TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç So

Başka menejer oynayan ?

görüşlerimiz menejerlik oynadığımızı göstermez dostum,adı üstünde şahsi yorum yapıyoruz,olacak diye kaidesi yok bu işlerin.Herkezin kendine göre bir doğrusu var benimde doğru bildiğim şeyleri forumda anlatmak ,paylaşmak senin için menejerlik oyunu ise sana iyi geceler diliyorum....

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç So

O kadar pis bir gol yedik ki, yer yemez sövdüm ve TV'yi kapattım. İyi ki bu gece uyumayıp ders çalışıyorum zaten uyutmazdı o gol beni. Bu sene bir daha lig maçı seyretmek istemiyorum ama elimde değil gene izliyorum:eek:

yeter artık şu aydından kurtulmamız lazım.yıldız felan olamaz öyle kumaşıda yok sadece tavşan oyuncu gerisi fossss

Bugün neden kaybettik sorusuna şanssızlıktan başka bir cevap aramak gereksiz bence.. 2'yi atmak lazımdı ama şanssızlık yakayı bırakmadı.. Kaleyi bulan ilk şut; 1500 kere vursan önüne yatan 3 topçudan geçmeyecek bir top 1501. de geçti ve gol oldu.. Yapacak bir şey yok; Mustafa Sarpı terli alnından hatta her yerinden öpüyorum :D

Ağıt yakmıyoruz, oturup ağlamıyoruzda ancak üzerinde durulması gereken birtakım sıkıntıların da varolduğunu ve konuşulması gerektiğini düşünüyorum.Sıkıntının temel sebebi bana göre teknik heyet yanlışlıklarıdır. Zira bunu, haftalardan beri (kazandığımız maçlarda bile) söylemeye çalışıyorum.Bu haftaya kadar olan hatalar harkesçe malum.Tekrarlamaya gerek yok.Keita'nın ısrarla 11 de başlatılmaması ne kadar gariptir.Galatasaray gibi bir takımın 1-0 galipken skoru koruma gayretiyle son 15-20 dak.mahkum oynaması ne kadar gariptir.Geri yaslanan takımını ileri çıkaramayan teknik heyetin bu tutumu ne kadar gariptir.Son 10-15 dakika ayağında top tutma yeteneklerine sahip olan futbolcuların oyundan alınarak topun adeta rakibe teslim edilmesini sağlayan taknik heyetin tutumu ne kadar gariptir.İnanın yazacak daha çok şey var ama canım sıkılıyor yazamıyorum. Puan kayıplarına üzülmüyorum.Bunlar olacaktır.Benim asıl üzüldüğüm nokta dünya futbolunda piyasa yapmış, marka haline gelmiş ve kendisine sonsuz güven duyulan bir futbol adamı olan Rijkaard'ın bu kadar basit hatalar yapmasıdır.Futbolun doğrularını yaptığın halde de puan kaybedebilirsin. Bu, sporun doğasında vardır.Ancak böyle kayıplarda insanlar eleştirilmez.Zira doğrular yapılmıştır.Ama kadro tercihinde, oyuncu tercihlerinde yanlışlar yapılarsa o zaman insanı eleştirmek hak olur işte.Böyle gidecek olmasından çekiniyorum.

fenerbahçe nezaman puan kaybetse galatasarayda kaybediyor...bunu bilerek iddiada beraberlik verdim maça kazandım :):)

ya bence keita ile başlaması gerekirdi. maçı izleyemedim işim olduğu için ama ya elano ya kewellı yedek soyundurması gerekirdi. bir de yeter artık şu kaleciden ya. ufuk veya aykuta versinler artık. oynaya oynaya alışacaklar. madem aldınız oynatın ya. bir de renkdaşlar elano ve uğur nasıl oynadı ? izleyenler yazarlarsa sevinirim.

Günaydın herkese , Moralsiz bir hafta daha başladı. Tek isteğim H. Göçek dene adam bir daha maçımıza verilmesin. Artı olarak Eczanesini biR GS li basıp buna sağlam bir sopa çekerse neşemiz yerine gelirdi.

