TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray - Ankaragücü | 14 Mart | 19:00

almamız lazım bu maçı şampiyonluk yarışında yara almamak için dün alabilcemiz yarayı aldık zaten burdan almamalıyız.

a.gücü-trabzon-fener bu maçlardan (fener maçı 3 puan olmak şartıyla) 7 puan koparırsak şampiyonuz.

kadro yazan arkadaşlar topal veya servet kesin oynar. ikisinden birini kesin koyun kadroya. Allah'ın emri o.

a.gücü-trabzon-fener bu maçlardan (fener maçı 3 puan olmak şartıyla) 7 puan koparırsak şampiyonuz.

7'yi koparan 9'uda koparır bana kalırsa.Ama Ankaragücü maçında yaşanabilecek puan kaybı bize 7 yi bile kopartmamıza engel olabilir.

Leo

Sabri-Emre-Neill-Caner

M.Sarp

Elano-Baris

Keita -Jo- Gio

almamiz lazim bu maci... fener puan birakir ankarada.... umarim bursada puan birakir...

Giovani costuracak bizi

sen bakma renktaş. topal servet'ten bile tehlikeli. birine seç oynat deseler, valla servet derim. düşün artık adamın halini.

Dakika 87. maç 1-1 Servet paso şişiriyor.Dakika 87. Barcelona-Malaga maç 1-1

toplar Xavi'de toplanıyor.Yerden paslarla 2. golü bulmaya çalışıyorlar.Xavi'den mükemmel bir ara pası Dani Alves'e oda bekletmeden Messi'ye ve goollll:)

Messi,Arda,Alves,Sabri v.s. bunlara takılmıyorum ben ama bizde Elano varken dakika 87. de oyun kuran,kurduğu oyun sadece topu şişirmek olan Servet,Barcelona'da ise oyun kuran yerden oynayan bir Xavi.

Gene dakika 90+1 yer Kadıköy Fener-Bursa maçı maç bildiğin 2-2 top Christian Baroni'de oda şişiriyor ama topa vurmaktan aciz öyle bir topa vuruyor ki top rüzgarla karışık en fazla 5 metre ileriye gidebiliyor topu Bursalı'lar kazanıyor bir arapası top Ozan İpek'e gidiyor sonrada sallana sallana süzülüyor vuruyor ve goool:D

Dağlar kadar fark var demişmiydim?Bence bu deyim çok eskidi aradaki farkları izah etmek için yeterince etkili değil,Türk Dil Kurumu'na bu hususta güvenim tam gol atma sırası onlarda sanırım :)

Ben artik bizim takim hakkinda ne düsünecegimi sasirdim artik.. ya acayib iyi oynuyoruz, yada cok cok berbat. Beni sadece eskisehir macinda üzen nokta, defans kurgusunda büyük hatalar yapilmasiydi, eski hastaligimiz yani. Tam kac mactir defansi düzelttik diyordum son mac yine hortladi rakibe bedavadan amatorce gol vermek.Zaten bir takim ancak bir saatli bombayi kaldirabilir, eskisehir macinda bizde tam üç tane vardi, servet, topal ve Ayhan. bunlari ayni anda gördügümde benim tüm ümitlerim yikilmisti zaten.

insAllah ankaragucu macini aliriz, yoksa gercekten zor durumlara düsebiliriz. su önümüzdeki 3 mactan liderlikle cikarsak isimiz çok rahat olucak. Yen Ankarayi, Trabzonda en kötü ihtimal beraberlik, Feneride dagit istanbulda ligin sampiyonu ol bu kadar basit.

Ankaragucu bize cok ters gelen bir rakip. defansif oynuyan, iyi kadrolari olan bir takim. (yildiz) adamlari oynamaz oynamaz bizim macta oynarlar neme lazim. isi ciddiye alip net skorla gondermek lazim, hem ligin ilk yarisindaki 3-0 in rovansi olur, hemde rakiplerin puan kaybettigi bir haftada yine piskolojik ustunluk saglamis oluruz.

