TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu

Bu arada İbrahim Üzülmez 36 yaşındaymış ya ben bu adamı daha genç zannediyordum :D

Beşiktaş sanırım sözleşmesini uzatıcak :D

Besiktas Ankaraspordan 3 puan da aldi, yani artik ne eksik maci var nede beles 3 puan alacak. Besiktasla aramizda 2 puan fark var. Bursa, fb deplasmanlar, icerde Trabzon vs, yani Besiktas muhakkak puanlar kaybedecek, bence sampiyonluk yarisinda en zor is Besiktasin. Cok sans tanimiyorum onlara. Fener Besiktastan daha avantajli, oynadigi futbolu göre yorum yapmiyorum, kalan maclara göre konusuyorum. En avantajli takim Bursaspor.

Bizim avantajimiz ise, hersey bizim elimizde olmasi. Bursa ve fenerle evimizde oyniyoruz, yendin mi sorun yok. Yenemedin mi, 4. 5. siralara kadar yolun var. Bu aslinda avantaj gibi görünüyor ama o stres ve kazanma zorunlulugu altinda avantajdan bahsetmek ne kadar dogru, bilemiyorum...

Beşiktaş bu sistem ve oyun anlayışıyla şampiyon olursa gerçekten lanet yağdırırım,adamlar resmen katı defans uyguladı,karambole goller kovaladı hedefine ulaştı.Pes doğrusu,bu ligde her an herşey olabilir.

valla herkese göre kendi takımı iyi futbol oynuyo,herkese göre hakemler hakkını yiyo,herkese göre avantaj kendilerinde,herkese göre bu sene şampiyon biziz kimse umutlanmasın umudu taşıyo.Ve de herkes birbirinin futboluna bu mu futbol diye sövüyo..Bence hiçkimse iyi futbol oynamıyo.

Bunların dışında herkesin ortak olduğu tek nokta var ''oda şampiyon olacak takımın bariz şekilde hakemler ve federasyon yardımıyla şampiyon yapıldığı'' lekesi üzerine atılarak şampiyonluğu kaybetmenin üzüntüsünü böyle kapatmak olacaktır..Bu Gs taraftarı içinde böyle,fb içinde,bjk içinde böyle.Tek bursa aralarında sıyrılabilir..

ummadık taş baş yarar , bu saatten sonra her şey olabilir

Sene başından beri o kadar eleştirilen beşiktaş ile, neredeyse yarım sezon lider olan, yerlere göklere sığdırılamayan fenerbahçe aynı puanda. O kadar yabana atmamak gerekiyor beşiktaşı, sessiz ve derinden geliyorlar. Her ne kadar defansif anlayışlı bir oyun oynasalarda en azından defans yapmayı beceriyorlar. Becerebildikleri işleri yapmaya çalışıyorlar. Bu saatten sonra şampiyonluk yarışının içerisinde olmaları onları biraz daha kamçılıyabilir. Ama bu güne kadar üzerlerinde bir baskının olması ve bu saatten sonra o baskının artacak olmasıda bir dezavantaj gibi görünebilir.

Abdullah Avcı'yı ilk defa bu kadar sinirli gördüm hakemede baya bi salladı zaten maç içinde :)

Tribünler iyiydi bence hem Avcı'yı hem takımı gayet güzel bozdular , arka arkaya üç pas yapmamıştır sanırım belediye.Biz şöyle rahat maçlar kazanamıyoruz ya ona sinir oluyorum antreman maçı gibiydi Bjk için.

Edit: Necip ve Bobo keşke bizim kadroda olsalardı.

Abdullah Avcı'yı ilk defa bu kadar sinirli gördüm hakemede baya bi salladı zaten maç içinde :)

Tribünler iyiydi bence hem Avcı'yı hem takımı gayet güzel bozdular , arka arkaya üç pas yapmamıştır sanırım belediye.Biz şöyle rahat maçlar kazanamıyoruz ya ona sinir oluyorum antreman maçı gibiydi Bjk için.

Edit: Necip ve Bobo keşke bizim kadroda olsalardı.

Aksine Belediye daha iyi paslar yaptı fakat bjk defansı gömülü oynadığı için pozisyon bulamadılar,Bjk taraftarı Avcıya ve Arife her türlü küfürü ettiler o yüzden sinirlendi,Necip ve Bobo bizde olsa ilk 18 e dahi giremezler,şunuda ekleyeyim Bjk'de Ferrari dediğiniz oyuncu bizim sistemimizde oynasa,rakip takım forvetleri tarafından maymuna çevrilir.

valla herkese göre kendi takımı iyi futbol oynuyo,herkese göre hakemler hakkını yiyo,herkese göre avantaj kendilerinde,herkese göre bu sene şampiyon biziz kimse umutlanmasın umudu taşıyo.Ve de herkes birbirinin futboluna bu mu futbol diye sövüyo..Bence hiçkimse iyi futbol oynamıyo.

Bunların dışında herkesin ortak olduğu tek nokta var ''oda şampiyon olacak takımın bariz şekilde hakemler ve federasyon yardımıyla şampiyon yapıldığı'' lekesi üzerine atılarak şampiyonluğu kaybetmenin üzüntüsünü böyle kapatmak olacaktır..Bu Gs taraftarı içinde böyle,fb içinde,bjk içinde böyle.Tek bursa aralarında sıyrılabilir..

Burada bir farki belirtmek lazim.

Gecen hafta Ridvan Dilmen, soyle demisti:

"Galatasaray ve FB, BJK kadar kossa sanki her maclarini 7-8farkli bitirirler gibi geliyor."

Bu cok basarili bir saptama.

Buradan yola cikarak Galatasaray ve FB nin hicbir zaman sampiyonluk yolunda BJK kadar

sansli olamayacagini cikarabiliriz, cunku bu takimlarin ideal ilk 11lerinde savasacak, kosacak futbolcu yok. Tabi bunu Galatasaray icin demek biraz haksizlik olur, cunku Galatasaray in kadrosunda bu potansiyel mevcut ama Rijkard'in cikardigi kadrolar mucadele gucu dusuk kadrolar. Bunu en son Eskisehir macinda gorduk.

Eger sezon sonuna kadar bunun farkina varip, macina gore mucadeleci kadrolar cikarirsa en az BJK kadar sansi olur Galatasarayin da.

FB'den zaten hic bahsetmeyelim. Psikolojik olarak zaten bitmisler. Mucadele vs hak getire.

Sonuca gelirsek sezon basinda bir BJK li olarak buraya ilk yazdigimda bu sene FBnin sampiyon olmamasini ve Aziz Yildirim'in sutlanmasini istedigimi yazmistim. Dilegim gerceklesecek, kendi aramizda macimizda yok, super..

Bir baska parantez ise, BJKyi yakindan takip etmeyenlere. Bizim ilk yaridaki bozuk goruntumuz, tamamen Tabata, Nihat ve Nobre'nin etkisiz futbolundan idi. Ne zaman bu oyuncular yedege cekildi takim duzeldi.

Edit: (Adminlere)

Su "GS" demeyi yasak olmaktan cikarmaya ne dersiniz?

uzun uzun Galatasaray yazmak cok zor..

Bakin forumun her yerinde Besiktas icin kargalar vs vs yaziyor.

Onemli olan niyet!

Bizim BJK forumlarinda herhangi bir klup icin herhangi baska bir sifat kullanmak kesinlikle yasak, yazan sifre kapama cezasi aliyor.

Kaan bey "GS" yazmak forumumuzda yasak değil. Sadece küçük harfler ile yazılması yasaktır.

Üst Alt