TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

ankara maçında 3. goldeki hatasını görmedin sanırım Topal'ın diğer maçlarda da aynı hatayı yaptı ve yediğimiz goller ortada pas atamıyor geçen seneki topal nerde bu seneki topal nerde 2 pası doğru yapsın başka erdem istemez.

sen ne saçmalıyosun ben anlamadım m.topal ne yapmış 3.golde ulan topu ayhan kaybediyo suçlu yine m.topal oluyo yok böyle bişey ya:mad:

hiçbir maçtada hiçbir hata yapmadı bi taraflarınızdan uydurup adamı hedef tahtası haline getirmeyin

ayrıca bu takımın bütün organizasyonunu topal başlatıyo hep dikine oynamaya çalışıyo

yeterr yaa şu m.topala laf etmeyin ya fener maçında oynamazsa alex cirit atar ortasahada ama m.topalın oynadıı maçları kaybetmedik fb maçlarını neden süper markaj ve yüreğiyle oynuoo bide pas hataları diosunz ayhanın bir maçta yaptığı top kaybını topal 20 maçta belki yapıor

kanka beni bi tek sen anlıyosun:)

R leri söyleyemeni duydum da R leri yazamayanı ilk defa görüyorum.

Ğ nerede ? Y nerede ? R ler nerede ?

Biraz daha Türkçe kullanımına dikkat edelim lütfen.

kes ya sende türkçe dersimi veriyon biz burda futbol mu tartışıcaz güzel yazı dersi mi öğrenicez beğenmiyosan at siteden

--------Leo Franco----------

Sabri--Gökhan--Servet---Hakan

------Linderoth---Ayhan-----

Keita--------Elano--------Arda

------------Baros---------

Şu kadroyla çıkabilsek sakatlardan arınıp iyi olurdu. Milli maçlarda çok yorulacak Arda birde üstüne Fener maçı iyice yoracak Arda'yı. Umarım Kadıköy'de güçlü bir Arda izleriz. Bizim için çok önemli. TS maçında da tabi. Fb maçı öncesi iyi bir moral olsun bize. Broos'da gönderilir büyük ihtimalle maçtan sonra..

Elano kadroya girdiğinden beri takımın kimyası bozuldu. Arda orada oynarken çok verimli oluyordu. Ama bu kadar para verilmişken Elano'yu oynatmak zorundayız. Bir şekilde Elano ortada Arda solda oynarken sistemi işletmek zorundayız.

Aydın'ın levadia maçında Keita'yı kaçırışını, Arda'nın ortadan toplar alıp dağıtışını falan hatırlıyorum. Bana göre ileride oynayacak en iyi dörtlü şuan için

Keita--Arda--Aydın ve Baroş'dur.

bence bu kadroyla çıkarsak bir kaza daha yaşayabiliriz. Çünkü bana göre Linderoth'a güven olmaz. Sonuçta sakatlıktan daha yeni çıktı ve Ayhan da aynı durumda. son maçta da sistemde nası bi hata olduğunu gördük. bana göre bu iki mevkide Mehmet Topal ve Mustafa Sarp olsa daha iyi olur. Maçın gidişatına göre Harry Kewell ve Aydın takıma dahil edilebilinir.

---------------Franco-------------

Sabri----Gökhan----Servet----Hakan

--------Barış------M.Topal--------

--------------Ayhan---------------

Keita-------------------------Arda

-------------Baros-----------------

Linderoth un durumuna göre barış çıkar kadrodan.

Sizin böyle saçma kurallarınız olduğunu bilmiyodum

zaten üye olucak doğru düzgün bi galatarasay forumu yok ki en iyisi bu

ultrAslan.com a da üye olamıyorum

Diline sahip çıkmak saçma sapan kural mı?Bir ülkeyi en kolay savaşla değil,dilini,kültürünü yok ederek bitirebilirsin.Bizim diğer forumlardan en büyük farklarımızdan biridir bu kural.

Diline sahip çıkmak saçma sapan kural mı?Bir ülkeyi en kolay savaşla değil,dilini,kültürünü yok ederek bitirebilirsin.Bizim diğer forumlardan en büyük farklarımızdan biridir bu kural.

merak etme ben konuşurken sesli harfleride söylüyorum 'r' leride söylüyorum 'y'leride

bu arada ben dilime sahip çıkmasını biliyorum klawyeyi dilimle kullanmıyorum

bide vatanımı ne kadar sevdiğimi tahmin bile edemezsin

pc başında bazı harfleri eksik yazınca ülke elden gitmiyo rahat ol;)

merak etme ben konuşurken sesli harfleride söylüyorum 'r' leride söylüyorum 'y'leride

Forumun seviyesi elden gidiyor.

Burda kimsenin vatan sevgisini tartışmayız.Ama önce kısaltmalarla başlayan kelimeler zamanla küçük kelimelerle yabancı dile geçer hatta geçti bile.(Yes,okey,no)Bu şimdi belki büyük bir sorun değil ama ileride çok kötü şeyler olabilir.En iyisi hem dilimizde hem de yazı dilimizde Türkçe'mizi düzgün kullanmak.1-2 tuşa ekstradan basmak sana birşey kaybettirmez heralde.

seviyesi derken bazı harfleri eksik yazan seviyesiz mi oluyo

o harfleri bilmediğimizden değil böylesi daha kolay geldiği için yazmıyoruz

forumun amacı futbol ve sporu tartışmak olmalı boş işlerle uğuraşıyosunuz

Göze hoş gelen yorumlar istiyoruz. Forumun kuralları bellidir.

Burda kimsenin vatan sevgisini tartışmayız.Ama önce kısaltmalarla başlayan kelimeler zamanla küçük kelimelerle yabancı dile geçer hatta geçti bile.(Yes,okey,no)Bu şimdi belki büyük bir sorun değil ama ileride çok kötü şeyler olabilir.En iyisi hem dilimizde hem de yazı dilimizde Türkçe'mizi düzgün kullanmak.1-2 tuşa ekstradan basmak sana birşey kaybettirmez heralde.

böyle alışkın olduğum için 1-2 tuşa basmıyorum

Trabzonspor'a da puan kaybederiz.

10.Hafta tekrar yükselişe geçeriz.

Temennimiz yükselişin 9. Haftadan başlaması ama

Trabzon da öyle kolay lokma değil yani.

Üst Alt