5 yetmez 8 olsun eski günlerin hatırına..:asd:

beyler eski günleri falan karıştırmayın bence. 1-0 olsun bizim olsun bu maç. ben takımımızın performansına kesinlikle güvenmiyorum onu söyleyeyim. bizim her maçımız sancılı geçer. o yüzden galip gelelim yeter, başka da bir beklentim yok.

Leo

Sabri, Neill, Emre, Caner

Elano, M.Topal, Ayhan

Keita, Jo, Gio

Topal'la Servet oynarsa unutun galibiyeti.Hadi servet'in yerine oynıcak adam var da mehmet'in yerine oynıcak adam yok:S

Kimse 4 atcaz 5 atcaz demesin, ne zaman öyle desek ya ıkına sıkılı yeniyoruz ya da puan kaybediyoruz, dolayısıyla bu maç da bizim için kolay olmuyacaktır. Geçen haftaki futbolu gördükten sonra bu maçtan bile korkmaya başladım açıkçası.

Yener miyiz peki ? Yeneriz büyük ihtimal ama bir hafta sonra Trabzonda puan kaybettikten sonra ne anlamı olacak bu işin. Bak Bursa'ya çatır çatır yeniyor, bundan sonraki iki maçları içerde ve düşme potasında olan takımlarla, burdan çıkartacakları 6 puan ve bizim önümüzdeki iki maçtan alamayacağımız 6 puan ile ara açılır hepten.

Bu maçta büyük ihtimal Ankaragücü kapanacak, Kasımpaşa gibi rahat olmayacak, kapanan takımlara karşı yaşadığımız sıkıntılarda ortada. Her ne kadar kendi sahamızda da olsa zorlanabiliriz.

-------------Leo---------------

--Sabri--Neill--Güngör--H.Balta--

-----------M.Sarp--------------

------Ayhan-------Elano--------

---Keita--------------Gio-------

----------Joao Alves------------

Arda'nın kart cezalısı olduğundan dolayı yukarıdaki kadronun çıkması muhtemel, tabi Hakan düzelmediyse mecburen Caner'e kaldık sol bekte. Eskiden Sabri'nin orası madendi, takımlar oradan gelirdi, şimdi Sabri biraz düzeltti kendini ve rakiplerde daha büyük maden buldular, artık Caner'in oradan geliyorlar. Tabi yapacak birşey yok, sene sonuna kadar böyle gitmek zorundayız. Uğur koyulabilir sol beke çok sıkışılırsa ama sağ ayakla ne defans ne hücum yapabiliyor oradan, bari hücum yapabilen Caner oynasın.

Ortasahada Sarp-Ayhan-Elano üçlüsünün oynaması daha mantıklı, Topal'ın formsuzluğundan dolayı artık takımdan kesmesini umuyorum, eğer sakatlar iyileşir de tam kadro olursak günün birinde tek ön liberolu sisteme döndüğümüzde Topal'ın oynaması iyi olabilir. Tek başına oynadığında daha iyi oynuyor o mevkide.

İleri de ise ikinci yarı fark açılırsa Baros'un girmesini temenni ediyorum, umarım ilk 18'e girer de bir önümüzdeki maçta 15-20 dakika olsa da oynar. Bu maç çok kritik onun için çünkü buradan 15 dakika oynaması demek, Trabzon maçında bir devre oynayabilecek durumda olması demek ve en önemlisi fener maçında görev verilirse 90 dakika bile oynuyacak durumda olması demek.

Son olarak da umarım Şans birazda yanımızda olur, elle kolla ofsayt ile goller yemeyiz..

Valla 5 yada 8 falan diyorsunuz da Ankaragücü'nün ligin ikinci yarısından itibaren yediği gol sayısı 4,adamlar hep beraberlik...

Üst Alt