TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Beşiktaş 2-3 Bursaspor | 18 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Beşiktaş 2-3 Bursaspor | 18 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Beşiktaş 2-3 Bursaspor | 18 Aralık | Maç Sonucu

Forzada Lille A.madrid 10 atar diyeceklerine kendi takımlarına bi baksınlar :D okuyamıyoruz da artık :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Beşiktaş 2-3 Bursaspor | 18 Aralık | Maç Sonucu

Erman Toroğlu o pozisyonu hakem hatasına sokarlar dedi.İşimize gelir sorun yok.

Evet eğlencemizi elimizden almışlar maalesef :D

Erman başkan kural hatası hakkında ne dedi acaba?

Hakem hatasına sokarlar dedi. Ki bence %100 hakem hatasıdır o pozisyon.. Hatta hakem saçmalamasıdır birde ağzına götürüyor düdüğü Tello da arkadan çekil lan diyor.. Yani bu hakemin Süper lige nasıl vermişler nasıl lisans çıkarmışlar anlamıyorum.

Hakem hatasına sokarlar dedi. Ki bence %100 hakem hatasıdır o pozisyon.. Hatta hakem saçmalamasıdır birde ağzına götürüyor düdüğü Tello da arkadan çekil lan diyor.. Yani bu hakemin Süper lige nasıl vermişler nasıl lisans çıkarmışlar anlamıyorum.

Eyv :)

Valla hakemlerin hepsi aynı. Al birini vur ötekine.

Bursaspor'u tebrik etmek lazım.Özellikle Ertuğrul Sağlam'ın son dakikalarda Sercan'ı çıkarıp defans oyuncusu Ömer'i alması cesaret isteyen bir karardı.Aksi bir skorda eleştirilere maruz kalırdı.Zapotocny 3.golü atınca hem galibiyete hem de Beşiktaş'ın kendisini sebepsiz gönderişine nazire yaparcasına sevinç yaşadı.Hakkıdır,sevinecek tabi... :)

Sercan çok şanssızdı diyelim artık.Herkes gol kaçırıyor.Milan Baros,Daniel Güiza...Sercan'ın gol kaçırması onun iyi olmadığı anlamına gelmez.

Bir de müthiş Beşiktaş seyircisi var tabi!

-ZAPOTOCNY UNUTULMADI-

Beşiktaşlı taraftarlar, Bursaspor'da kiralık oynayan futbolcuları Tomas Zapotocny'i de unutmadı. Çek futbolcuyu tribünlere çağıran taraftarlar, sevgi gösterilerinde bulunurken, Zapotocny de tribünlere giderek taraftarları selamladı.

Maç öncesi durum bu.Maç sonrasıda Zapo'ya küfürler edilmiş.

Neredeyse maç boyu küfür eden Türkiye'nin bir numaralı taraftar topluluğu!..:rolleyes:

Beşiktaş seyircisi gerçekten çok ayıp ediyor son yıllarda.Bugün de uzun yıllar bjk formasını giyen Ali Tandoğan'ın Annesi'nin hatrını sordular.Gerçekten ayıp.

Bursaspor maçı haketti. Sercan o golleri atsa Beşiktaş 6 olurdu.

maç 2-1 olduktan sonraki isyanım..

"Biz yarın oynamayalım baksana abi akıtılan terler boşu boşuna.. Bjk takımı hiç birşey oynamdan 2-1 öne geçiyor hakem sayesinde"

Çok sinirlerimi bozdu o hakem .... Arkadaşlar ben hakem şike filan yaptığını düşünmüyorum sadece Türk hakemliğinin ne halde olduğunun en büyük göstergesidir bu maç.. hata yaparsın eyvallah yanlış penaltı verirsin eyvallah ama abi ilk golü tarif edecek söz bulamıyorum.. Bu pozisyonlar bizim başımızada gelebilir Türk hakemliği hiç iyi yolda değil.. Ben hakemlere güvenmiyorum şike yapacakları için değil beceriksiz oldukları için güvenmiyorum. Ben utandım Tv başında..

Bursaspor'u tebrik etmek lazım.Özellikle Ertuğrul Sağlam'ın son dakikalarda Sercan'ı çıkarıp defans oyuncusu Ömer'i alması cesaret isteyen bir karardı.Aksi bir skorda eleştirilere maruz kalırdı.Zapotocny 3.golü atınca hem galibiyete hem de Beşiktaş'ın kendisini sebepsiz gönderişine nazire yaparcasına sevinç yaşadı.Hakkıdır,sevinecek tabi... :)

Sercan çok şanssızdı diyelim artık.Herkes gol kaçırıyor.Milan Baros,Daniel Güiza...Sercan'ın gol kaçırması onun iyi olmadığı anlamına gelmez.

Bir de müthiş Beşiktaş seyircisi var tabi!

Maç öncesi durum bu.Maç sonrasıda Zapo'ya küfürler edilmiş.

Neredeyse maç boyu küfür eden Türkiye'nin bir numaralı taraftar topluluğu!..:rolleyes:

Ben Bjk taraftarının maçı bile izlediğini düşünmüyorum statda.. Kurulmuş robot gibi hareket ediyorlar. pozisyonlara verdikleri tepki yerinde bile değil.. Egolarını tatmin etmek için maça geliyorlar..

3'lü tarife uygulamış Bursa.. Devreyi lider kapatacaz inşallah..

Penaltı da çok komik.İbrahim düşüyor,3-4 takla atıyor,sağlık ekibi sahaya geliyor,sakat ya arkadaş sonra 2 dk sonra aaaaa!baba sağlam.Vay be!

hakem bile kurtamadi Bjk yi bursaya da helal olsun hakemide yendiler

Maç Bursaspor'un hakkıydı ve öyle de bitti. Çok iyi konsantre olmuşlar ve oldukça istekliydiler. Hakem kararları yüzünden geri düşseler de Ferrari'nin oyundan çıkması Bursaspor için büyük şanstı ve iyi de değerlendirdiler.

Çok sağlam bir maç oldu ve hak eden kazandı.. Sercan çıkınca Bursa bulduğunu attı.

Bu arada BJK defansı gerçek konumuna geçti. :)) artık 3 er 3 er devam ederler.

Fanatik süper başlık atmış:

Kiralık katil

(Zapo'nun resmi var)

:D

Üst Alt