.

Şu haftada özellikle 1 galibiyete çok ihtiyacımız var.

Puan kayıplarımız 10. hafta öncesi adeta bir fıtına öncesi sessizliğe benziyor.

Girdiğimiz pozisyonları gol yapamazsak zorlanırız. Orta saha ve defans oyuncularımızın dikkatli olması gereken bir maç.

Ofansif yönden güçlü bir takım.Bu maç hakkında umudum var,kazanacağız,yada en azından inşallah.Kazanıp çıkışa geçeceğimizi umuyorum.Fener maçı öncesi son prova..

Hangi kadroyla çıkarsak çıkalım en az 3 gol atarak kazanacağız.

Diyelim ki yenildik, bu durumda bazılarının dile getirdiği gibi bir çöküş yaşanmaz, hatta sonraki hafta Fener'e karşı alınacak bir mağlubiyet de çok önemli olmayacaktır. En fazla devre arası bazı futbolcularla yolların ayrılması ve 2-3 transfer yapılmasının planları yapılır.

Üstünde sadece 1 takım olduktan sonra 15 puanlık fark da kapatılır, bu mucize sayılmaz.

Kadro görüşümse buradaki arkadaşlarla pek uyuşmaz. Şunlar bunlar oynasın demiyorum sadece Arda Turan oynamasın yeter. Arda'sız her kadro Trabzon'u yener. Ardalı kadro belli olmaz. Eğer son eleştirileri dikkate alıp pas atacağı oyuncuları seçmezse, aralara koşu yapan kim olursa olsun top atarsa (topun yerini bulması önemli değil, mühim olan pas verme niyeti) maç 5'e gider. Yok eğer son 5 maçlık oyununu oynamaya devam ederse, yani sahada Elano ve Baroş var diye her topu çalım şova dönüştürüp geriye oynarsa, kullandığı kornerleri eskaza Baroş veya Elano gole çevirir düşüncesiyle sürekli elini kaldırıp öndireğe kullanırsa belki maçı yine alırız ama bu defa ilerleyen haftalarda yeni 0-3'ler, 2-5'ler bizi bekler.

Ama ben her türlü Arda'nın bir süre takımdan kesilip, taa ki 4-5 maçlık bir seri galibiyet serisi yakalanıp Arda'ya "Galatasaray takımı sen olmasan da sahada kükrüyor" mesajı verilene kadar bu kesiğin devam etmesini istiyorum. Takım bir süre bocalayabilir, varsın bocalasın ama bir yerde mutlaka düzelip eskisinden iyi bir takım olacaktır.

M.Topal oynarsa gol yemeyiz

oynamazsa 3-2 felan yeneriz

Bu sezon Mehmet'in katkilariyla yedigimiz gol sayisi 10'a yaklasti ne Mehmet'i. :eek:

tamam say o 10 golü hadi bekliyorum hadi 5 golü say bari

nankörsünüz feneve karşı yüreğiyle oynayan tek adam 1-2 maç kötü oynayınca bütün maçları onun yüzünde kaybetmiş oluyoruz

günah keçisi yapıcak başka bi adam bulun

nankörsünüz feneve karşı yüreğiyle oynayan tek adam 1-2 maç kötü oynayınca bütün maçları onun yüzünde kaybetmiş oluyoruz

Fenere karşı yüreğiyle oynadı diye eleştirmeyecekmiyiz :) Şu aralar çok kötü oynuyor...

Fenere karşı yüreğiyle oynadı diye eleştirmeyecekmiyiz :) Şu aralar çok kötü oynuyor...

eleştirmiyosunuz m.topalın yüzünden yenildik diyosunuz adam 10 gol yedik diğo m.topalın yüzünden

şimdi ben rijkaarda bişey desem(ki demem)bana millet yazmadını bırakmaz kariyeri var diğe eleştirmiycekmiyiz ama bazıları vardır ki saygı duyulup eleştirilmemeli mesela hagi kötü oynadığı zaman sen eleştiyomuydun

ayrıca ben çok kötü oynadığını düşünmüyorum takımda topla en çok buluşan adam top ayağına 30 kere geliyosa top kaybı en fazla 5 oda inadına dikine oynadığı için öle her ön libero gibi yan pas yapmıyo

yeterr yaa şu m.topala laf etmeyin ya fener maçında oynamazsa alex cirit atar ortasahada ama m.topalın oynadıı maçları kaybetmedik fb maçlarını neden süper markaj ve yüreğiyle oynuoo bide pas hataları diosunz ayhanın bir maçta yaptığı top kaybını topal 20 maçta belki yapıor

eleştirmiyosunuz diyosunuz diğo yazmadını diğe eleştiyomuydun geliyosa öle yapmıyo

R leri söyleyemeni duydum da R leri yazamayanı ilk defa görüyorum.

Ğ nerede ? Y nerede ? R ler nerede ?

Biraz daha Türkçe kullanımına dikkat edelim lütfen.

yeterr yaa şu m.topala laf etmeyin ya fener maçında oynamazsa alex cirit atar ortasahada ama m.topalın oynadıı maçları kaybetmedik fb maçlarını neden süper markaj ve yüreğiyle oynuoo bide pas hataları diosunz ayhanın bir maçta yaptığı top kaybını topal 20 maçta belki yapıor

Aynı şekilde hocam bu uyarım size de geçerli. Dikkat edelim lütfen.

ankara maçında 3. goldeki hatasını görmedin sanırım Topal'ın diğer maçlarda da aynı hatayı yaptı ve yediğimiz goller ortada pas atamıyor geçen seneki topal nerde bu seneki topal nerde 2 pası doğru yapsın başka erdem istemez.

Üst Alt