Düşüşten sonra en güzel maçımızı oynadık. 8-0 bitecek maç 1-1 bitti.

Futbolda kesiinlikle atacaksın. Yoksa saçma sapan top istiyor giriyor. O bebe 100 kere vursun 5 kişi önünde atamaz ama kader diyelim.

Malesef bu maçla birlikte GS nini şampiyonluk şansı da bitti.

ya bence keita ile başlaması gerekirdi. maçı izleyemedim işim olduğu için ama ya elano ya kewellı yedek soyundurması gerekirdi. bir de yeter artık şu kaleciden ya. ufuk veya aykuta versinler artık. oynaya oynaya alışacaklar. madem aldınız oynatın ya. bir de renkdaşlar elano ve uğur nasıl oynadı ? izleyenler yazarlarsa sevinirim.

Maçı izlememişsin kendinde söylüyorsun izleseydin Elanonun şanssız birgününde olduğunu anlardın;)

Keita'nın neden ilk 11'de oynamadığı yönündeki bir soruyu Rijkaard, ''Fenerbahçe maçındaki kırmızı kart cezalarından sonra 90 dakika şansını fazla alamadı. Panathinaikos maçında oynayan futbolcular burada oynamayı hak etmişti, bu yüzden O'nu ilk 11'de oynatmadım'' diye yanıtladı.

İşte Rijkaardı bu yüzden seviyorum.. Hiç kimseyi kayırmıyor yıldız olsan dahi..

Günaydın herkese , Moralsiz bir hafta daha başladı. Tek isteğim H. Göçek dene adam bir daha maçımıza verilmesin. Artı olarak Eczanesini biR GS li basıp buna sağlam bir sopa çekerse neşemiz yerine gelirdi.

Düşüşten sonra en güzel maçımızı oynadık. 8-0 bitecek maç 1-1 bitti.

Futbolda kesiinlikle atacaksın. Yoksa saçma sapan top istiyor giriyor. O bebe 100 kere vursun 5 kişi önünde atamaz ama kader diyelim.

Malesef bu maçla birlikte GS nini şampiyonluk şansı da bitti.

Kendinde itiraf ediyorsun güzel oynadığımızı çıkışa geçtiğimizi oyun olarak.. Birde diğer rakiplerde aman aman futbol oynamıyor hatta bizden daha kötü oynuyorlar.Niye şanssız olduğumuz bir maçtan sonra şampiyonluk şansımız biter..

Bu haftaki maçta Galatasaray 45 75 arası bence ligin en güzel futbolunu oynadı..

O koltuk bize Fener macindan sonra nasip olsun,o tarihten lig bitimine kadarda hic kalkmayalim.Dün gene cok üzüldük ama yapacak birsey yok.

Su Gökcek denen adam dünkü mac ile beraber 5 macimizi yönetti,bu adamla sadece 1 galibiyetimiz var.

Birde artik su stad tamamlansada ASY den tasinsak,görünen köy klavuz istemiyor,bu stadda ne rakibi,nede hakemi etkimiz altina alabiliyoruz,birakin etki altina almayi adamlara sebebini anlayamadigim bir deli cesareti geliyor Galatasaraya karsi karar verirken.

Birde yazmadan gecemeyecegim,bu nasil bir zihniyettirki lider ile aramizda sadece 1 puan varken sampiyonluk sansimizin bittigimiz düsünülebilir.Yaw BJK 12 puan geriden gelip lider ile ayni puana sahip.

