TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | İkinci Yarı

Mac sona erdi :(

GALATASARAY 50

BURSASPOR 49

FENERBAHCE 48

BESIKTAS 48

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | İkinci Yarı

valla kayseri de son haftalarda saçma sapan puan kayıpları yapmasaydı onlar da potadaydı şimdi...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu

Bu hafta feci darbe yedik rakiplerimizin hepsi kazandı biz ise kaybettik şu an şampiyonluk yarışında dezavantajlı durumda olduğumuzu düşünüyorum...

fenerin olması zorda Bursaspor yada Beşiktaş şampiyon olabilir..

Kendi ellerimizle milleti potaya sokuyoruz.O kadar saçmasapan puanlar veriyoruz ki bazen düşünüyorum şampiyonluğu hakediyor muyuz cidden diye? 2 tane Eskişehir,Manisa,Belediye hatta gidişata bakarsak Kayseri maçları çok rahat 3 puan alınabilecek maçlardı ama biz bu 5 maçtan 4 puan çıkarabildik.

Bu hafta feci darbe yedik rakiplerimizin hepsi kazandı biz ise kaybettik şu an şampiyonluk yarışında dezavantajlı durumda olduğumuzu düşünüyorum...

fenerin olması zorda Bursaspor yada Beşiktaş şampiyon olabilir..

Vay be rakipleriyle dışarda oynayacak olan Beşiktaş bile rakipleriyle içerde oynayacak olan Galatasaraydan avantajlı öyle mi!!!!Bu kadar korkuyorsanız size söyleyecek birşey bulamıyorum ben.Vah ki ne vah.Benim takımımın taraftarının takıma olan güvenine bak.Bravo diyorummmmmmmmmm ve de aloooooooooooooooooooooooooo kendinize gelin diyorummmmmmmmmmmm

Bu kadar karamsar olmayın arkadaşlar bu lig herşeye gebe.

Bazıları Galatasaray'ın büyüklüğünü unutmuş gibi konuşuyor.

bu maç zamanında oynansaydı ist. belediye bu maçı havada karada götürmüştü,fenerasyonun bjk'ya 3 puan armağanı oldu bu maç.

Eklemek istiyorum bjk bugün "futbol olarak" hiç birşey oynamadı. Sadece mücadele ettiler. Çok şanslıydılar attıkları gollerde.

Bu kadar karamsar olmayalım. BJK zaten FB deplasmanına gidecek , Bursa'ya gidecek. O haftalar biz kazanırsak zaten puan farkı açılır.

boyle bir lig'e baktigim için lanet ediyorum keske lig degil de sadece avrupa kupasi maçlarini baksak orda futbol goruyoruz ne pas oyunu ne toplu halde hucum dikkat edin topu hangi takim kaparsa kapsin hemen hucum ediyor ya bir topu tut oyunu degistir kanatlara aç oyunu geri orta saha ver topu yemin ediyorum Manchester United bile çozdu artik nasil TSL de top oynaniyor adamlar 70dakikda sakince hucum yaptilar agar agar kale ye dogru geldiler ve bjk panikledi gol bulmalari lazim di manu atti oyun'un dengesi degisti

Bjk maçından sonra Manchester-Milan'ı izlemek cennete gitmek gibi.

Ağızlarına birazcık bal çaldık.Kursaklarında kalacak geriye kalan bal o yüzden hiç ümitlenmesinler :).

Beşiktaş'ta iddialı duruma geldi; şampiyonluk yarışı çok fena karışıyor.

Bjk için çok önemli bir maçtı,Bursa ve F5 kadar Bjk'ninde şansı var bence.Şimdi herkes Gs kadar inanıyor şampiyon olacağına.Şampiyonluk yürüyüşüne başlayanlar felan:)

Eskişehir'de kaybettiğimiz 3 puana ilerde yanmayalımda ben başka birşey istemiyorum.

Neyse hic degilse eksik maclari kalmadi... Yoksa Millet bunu görmemezlikten geliyordu ve puan farkimiz var diye kendini kandiriyordu. En basta Arda olmak üzere bir cok kisi artik avantajdan vede puan farkindan bahsetmez simdi en azindan.

Şu ligde güzel futbol oynamak için çabalayan tek takım biziz.

Üst Alt