TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Beşiktaş 2-3 Bursaspor | 18 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Beşiktaş 2-3 Bursaspor | 18 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Beşiktaş 2-3 Bursaspor | 18 Aralık | Maç Sonucu

bursalı taraftarlarda sitelerinde maç klibi yayınlamıslar kadınım sarkısı eşliğinde:D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Beşiktaş 2-3 Bursaspor | 18 Aralık | Maç Sonucu

Maç tekrar edilmez.Mağdur olan taraf Bursa.Eğer Bursa itiriaz etmezse -ki etmez bu maç tekrar edilmez.

Ferrari'nin elmacık kemiği kırılmış 1,5-2 ay yok.Beşiktaş şanslı sakatlık devre arasına geldi yoksa yarıştan kopardı.

Ferrari'nin elmacık kemiği kırılmış 1,5-2 ay yok.Beşiktaş şanslı sakatlık devre arasına geldi yoksa yarıştan kopardı.

Sevet'in de elmacık kemiği kırılmıştı 1 ay oynamadı sonra maskeyle oynadı.Bu da öyle bir şey olur.

İtalyan oyuncunun elmacık kemiğinde kırık olmadığı, göz kemiğinde kırık belirlendiği ve görmesi konusunda sıkıntı olup olmadığının kontrollerin ardından belirleneceği bildirildi.

Diyor ligtv.

maç 2-1 olduktan sonraki isyanım..

"Biz yarın oynamayalım baksana abi akıtılan terler boşu boşuna.. Bjk takımı hiç birşey oynamdan 2-1 öne geçiyor hakem sayesinde"

Çok sinirlerimi bozdu o hakem .... Arkadaşlar ben hakem şike filan yaptığını düşünmüyorum sadece Türk hakemliğinin ne halde olduğunun en büyük göstergesidir bu maç.. hata yaparsın eyvallah yanlış penaltı verirsin eyvallah ama abi ilk golü tarif edecek söz bulamıyorum.. Bu pozisyonlar bizim başımızada gelebilir Türk hakemliği hiç iyi yolda değil.. Ben hakemlere güvenmiyorum şike yapacakları için değil beceriksiz oldukları için güvenmiyorum. Ben utandım Tv başında..

BJK 'ın gollerini canlı izlememiştim, sonra tekrarına denk geldim ama ben gollerde bir tuhaflık sezemedim. Belki de ben göremedim. Hangi açıdan eleştiriyorsunuz detayıyla sorsam? (Penaltı, penaltı değilmiş sanırım. Ya ilk gol?.)

Not: Bursa kazandı tebrik ederim.

Abdullah bey,bir bursali olarak bursanin lider olmasi sevindiriyor mu sizi?

Merakimdan sordum.:)

Abdullah bey,bir bursali olarak bursanin lider olmasi sevindiriyor mu sizi?

Merakimdan sordum.:)

Bursa bir nevi 2. takımım gibi. Tabii ki zirve yarışında olmasından memnunum.

Ama Galatasaray-Bursa maçları sözkonusu olduğunda, gönlümün %1 'i bile kaymıyordur, nasıl 2. takımımsa artık :rolleyes::).

BJK 'ın gollerini canlı izlememiştim, sonra tekrarına denk geldim ama ben gollerde bir tuhaflık sezemedim. Belki de ben göremedim. Hangi açıdan eleştiriyorsunuz detayıyla sorsam? (Penaltı, penaltı değilmiş sanırım. Ya ilk gol?.)

Not: Bursa kazandı tebrik ederim.

Ilk golde topun önünde bekleyen ve "düdügümü bekle" diyen hakemi "cekil len" dercesine itip, topu oyuna sokan Tello dan söz konusu.

Hakem o pozisyonda o kadar bozuldu ki, Tello oyunu baslattiktan 2-3 saniye sonra düdügü agzina götürüyor hernedense artik ve oyunu devam ettiriyor.

Bu oyun rugby gibi oynansa yani gol atmak için çizgiyi topla beraber geçilse,Sercan dünyanın en iyi oyuncusu olurdu :D işin içine topa vurma girince bozuluyor :) bu konuda biraz daha egitilmeli

Üst Alt