TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

Rıdvan dilmen alex dünyanın en ii 10 numarası avrupada ilk 5 e girer dediğin Semih yedek ama olsun mükemmel ötesi.Guiza Barosa 100000000 basar.Lugano Popescuya 20000000 basar.Tarafsızlığını sevsinler senin

Elanoya ve Barosa laf ediyor adam vay be

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

şansal zam şampiyonu tabata dedi 800 bine geldi 8 milyon oldu 14 ayda.ne karpuz ne biber,n arsa böyle prim yapmadı yılın yöneticisi kızıl...

Rıdvan dilmen alex dünyanın en ii 10 numarası avrupada ilk 5 e girer dediğin Semih yedek ama olsun mükemmel ötesi.Guiza Barosa 100000000 basar.Lugano Popescuya 20000000 basar.Tarafsızlığını sevsinler senin

Ridvanin tipine tüküreyim.

lugano-servetin stili aynı onlar stoper popescu-högh gibi adamlar farklı backanbuer tarzı gerçek defanslar..

Bence de yeneriz. Benim korkum maçta sakatlık çıkması. Adamlar yenmek için herşeyi yapacak muhtemelen.

Erken atarsak sorun olmaz ama.

Gökhan SARIisimli üyenin mesajından alıntı

ernst ve finkin olduğu takım zor gol yer zor gol atar.Hücumsal sorunun ötesinde takım oyunu sorunu var.Tello-nihat çarpıştı bu maçta olabilecek tello etkisini nihat mahvetti.Tabata ile etksi artacaktır ama bence sami yenin de etkisiyle galatasaray 1-0 gibi bir skor bekliyorum.

Maçın sertliğine göre hakemin tutumu önemli yer teşkil edecek,beşiktaşın kasti olarak sakatlama durumunu yaşatacağını sanmam,geriye düşdükleri zaman sert oynayacakları kesin ama kasti bir sakatlama durumu pek olmayacakdır,olursada hakemin devreye girmesi gerekir.Biz en az 5-0 lık tallin maçındaki gibi arzulu ve istekli oyun oynayalım sahada beşiktaşı bırakmayız.

ernst ve fink iyi oyuncular ama zor gol yiyip zor gol atmaları sadece bu 2 oyuncu yüzünden değil,takım anlamında genele bakmak gerekir zira nihat,holosko gibi oyuncuların performansları yerlerde şuan bununda nedeni ernst ve fink değildir.Defanslarına baktığımızdada bizim gibi organize takımlarla baş edebilcek bir takım değil beşiktaş bu kadar büyütmemek lazım zira orta alanda ernst ve finkin bir ihtimal sarp ve elano gibi oyuncuları marke etmeleri bakımından başarılı olabilceğini bunun dışında ofansif anlamda bizim maçda çok fazla varlık gösteremeyeceklerini düşünüyorum çünki bizim defans bloğumuz daha sağlam.Hızlı ataklarla ernst ve finkin cazibeside kalmaz sahada merak etmeyin.Erken önce geçersek beşiktaşın morali biteceği için ernst ve fink dahil hiçbir oyuncunun istedikleri performansı sergileyceğini düşünmüyorum.

Maçın sertlik ayarınıda takımlar değil maçın hakemi belirleyecek zira çok sertliğe müsama göstermemesi gerek maça atanacak hakemin.

Daha önce dediğim gibi bu maç kesinlikle 1-0 bitmez,daha gollü bir maç olur.Bizim takımda 1-0 a asla yatmayacağından erken gol bulup dahada skora oynamak isteyecekdir.Bu anlamda Galatasarayın aç futbolu ve oyuncuların istekleri beni beşiktaş ve diğer maçlar için dahada umutlandırıyor..

2 hafta sonra biz de çakarsak Denizli gider.

Maçın sertliğine göre hakemin tutumu önemli yer teşkil edecek,beşiktaşın kasti olarak sakatlama durumunu yaşatacağını sanmam,geriye düşdükleri zaman sert oynayacakları kesin ama kasti bir sakatlama durumu pek olmayacakdır,olursada hakemin devreye girmesi gerekir.Biz en az 5-0 lık tallin maçındaki gibi arzulu ve istekli oyun oynayalım sahada beşiktaşı bırakmayız.

ernst ve fink iyi oyuncular ama zor gol yiyip zor gol atmaları sadece bu 2 oyuncu yüzünden değil,takım anlamında genele bakmak gerekir zira nihat,holosko gibi oyuncuların performansları yerlerde şuan bununda nedeni ernst ve fink değildir.Defanslarına baktığımızdada bizim gibi organize takımlarla baş edebilcek bir takım değil beşiktaş bu kadar büyütmemek lazım zira orta alanda ernst ve finkin bir ihtimal sarp ve elano gibi oyuncuları marke etmeleri bakımından başarılı olabilceğini bunun dışında ofansif anlamda bizim maçda çok fazla varlık gösteremeyeceklerini düşünüyorum çünki bizim defans bloğumuz daha sağlam.Hızlı ataklarla ernst ve finkin cazibeside kalmaz sahada merak etmeyin.Erken önce geçersek beşiktaşın morali biteceği için ernst ve fink dahil hiçbir oyuncunun istedikleri performansı sergileyceğini düşünmüyorum.

