TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç

Takımımızı kutluyorum.Çok önemli galibiyet.Barış Özbek'e çok kızgınım ama kazandık diye şu anda olumsuz konuşmayacağım.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç

Barış atılmasa 1-2 gol daha atabilirdik. Barış atılınca oyunu riske etmedik. 3 puan hayırlı olsun.. Sabri son haftalardaki güzel oyununu bir de golle süsledi.. Arda'da suskunluğunu bozdu ve Kewell'a da helal olsun.

Şike var olmaz mı ? Maçın ilk yarısında sarı kartlı Şener'in ceza sahası içinde Barış'ı biçişi,yetmezmiş gibi 2.yarıda kalecinin ceza sahası dışında topu armut gibi tutup sarı kart görmesi de eklenince cuk oturdu.

Birde geçen haftadan bu yana ortalığı bu kadar karıştırıp işi çocuk oyuncağına döndüren bizmiydik ??

Kalecini pozisyonunda sarı kart kararı doğrudur. Topla ceza sahası dışına çıktı bu sadece serbest vuruş.

Sonradan bir teması daha var, onda da son adam durumu yok.

Kuralı iyi biliyorum. Sarı kart doğru...

ayhan için maçtan önce kıyamet kopmuştu ben savunmuştum.maçtan sonraki düşüncelerim: ayhan da kafa olarak düşüş var.bilhassa ilk yarıda yeni takıma girmeye çalışan ürkek 17 lik genç gibiydi.top kayıpları yaptı..tedirgindi..ikinci yarı iyiydi.asist yapmasına rağmen beğenmedim.yedek kalmak kendine güvenini sarsmış ayhanın.malesef mustafa sarp bu formuyla ayhanı keser.ama pek kimse yazmamış olsa da dikkatimi çeken mehmet topalın ayhandan geri kalmayan top kayıpları!!!

ve maçın hareketi bana göre:

hakan balta nın seri çalımlarla girip nondayla ver kaç yapıp nerdeyse gol yapacak kadar süpriz güzellikte hareketleri...

tam bir rezalet ya maraton kalecinin sari gördügü posizyonu göstermedi

ben simdi bunlarda nasil art niyet aramayam

Yediğimiz golde hata Ayhandaydı bence. Ben bile biliyorum Mendoza nın ne kadar hızlı olduğunu. Refakatçi gibi gitti yanında Şener pası veince zaten tutamazdı. Başında önüne geçmeliydi Mendoza nın.

Rıdvan Dilmen Elano'nun forvet arkası Alex gibi oynadığını düşünüyor öyle biliyor heralde. Sağ iç oynayamaz sol iç oynayamaz sağ açık sol açıkta yer bulamaz diyor. Satılır gider diyor.

Çok izlememiş ve bilmiyor diye bişey demiyorum ama bu programı seyreden binlerce kişi var satılır felanda diyor yanlış bilgi veriyor o açıdan biraz şeyaptım yani......

Kötü oynuyoruz, kötü oynuyoruz, kötü oynuyoruz!

Bıktık artık kötü oynamaktann!!

Bla bla blaa!!!...

Maç bitti tamamda insan düşümeden edemiyor, o "orantılı" hakem Espinoza'nın pozisyonunda doğru olan kararı vererek kırmızıyı gösterebilseydi ve Rijkaard'da Barış'ın atılma tehlikesini sezip onu çıkarabilseydi o zaman kaça giderdi acaba maç.

Dolayısıyla şu maçtaki sıkıntıların başlıca sebebi hakem, sonrasında artık forma yüzünü zor göreceğine inandığım Barış ve dolaylı yoldanda Rijkaard'dır.

Sonuçta bir şekilde aldık maçı ama şu üçlü bence şu maçı zora sokan isimlerdir ve olası bir puan kaybında haklarında bilimum atılıp tutulacak ama şu an 3 puanı aldığımız için haklarında pekte eleştiri duyamayacağımız isimlerdir.

Şu arada milli takıma çokta oyuncu vermeyeceğiz, Keita dönecek ve Fenerde puan kaybı yaşayabileceği bir maça çıkıyor. Böyle bir durumdada üç puan her haliyle sevince değerdir dolayısıyla.

maç sonu açıklamasında barışı oyundan almayı düşündüğünü fakat 1 dk sonra barışın kırmızıyı gördüğünü söyledi. ayrıca barışın sarı kartı olmasına rağmen elle topa müdahale etmeye çalışacağını bilemezdi.

ıkına sıkıla izlediğim bir maçtı..sanıyorum Diyarbakır kalecisine dua etmeliyiz..kötü mötü de olsa kazanmak güzeldi tabi:)

İnanılmaz sıkıcı bir maçtı veya ben zevk alamadım. Sanki takımın üzerine ölü toprağı serpmişlerdi. Star'da Transformers vardı. İkisi arasında gidip geldim. Ayhan'sız ve gol yemeden geçen iki maçın ardından yine gol yedik. Yine de 3 puan 3 puandır.

Lig'deki ilk maçta Beşiktaş - Fenerbahçe oynuyor. Beşiktaşın galibiyeti (olursa muhtemelen tek farklı olacaktır ) bize Manisa maçında alacağımız 3 farklı bir galibiyetle liderliği getirecektir. Bursa maçını kayıpsız geçmemiz halinde sene sonuna kadar lider gideriz.

Caner gibi kaliteli, kendini gösterme çabasındaki bir futbolcu varken, neden Rijkaard Baltayla başlar anlamak mümkün değil.. kovalaması gereken adamı Ayhan kovalarsa yeriz tabi golü.. Hakan çok formsuz, 1-2 hafta dinlensin; 3-5 paket sigara içsin kendine gelsin.. Barış'a ise söyleyecek hiçbir sözüm yok çünkü kazandık, kaybetseydik öyle şeyler söylerdim ki ömür boyu banlanırdım.. Böyle bir sorumsuzluğu Lincoln'den beri görmemiştim.. Sabri çok çalıştı Maşallah nazar değmesin..

İkinci golü 2 kere hazırlayan Kewell isimli o süper futbolcuya da, sen bu takımın gözbebeğisin gitme hiçbir yere, kimse seni bu kadar sevemez diyorum.

Son olarak bu maçta Diyarın bize yattığını düşünen zavallılara da kapak olsun diyorum :m26:

Barıştan nefret ediyordum zaten bugünden itibaren de daha fazla nefret ettim. Hiç bir şekilde takıma ve kulübe yakışmayan bi adam.

Rıdvan Dilmen Elano'nun forvet arkası Alex gibi oynadığını düşünüyor öyle biliyor heralde. Sağ iç oynayamaz sol iç oynayamaz sağ açık sol açıkta yer bulamaz diyor. Satılır gider diyor.

Çok izlememiş ve bilmiyor diye bişey demiyorum ama bu programı seyreden binlerce kişi var satılır felanda diyor yanlış bilgi veriyor o açıdan biraz şeyaptım yani......

Ya zeten o herif bilmeden yorum yapıyor. Elano'yu transfer ettiğimizde tanımıyorum ismini bir kaç kez duymuştum diye yorum yapmıştı. Şimdi de bilmiş gibi zırvalıyor.

Üst Alt