TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor - Galatasaray | 8 Mart | 20:00

Kazanacağız bence bu sefer.Eskişehir bu sene vasat top oynuyor.

içerdeki maçda çok pisi pisine puan kaybetmişdik bu sefer futbol şansıda yanımızda olursa farklı bi galibiyet bile olabilir.

Arda'nın sarı kart görmesi lazım bu maçta :D

Biz kazanırsak Antalya'da(memleketim) fbye çakarsa are you player muhabbetleri şiddetle devam eder

Dünkü şekilde presli oynarsak 2-0 alırız bu maçı.

Milli takım dönüşü anadolunun en zor 3. deplasmanında işimiz gerçekten çok zor.

Eskişehir zorlu bir deplasman ama kazanacağımıza inancım tam.Giovanni ve Keita'nın yükselişlerinin bu maçta da devam etmesi dileğiyle..

Rıza çalımbay'da full defans yapar ayar olurum ya.Sırf bu yuzden yılmaz vural'ı seviyorum.En azından adam takımına top oynatmanın peşinde..

Takım geri çekilmezse alırız ama bundan kurtulamıyoruz.Şu takım önde oynadığı sürece bu hücum gücüyle herkesi yener.Sene başındaki gibi 2 yese 4 atar.

Dümdüz bir takım böyle takımlara puan kaybetmemeiz gerekir.Hiç beğenmediğim bir takım sadece koşan fizik gücüyle oynamaya çalışan bir takım gibi

sabri-servet-neill-h.balta

m.topal

dos santos-keita-arda-caner

jo(baros)

bu kadro gününde olursa eskişehirin canına okur.:D

Bize hep ters geliyor şansımızda tutmuyor ben puan kaybı yaşayacağımızı düşünüyorum ama inşallah yeneriz.

sanırım 2,3 yıldır yenemiyoruz es es i.

Zor maç olacak. Asıl kilit maç Trabzon ve Es-Es deplasmanları. 6 puanla çıkarsak büyük başarı olur. Evimizde Fener'e kaybetmez veya kazanırsak farkı açarız. Bursaspor'u rakip olarak görmüyorum açıkçası. Geçen sene ki Sivas'tan çok daha gerideler. Çok iyi oynamıyor Bursa. Öteki hafta kazanacağı garanti değil yani.

O yüzden önümüzdeki iki-üç maç önemli. O yüzden iyi oyuna falan bakmayacağım. Kazanalım bu maçları geçelim gitsin.Bırakın yorumcular konuşsun. 'Mute' tuşumuz sağlam.

Eskişehir bilindik alışılmış haftasonu seyirci etkinliğini bulamaz bu maçta. Yani Pazartesi maçı deplasman takımının avantajına olur.

Haftanın kapanışı bizim için güzel olur umarım. Zira geçen yıl bizden aldıkları 6 puanla ligde kaldılar, bu yıl da evimizde yenemedik.

Artık kazanma zamanı...

Hocam ne diyorsun sen yaw. Okumadın heralde yazdıklarımı. Bu maçta kimse durduramaz seyirciyi. Hafta içi olması ve saati hiç problem değil(zaten kombinesi olanların sayısı hayli yüksek). Karıştırmayalım başka takımlarla. Stad hınca hınç dolu olacak. Eses taraftarı özellikle bu maçı bekliyor yeni pankart şov yapabilirler. Tabii bunlar işin şov tarafı. Futbol tarafı ne olacak onları sahada futbolcular verecek. :yup:

Zor maç olacak. Asıl kilit maç Trabzon ve Es-Es deplasmanları. 6 puanla çıkarsak büyük başarı olur. Evimizde Fener'e kaybetmez veya kazanırsak farkı açarız. Bursaspor'u rakip olarak görmüyorum açıkçası. Geçen sene ki Sivas'tan çok daha gerideler. Çok iyi oynamıyor Bursa. Öteki hafta kazanacağı garanti değil yani.

O yüzden önümüzdeki iki-üç maç önemli. O yüzden iyi oyuna falan bakmayacağım. Kazanalım bu maçları geçelim gitsin.Bırakın yorumcular konuşsun. 'Mute' tuşumuz sağlam.

Trabzon maçı biraz daha kolay olacak bence çünkü Trabzon açık oynamaya çalışan ve defansif olarak çokta iyi olmayan bir takım.Üstelik Şenol Güneş bugün şampiyon olamayız diye bir açıklamada bulunmuş.Artık Trabzon lige konsantre olamayacak gibi duruyor.Üstüne üstlük Trabzonun bizim maçtan 3 gün sonra kupa yarı finali olması akılların oraya kaymasına da yol açabilir.Ben bu kadar senedir trabzona içerde dışarda yenildiğimiz çok az maç hatırlarım.Kaybetmeyeceğimiz kesin gibi birşey.Eğer eskişehiri yenebilirsek Trabzonda berabere kalma kredimiz de olabilir.Yenemezsek eğer bizimkiler Trabzon maçını ne yapıp edip alırlar bundan eminim.Eskişehir maçının anahtarını da buraya yazıyorum:''erken gol''.ilk 20-25 dakikada bir gol atarsak Eskişehir mecbur kalacak açılıp defans yapmamaya.O yüzden baştan baskı kurup gol bulmaya çalışmalıyız yoksa maç ilerledikçe fizik olarak düşmeye başlayınca eskişehirin katı defansını geçmemiz çok zorlaşır

Üst Alt