Maçın sertlik ayarınıda takımlar değil maçın hakemi belirleyecek zira çok sertliğe müsama göstermemesi gerek maça atanacak hakemin.

Daha önce dediğim gibi bu maç kesinlikle 1-0 bitmez,daha gollü bir maç olur.Bizim takımda 1-0 a asla yatmayacağından erken gol bulup dahada skora oynamak isteyecekdir.Bu anlamda Galatasarayın aç futbolu ve oyuncuların istekleri beni beşiktaş ve diğer maçlar için dahada umutlandırıyor..

tamam da mesala ayhan-sarp ta iyi bir ikili değil 4-3-3 ün üçü mustafa-sarp-barış kimse olamaz.Ligde ve uefada çıkmaz ama manu gösterir.Ernst-fink le orta alan hücum 50-60 metre fink özellike bir tane pas gösterin.Ernst de olmaz tribüne.Tello-holosko-nihat-serdar elano-keita-baroş-arda ile kıyaslanamaz fark var.Ernst-fink ortayı tutuyor ama bırakmıyorda çıkın takım o kadar sıkı tutuyor yani.Gs nin savunma zaafı var.Nihat servete etkili olur holosko ve tello ile iyi beslenirse.Bjk çok asılacak ama başaramaz.Herşey olabilir ama tahnimin benim 1-0 gibi birşey ama sein dediğin de gyet mantıklı olabilir bu demektr ki farklı oynayacaktır takımlar.

Reikkardın o konuda daha değişik bir 11 çıkaracağından şüphem yok.Reijkardın pas trafiği konusundaki hassasiyetini hepimiz biliyoruz dolayısı ile reijkard kendi evinde oynama avantajınıda kullanarak ilk 15 dakikada öne geçip oyunu rolantiye alıp sonrasındada hızlı hüzümlarla bjk yi yıkmak isteyecekdir.

bjk maçında farklı bir 11 ve farklı bir taktik görebiliriz.

BJK bu defans ile bizden 3-7 arası gol yer demedi demeyin.. bize gol atarlar belki ama en az 2 katını yerler.

Bizim maçı düşünüyorumda 6 ulan ! 7 ulan ! 8 ulan ! oha ulan, yeter ulan !

:ka23:

Ridvanin tipine tüküreyim.

Bugün Türk takımların transfer politikasını anlatıyodu neymişde lyon baroşu yollama derdindeymiş bizde para vermişiz almışız sanki adamlar gelin bedava verelim diceklerdi. İllaki GALATASARAY ada laf sokcak. Mustafa Sarp'ları Kewel'ları Leo Franco'ları görmüyo

Bugün Türk takımların transfer politikasını anlatıyodu neymişde lyon baroşu yollama derdindeymiş bizde para vermişiz almışız sanki adamlar gelin bedava verelim diceklerdi. İllaki GALATASARAY ada laf sokcak. Mustafa Sarp'ları Kewel'ları Leo Franco'ları görmüyo

Rıdvan Dilmen'in tekrar Fener'e hoca olmasını çok istiyorum. Bedavaya dünya yıldızları getirsin de bizimkiler birşeyler öğrensin.

Bir de o anlattığı süper taktikleri uygulasın bakalım, 3 büyükler Türkiye'deki derbiler hariç her maçı formalarıyla yenermiş..Yensin bakalım.

yazık bu beşiktaşa bi tokatta bizden yiycekler

Bu arada Hakemi gercekten cok beyendim bugun. Yan hakemleri de cok beyendim, hele o Holoskonun ofsayttan attigi golu saymamasi süperdi. Cunki ofsayt dogru karardi.

Alinacak ne kadar Puan varsa aldilar bende valla. Devamini bekleriz.

Bu bjk bize de böyle gelsin en az 5 atıp yollamazsak bende bişi bilmiom :D

Rıdvan ın ara ara aybaşısı veya aysonusu gelir. böyle zırvalar.

10. hafta hepsinin sesini kesicez içiniz ferah olsun.

Takımımız emin adımlarla yolunda ilerliyor.

Haftaya 5 atıp yollarız. Yönetimde kalmaz teknik direktörde.

Üst Alt