Bizim icin ligmi Avrupami diye topic acilmis,eger ki böyle bir kadroya sahipsek ve herkes herkese yenilebiliyorsa bu takim iki kulvardada favoridir,hatta Türkiye kupasinida bunun icine koyuyorum.2 kulvarin en büyük,UEFA ninda favorilerinden biriyiz bence.

beyler iyi oynadık falan diye kendimizi kandırmayalım. evet oyunun belli bölümlerinde iyi oynamış olabiliriz. ama karşısında 7 eksikle çıkmış doğru dürüst hücum oyuncusu olmayan vasat bir takıma karşı son dakika 1-0 ı koruma gayretine ve gafletine düşüyorsa takımımız biz daha çok acılar çekeriz. hiçte ders almıyorlar önceki maçlardan her maçımız böyle olmaya başladı, şöyle bir bakın diğer maçlara özellikle son haftalarda kazansak bile nasıl kazanıyoruz. ben takımımızın çok kırılgan olduğunu düşünüyorum azcık üstümüze gelen baskı yapan bir takım karşısında tel tel dökülüyoruz hemen. o yüzden takıma birkaç kaliteli takviye yapılmadığı sürece devre arasında benim bu takımla ilgili çok fazla ümidim yok açıkçası.

Kendinde itiraf ediyorsun güzel oynadığımızı çıkışa geçtiğimizi oyun olarak.. Birde diğer rakiplerde aman aman futbol oynamıyor hatta bizden daha kötü oynuyorlar.Niye şanssız olduğumuz bir maçtan sonra şampiyonluk şansımız biter..

Bu haftaki maçta Galatasaray 45 75 arası bence ligin en güzel futbolunu oynadı..

Çünkü GS nin deplasman maçları çok fazla istediği kadar iyi oynasın. Bu ülkede Hüseyin Göçekler bitmez.. KUddusisi, Bülent Y. , Cüneyt Çakır var. var oğul var.

2. olursak öpüp başımıza koyalım. Devre arası iyi transfer olursa belki bişiler değişir.

Çünkü GS nin deplasman maçları çok fazla istediği kadar iyi oynasın. Bu ülkede Hüseyin Göçekler bitmez.. KUddusisi, Bülent Y. , Cüneyt Çakır var. var oğul var.

2. olursak öpüp başımıza koyalım. Devre arası iyi transfer olursa belki bişiler değişir.

valla haklısın ama feneri kastediyorsun galiba burada kendi evinde baya maçı var ikinci yarı fikstür avantajı onlarda ama Kasımpaşa gidip fenerin sahasında 3 puan alıyorsa bu ligde daha süprizlere gebedir. O yüzden daha çok puan kaybeden takımlar olacak...

Futbol iyiydi de süper falan değildi.Biraz fazla abartmışız sanırım.Süper olsa çok farklı bir skor olurdu.Takımın iyi gözükmesinin sebebi rakibin çok zayıf olması değildir umarım.Haftalardır sahada uyuyan bir takım vardı.Dünkü kıpırdanma geçici olursa sezon biter.Ama kendilerine gelirlerse şampiyon olmamamız için hiçbir neden yok.

arkdaşlar alakasız olacak ama gs dergimizde izmir vapurunu seçiyor diye bir link gördüm. Metin OKTAY ımız önde gidiyor. İsterseniz sizde girip oy verin. ben izmir de değilim ama oy verdim :) İzmirlilerde zaten unutmamış Kral'ımızı. Alakasız olduğu için özür dilerim.

Haydi İzmirli; Vapurunun Adını Kendin Seç!

arkdaşlar alakasız olacak ama gs dergimizde izmir vapurunu seçiyor diye bir link gördüm. Metin OKTAY ımız önde gidiyor. İsterseniz sizde girip oy verin. ben izmir de değilim ama oy verdim :) İzmirlilerde zaten unutmamış Kral'ımızı. Alakasız olduğu için özür dilerim.

Haydi İzmirli; Vapurunun Adını Kendin Seç!

Konu zaten ayrı bir topicte duyuruldu. GSCimbom 'lular da oylarını esirgemedi. ;)

Maçtan 1 kaç saat önce yazmıştım hakem başımıza bela olucak ama gerekirse hakemide yenmemiz gerekecek,koskoca Galatasaray kulübü gol atmakdan aciz olan İBB ye karşı geri yaslanıyorsa ben hakemde suç bulmam.ben şahsen bu takımın ligde birşeyler yapacağına inanmıyorum istatistikleri karşılaştırın geçen seneden kötüyüz..

yazıklar olsun.fener kaybedince biz niye kaybediyoruz ulan anlamadım gitti

Üst Alt