TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor 2-3 Galatasaray | 9 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor 2-3 Galatasaray | 9 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor - Galatasaray | 9 Ağustos | 19:30

------------LEO----

Sabri--Gökhan--Servet----Balta

----Ayhan----Sarp(Linderoth)--

---------ArDA---------------

Keita--------------------KeweLL

---------Baros--------------

2.yarı, Elano-Ayhan Aydın-Kewell değişir...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor - Galatasaray | 9 Ağustos | 19:30

Bence sezonun en zor maçı bu.

Tam hazır değiliz, hava sıcak vs...

Bu maçı kazanırsak önümüz açık.

Galatasray'ın bu maçta çk zorlanacağını düşünüyorum. Ayrıca Gökhan Öztürk'ü de izleyebiliriz.

Açıkcası Antep'in nasıl bir durumda olduğu hakkında fikrim olmadığından,maçın nasıl geçeceğini tam kestiremiyorum.Dezavantajımız henüz tam anlamıyla hazır olmamamız ve hava sıcaklığıdır.Üstüne birde karşımızda hazır ve agresif bir Antep bulursak,işimiz daha da zorlaşır...

Antep 'in de hazır olmadığı bir gerçek. Maç beraberlik kokuyor.

Bazı arkadaşlar maç kadrosuna bile eklemişte. O yüzden sordum:)

öncelikle şu söylenmeli ki en zor maçlar ilk maçlardır...hazır değilsinizdir,transferler takıma tam oturmamışlardır,futbolcularınız yaz havasında oynamanın zorluğunu ağustos ayının ortasında iliklerine kadar hissederler.böyle bir maçta kazanmak! çok önemlidir.İyi oynayıp kazanmak değil,kazanmak sadece...Çünkü ilk maçlardır aslında düğümü birazda çözen...ilk maçları kayıpsız atlatan takımın gücüne güç katılır,güven artar,çatlak sesler sindirilir.ilk maçları kayıpsız atlatan takımın puan kaybı lüksü olur.her açıdan çok önemlidir bu yüzden...Haydi Bismillah! inşallah bu sene Galatasaray için süperden öte geçer...Temennimiz bu!

herhalde yazdıklarımızın bir önemi yok kafadan sallama konuşuyorsunuz. neden iğrenç şarlarda olsun kardeşim ben burada yaşıyorum ve maç akşam saatinde güneşin çoktan batmış olduğu bir satte oynanacak nemde hiç yok denecek kadar azdır sıcaklık ise maç saatinde ancak 25-30 derece arası olur. gaziantep te 40 derece dediğiniz sıcaklık günün en sıcak olduğu saatte bile uzun zamndır gürülmedi.lütfen öyle kulaktan dolma yorum yapmayalım

https://www.dmi.gov.tr/tahmin/en-yuksek-sicakliklar.aspx

https://www.dmi.gov.tr/tahmin/gunluk-tahmin.aspx

Benim bildiğim maç saatinde beklenen sıcaklık 32-36 arası ama emin değilim.

Düzeltme: Hissedilen sıcaklık ;)

Eger erken bir baski ve gol gelmez ise macin devaminda maglubiyet yada Gaziantep in performansina gore beraberlik kokusu geliyor burnuma...

Hava sicakligi etkileyecektir bu kesin.Ama Netanya maci da yakin saat ve sicakliklarda yaklasik ayni sartlarda oynanmisti.O macta ikinci yaridaki performansimiz gayet iyi idi.Tabi Rijkaard ekibinin ikinci yarida aldigi kondisyonu saglam yedek oyuncularda bunda etkendi..

Elano nun maks. ikinci yarida yarim saat oynamasini bekliyorum ayni Keita da ve Kewell,Baros da oldugu gibi.

Simdiden icimde bir tedirginlik var ama takimima guvenim sonsuz.Kafamdaki soru isaretinin nedeni Gaziantepspor un tempo durumu ve hava durumu.Sanirim cogumuzunda oyle..

Bünyamin Gezer yönetecek maçı. hayırlısı bakalım...

Ben kesinlikle gol yiyeceğimizi düşünüyorum ama oda max 1 olur yani 2-1 alırız :)

Üst Alt