TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

haftaya bunlari yenelimde nasil yenersek yenelim umrumda degil... zaten burda 2 en fazla 3 maclari kaldi sonra bu bjk dedikleri insaat coker duser yikilir, bir daha bir 5 yil boyunca kendine gelemez.

sonucta uzuldugum tek bir yonu var, bir ara 4 buyukler diyorlardi, ondan sonra bir ara 3 buyuk dediler, biz bunu tek buyuge indirdik, bir ara oyle boyle 3 buyuk ortamini cikardik yine simdi ise yine 2ye dustu sezon sonu buna artik tek buyuk diye yine devam ederiz... ben buna uzuluyorum.... YOK MU RAKIP?!

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

rıdvan giydiriyo 8taşa :D adam barosu örnek gösteriyo :D zuhaha

böyle transfer politikası olmaz :D

çocuklar inanın inanın çocuklaaaaaaaarrrrrr .... .... ... :p:p:p yine başlarlar bi 5-6 yıl bunu sölemeye:D

Golleri banko goldü.

ekremin şutu 90 da direk vardı.

ama bunlar olup 2-0 da alsaydı kötü oynadılar.

faullerde antepi çok ezdi hakem

bir seyirci girdi çarşı stada girene diye kaydı marizine...

murat ceylan iyi adam.

zurita bu ligde luganoyu dövebilecek tek isim.

olcan çok koşan çok kapan ama o oranda yaratıcı olamayan biri..

Yallah cinler yallah! Cinçık cinçık cinçık! Kışkışkışkışkış!

:boohoo:

ernst-inceman değişikliğinde

çarşı yuhhhhhhhhhhhhhh

diye inletti

denizli beyazdan koyu kırmızıya doru renk scalası oldu...

çocuklar inanın inanın çocuklaaaaaaaarrrrrr .... .... ... :p:p:p yine başlarlar bi 5-6 yıl bunu sölemeye:D

%C3%87ocuklar+%C4%B0nanmay%C4%B1n+Demi%C5%9Ftik.jpg

:)

Bjk böyle oynamaya devam ederse gelecek sezonun planlarını şimdiden yapsın.:)

ya bu tüpçüde suç adam başta istemiyorum td yapmayı dedi zorla gönülsüz iş böyle olur :D

Birşey değil bu sezon tek umutları bizim bu sene güçsüz takımlarla oynadığımız bahanesiydi.Şimdi bizim deplasmanda 3 attığımız takımı kendi evlerinde yenemediler.Acaba şimdiki bahaneleri ne?

Benim çekincem, bizim maç, adamların son maçı gibi birşey olacak. Bize de kaybederlerse sezon biter gibi bir hava olacak maçtan önce.

Çok sert oynamalarından çekiniyorum.

Gökhan SARI isimli üyenin mesajından alıntı

Beşiktaşın sorunu orta saha ve oyun kuramama sorunu erns-fink inanılmaz düz adamlar holosko sürati ile koşsada duvar pası yapacak tek adam yok usain bolt olsan bile 50 metre koşuyla geçilmez.Bunun üstüne nihat kendimi gösterecem diye er halta atlıyor tellonun da oyununu mahvetti.Bjk gs maçı çok az gollü geçer.

Maç ali sami yen de unutmayalım :)

Son maçları yada ilk maçları farketmez,konsantrasyonumuzu kaybetmessek maçı kazanırız rajat şekilde,geçen yılki maçı hatırlayın.Şimdi dahada iyiyiz.

Reijkard ve futbolcularda bu kek takımları yeniyorlar muhabbetini bu maçla kesmek iteyecekdir.Artık ali sami yen eski ali sami yen değil,daha coşkulu,daha ateşli ve daha ürkütücü dolayısı ile bu bjk yi biz rahat geçeriz.

Erken goller bizi farkada götürebilir,öyle kısır maç olmaz,hele öne geçersek maçın başında seyri yüksek bir maç olur.

Kesinlikle kısır geçecek bir maç beklemiyorum,erken goller gelirsede fark olur diyorum.

Üstüste 5 sene şampiyon olacak Beşiktaş durun yav...

1 galibiyetin var toplamda 3 gol atmışsın kendi sahandasın.Rakibin en önemli oyuncusu yok ve iyi pas yapan ivanı hakan bayraktarı yok..Maç berabere biterse yarıştan kopacaksın..Berbat transferler yapmışsın hiçbir maçta bu sene iyi oynamamışsın

Tabiki baskı yapacak ne yapacaktı.Süper mi oynadı pozisyon bulmak başka süper oynamak başka.Antepin de var pozisyonları yarım kalanları.O pozisyonları da bu maçta da bulamayacaksan hiç çıkma maçlara.O yüzden helal iyi oynadık ama rakipten 10 puan gerilere düştük önemli değil mi desinler.Sürekli top kaybı yapıyolar

Antepin bekleri ve sol açıkları o kadar boş bıraktı ki önüne gelen orta yapıyor

Son maçları yada ilk maçları farketmez,konsantrasyonumuzu kaybetmessek maçı kazanırız rajat şekilde,geçen yılki maçı hatırlayın.Şimdi dahada iyiyiz.

Reijkard ve futbolcularda bu kek takımları yeniyorlar muhabbetini bu maçla kesmek iteyecekdir.Artık ali sami yen eski ali sami yen değil,daha coşkulu,daha ateşli ve daha ürkütücü dolayısı ile bu bjk yi biz rahat geçeriz.

Erken goller bizi farkada götürebilir,öyle kısır maç olmaz,hele öne geçersek maçın başında seyri yüksek bir maç olur.

Kesinlikle kısır geçecek bir maç beklemiyorum,erken goller gelirsede fark olur diyorum.

Bence de yeneriz. Benim korkum maçta sakatlık çıkması. Adamlar yenmek için herşeyi yapacak muhtemelen.

Erken atarsak sorun olmaz ama.

Bu maç için skora aldanılmamalı bence.Bjk iyi oynadı ama golü bulamadı.Tabata gelince orta sahaya toparlayıp etkili olmaya başlayabilirler...

denizli ne dedi basın toplantısında acaba:D

Bu maç için skora aldanılmamalı bence.Bjk iyi oynadı ama golü bulamadı.Tabata gelince orta sahaya toparlayıp etkili olmaya başlayabilirler...

Tabata hemen alışabilecek mi takıma oda var. Bjk sadece ikinci yarı gol atmayı düşündü yoksa maçın genelinde sanki öndeymiş gibi bir havası vardı. Son dakika çok bastırdılar ama olmadı.

ernst ve finkin olduğu takım zor gol yer zor gol atar.Hücumsal sorunun ötesinde takım oyunu sorunu var.Tello-nihat çarpıştı bu maçta olabilecek tello etkisini nihat mahvetti.Tabata ile etksi artacaktır ama bence sami yenin de etkisiyle galatasaray 1-0 gibi bir skor bekliyorum.

İddiacılar yaşadı her maç alt banko :D ama sırada bizvarız :D 4 olmadı 5

Üst Alt