TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | İkinci Yarı

herkesin kafasında bitirdigi Beşiktaş bile şampiyonluga oynuyor.

Fener ve Bursa deplasmanları olmasaydı şansı yüksek olurdu ama zor.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | İkinci Yarı

Besiktasın potaya girmesi bizler icin daha iyi , sonucta birbirleriyle macları var . Ve buda bize kaybettigimiz bazı avantajları , bize geri getirebilir . Alınan her galibiyet veya maglubiyette birsey aramak yersiz .

Besiktasın potaya girmesi bizler icin daha iyi , sonucta birbirleriyle macları var . Ve buda bize kaybettigimiz bazı avantajları , bize geri getirebilir . Alınan her galibiyet veya maglubiyette birsey aramak yersiz .

biz trabzon ve fener maçlarını kayıpsız atlatırsak yada fener macı dahil en fazla 3 puan kaybedersek yine avantajlı oluruzdaha bu mallar birbirleriyle maç yapacaklar:D

Bu arada bizim zor olan maçlarımız sadece"TS,FB ve Bursa" maçları kaldı.rakiplerimizin daha çok zor maçları var.Bizim için ise zor olan maçlar yavaş yavaş bitiyor...

geçen hafta bizde maçta ve maçtan sonra tirbünlerde şampiyonluk naraları atmıştık ama sonuç ertesi hafta hüsran oldu,fener bizi kadıköyde yendi hindi çıkardılar,şampiyonluk naraları attılar sonra kendilerini denizliden topladık..Bunlarında sonu böyle olacak...

Forumu okuyan birisi ölmüşüz bitmişiz sanar.Aloooooooooooo kendinizi gelin biraz ya.Ne kadar düz bakıyosunuz herşeye siz ya.Arkadaşlar bu 4 takımın kendi aralarında yapacakları maçlar var.Her maç en az bir takımın kesin puan kaybetmesi demek anlamına geliyor.Sen evinde Fenerle Bursayı yeneceksin o kadar.Ondan sonrası umrunda olmayacak.Beşiktaş'ın şampiyon olması için Feneri ve Bursayı deplasmanda yenmesi gerekecek.Bunlar istedikleri kadar şarkı türkü söylesinler.Siz de biraz kendinize gelin.2 puan arkamızdaki takımlardan bile korkar haldesiniz

biz trabzon ve fener maçlarını kayıpsız atlatırsak yada fener macı dahil en fazla 3 puan kaybedersek yine avantajlı oluruzdaha bu mallar birbirleriyle maç yapacaklar:D

Sahsi düsüncem , fenerbahceyi samiyende yenicez ama trabzon macını suan icin 0 puan olarak görüyorum . Buda gecmiste olan seyler ve tecrübelerimle söylüyorum . Trabzon sampiyonluga giderken biz onlara hep avni aker'de celme takmısızdır , biz giderkende onlar . Sunu kimse unutmasın ligin bitimine 8-9 hafa kala sampiyonlugun belli oldugu bir olaya toplam 320 M euro baglamaz . Bazı dengeleride göz ardı etmemek gerekiyor . Bu isin rajonu böyle diyelim . Kimsede ne isyan etsin bu duruma , ne de kabullensin ama ben inanıyorum ki sene sonu sampiyonlugu göğüslücek olan Galatasaray'dır insallah ...

2008'de Son 6 hafta nasıl vurduk geçtik 6 maç,aynen öyle işte.Hadi tamam 2 deplasmandan 4 puan alsak yine yeterdi.

Son 6 haftadan bahsediyorsun ama. Önümüzdeki 4 maçı kazanınca şampiyon olma garantimizi nasıl veriyorsun? Yok ki öyle bir dünya. O 4 maçtan sonra üst üste 3 maçta es kaza puan kaybetsek ne olacak. Dön başa. Hatta daha da geriye.;)

Sahsi düsüncem , fenerbahceyi samiyende yenicez ama trabzon macını suan icin 0 puan olarak görüyorum . Buda gecmiste olan seyler ve tecrübelerimle söylüyorum . Trabzon sampiyonluga giderken biz onlara hep avni aker'de celme takmısızdır , biz giderkende onlar . Sunu kimse unutmasın ligin bitimine 8-9 hafa kala sampiyonlugun belli oldugu bir olaya toplam 320 M euro baglamaz . Bazı dengeleride göz ardı etmemek gerekiyor . Bu isin rajonu böyle diyelim . Kimsede ne isyan etsin bu duruma , ne de kabullensin ama ben inanıyorum ki sene sonu sampiyonlugu göğüslücek olan Galatasaray'dır insallah ...

Trabzon maçı bankolar bankosu 3 puan.Hiç bir şekilde şüphem yok o maçtan

Son 6 haftadan bahsediyorsun ama. Önümüzdeki 4 maçı kazanınca şampiyon olma garantimizi nasıl veriyorsun? Yok ki öyle bir dünya. O 4 maçtan sonra üst üste 3 maçta es kaza puan kaybetsek ne olacak. Dön başa. Hatta daha da geriye.;)

Ben mecaz anlamda dedim bitmişti diye.Düşünsene o durumda rakiplerin pskolojisini.

Ben mecaz anlamda dedim bitmişti diye.Düşünsene o durumda rakiplerin pskolojisini.

Psikoloji falan hikaye kalıyor bir yerde. 2006'da biz 4-0 yenildik Fener'e zerre psikolojik etki olmadı. Aksine onlara olumsuz etki yarattı. Tıpkı bize 5 puanlık fark sonrası yarattığı gibi.

Üst Alt