TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç

Keita dönünce rahatlıycaz

M.Topal-M.Sarp

Arda

Keita Kewell

Nonda

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç

Takimimiz burda yazildigi gibi kötu oynamadi. Akilli oynadi, 10 kisi'yne tek kale maç'mi oynayalim 1-2 öndeyken?

Baris'in atilmasida talihsiz olay. Ilk gördugu sari kart, faul bile degildi. Baris 1'nci yari gayet iyi oynadi.

Manisa maçına 13 gün var:D Ali samiyende bir hazırlık maçı oynasak iyi olur aslında! şöyle linderoth caner ufuk ceylan uğur e.güngör s.eylik falan oynasa...

bence de takim cok iyi

3 -5 olabilirdi bu mac barisa da cok kizmayin bi anlik talihsizlik

ama sabrideki gelisim inanilmaz, mac boyunca iki kez defans hatasi yapti ki buda normal

hakan da kotu oynamadi cok

ama arda ve kewel mehmet topalla yildizdi diyorum

ilk yarim saat sonrasi ayhanda bence iyi oynadi

İzledim. Dikkat edersen Kewella çok iyiydi ama maçın yıldızı Arda idi dedim . Maçın yıldızı Ardaydı söktü aldı maçı attığı gol için söylemiyorum genel olarak

Bu arada Ardayı yerden yere vuranı çok gördüm yine bugun yok Hasan Şaş 2 yok bilmemne

Gol atan, asist yapana herşey hak bunu anlıyoruz bu yorumdan! Arda maçın büyük kısmında adeta süründü bu gerrçeği kimse değiştiremez. Ayhan pas hataları yaptı ama asist yapınca en büyük Ayhan diyoruz! Turnusol kağıdı gibiyiz çok çabuk renk değiştiriyoruz. Oynamadı gol dışında en ufak takdir edilecek hareketi yok acı ama gerçek!

Arkadaslar Hincal Uluc´un yazisini simdiden kestiriyorum sanirim...

"Baris´in Kirmizi Kart görecegini Köroglu bile gördü ama Rijkaard göremedi..!!"

Evet şike var ama bizim aleyhimize. Barış yapılan penaltı ve Tolga'nın kırmızısını vermedi.

Arkadaslar Hincal Uluc´un yazisini simdiden kestiriyorum sanirim...

"Baris´in Kirmizi Kart görecegini Köroglu bile gördü ama Rijkaard göremedi..!!"

Ama hakikaten ben de hissettim böyle olacağını. İlk gördüğü kart haksız olabilir ama 2. kartı çok amatörce gördü ve beni çileden çıkardı. Neyse ki Diyarbakır'ın gol atma niyeti yoktu da maçı 2-1 kazandık.

Angutda bazen yorumlar beni güldüyor yahu

Mesajı Gönderen: bilds:cLink:0883103

Bu ne lan kimin jübilesi yapılıyor?

Barış ve Elano'ya ağır bir para cezası verilir umarım böyle bilinçsizlikolmaz nerde oynuyorsun sen mahalle takımındamı Mendoza atsa o golümaç 2-2 birse neler olacakı???? kimsenin sesi çıkmıyor ya deli olacam Saçma sapan kart görmeye başladık Elano bir kere kart gördümü M.City'de Buca maçında adamı yere indirdi maç elimizden gidiyordu.Barış gördü atsa o golü ne olacak puan farkı 5 gereksizce hareketler en ağır para cezası verilsin şampiyonluğa oynuyor bu takım

Üst Alt