TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

benim mutlugum ARDA DIR arkadas

elano geldi brezilya milli takiminin bankosu

cote divore de 2007 de en iyi oyuncu keita

baros kariyeri en iyi olan adam takimda

ama en iyi en kalitelisi ARDA TURAN

hepsinde daha fazla ozellikleri var aslan parcasi

Boldladığım bütün cümleleriniz şahsım adına saçmalık.

:007::007::007:

neden bazı kişiler t.d.'ün rotasyonuna takıyor anlamış değilim? sonuçta bu takımı biz yönetmiyoruz, oyuncuları antrenmanlarda gözlemiyoruz , kondisyonları ne durumda olduğunu bilmiyoruz. ayrıca yedekte bekleyen oyuncuların da her an hazır olması için hazırlık maçı tipindeki maçlarda oynatılmalı ki her an hazır olsunlar. tabi kaptan'ın da bu maçta yedek olması gerektiğini düşünüyorum. ve son olarak sabri, sağ açık olarak oynamayı çok seviyor ve geri dönüşlerdeki gecikmesi, rakibe ilk topta basarken beceriksizliği(sanki halı sahada oynuyormuş gibi) bu takımda olmayı haketmediğini kısaca sisteme uygun olmadığını düşünüyorum. sonuçta 4-3-3 defans oyuncularını zorlayan bir sistem ve özellikle bek oyuncularının atak yapmaktansa defansa yakın oynamalarını gerektiren bir sistem. bu yüzden uğur'un daha çabuk toparlanıp takıma katılmasını diliyorum.

Macin 2 kotusu, Emre Gungor ve Volkan Yaman. Emre Gungor Gokhan'dan iyi diyenlere bir taraflarimla guluyordum ve hala guluyorum. Bu 2 adamin ilk 11de yeri olmamali.

Macin 2 kotusu, Emre Gungor ve Volkan Yaman. Emre Gungor Gokhan'dan iyi diyenlere bir taraflarimla guluyordum ve hala guluyorum. Bu 2 adamin ilk 11de yeri olmamali.

Emre Güngörmü kötüydü bence yanılıyorsun + topu iyi oyuna sokuyordu geçen senelere bakarsak emre güngör süper. 1 maçla kimse kral olmaz 1 maçlada kimse kötü topçu olmaz gökhan la servet i gördük iyi defanslar ama topu çok şişiriyorlar

Baros'un geçen sezon böyle gol sıkıntısı yaşadığı dönemler oldu ama toplarlayacağına inanıyorum.

Yeterki pembeleri giysin :D

Aynen katılıyorum güngör ilk golde adam inanılmaz şekilde kaçırdım aşık kendi admıınaydı terar izlerseniz çok çok net görebilirsiniz zaten devrede tüm takımdan özür dilemiş

Macın iyileri Keita,Sarp,Ugur(özellikle 2. yarı),Emre Asık

İdare edenleri Arda,Emre,Kewell,Barıs,Baros

Kötüsü Volkan Yaman

takım uyumu daha da oturdugunda çok iyi bir takım izleyeceğiz.Geçen sene hiç ilerde basmayan takım gitmis yerine önde basan rakibi çıkarken bozan bir takım gelmeye baslamıs,takımda ki pas düzeni ve saha dizilisi daha iyi oturduğunda her 5 maçın 4 dürdünde çok iyi oynayan bir takım seyrdeceğiz insallah.Bu arada defansı takım olarak beğendim ama nedense 2 hafta da 3 gol yedik dikkat etmek lazım.Gerci 1'i hediye penaltıdan yedik bu haftaki pozisyon ise Volkan Yaman ve Emre Güngör'ün uyumasından yendi ama yine de bu kadr kolay görmek golü kalemizde sıkıntı yaratabilir.

İşte bu Galatasaray'a Aşık oldum . :)

Öyle bişeyki artık Barça gibi geliyor gözüme takım:2_thumbs_up_-_anima

Ne denizli macindan nede Antep macindan mutlu deyilim tam tersi Hic begenmedim cok sansliyiz iki macdir iki macdada dogru dürüst pozisisionumuz yok bugün denizli kendi kendini yakdi bir tane adam akilli gollümüz yok yasik vallah kadroya bakinca Rijkaardi elestirmek degilde ama ne yapmak istedini ben anlamis deyilm tam fiyasko Volkan yaman bu takimin oyuncusu degil emre güngör hayranlara sesleniyorum kaffa topuna bille cikmiyor bununla yürümez Ugur cabaladi ama bir kac hafta daha gerekli Bana göre emre asik bu takimda banko servetin yaninda oynamali kazanan hersaman haklidir fakat hersaman denizli antep macindaki gibi beles goller bulamayiz 3-4 hafta sonra oturur bu takim anca ratasyon filan demyin bana denizlinin bir iki tane adam akilli adami olsaydi savunmamizi delik desik ederdi servet nasil oynamaz hakan balta nasil oynamaz bunlar haftada iki mac kaldiramiyor mu böyle keklik takimlara karsi bunlar gözükmez yap bakalim haftaya kayseriye karsi

Keita gibi futbolcumuz olsun istemiştim hep.Kaleye dikine giden,içeri dışarı çalım atabilen ve hızlı.

Cok güzel bir galibiyet aldik bugün..Müthis bir oyun, zevk veren tek pasa dayali hizli bir oyun anlayisi ile oynadik.Yalniz dikkatimi ceken Adnan Polat´in surat ifadesiydi mac boyunca..Neyi vardi Adnan Polat´in?Neden morali o kadar bozuktu?Mac sonunda Denizli Baskani telefonda kahkahalar atiyordu, Adnan Polat´in surati hala asikti.Rijkaard´da gecen hafta gibi gollere pek sevinmedi..

Ne oldu ki?

nondanın baroştan iyi olduğunu idda edenler benim gözümde futbol cahilidir!!!

Keske 2. penaltimizi Baros atsaydi ya siftah olurdu.Bu aralar Baros formda olsaydi her maçta 5'er 5'er atrdik rahatlikla.

Cok güzel bir galibiyet aldik bugün..Müthis bir oyun, zevk veren tek pasa dayali hizli bir oyun anlayisi ile oynadik.Yalniz dikkatimi ceken Adnan Polat´in surat ifadesiydi mac boyunca..Neyi vardi Adnan Polat´in?Neden morali o kadar bozuktu?Mac sonunda Denizli Baskani telefonda kahkahalar atiyordu, Adnan Polat´in surati hala asikti.Rijkaard´da gecen hafta gibi gollere pek sevinmedi..

Ne oldu ki?

Her şeyde bir sorun arama isteğiniz beni deli ediyor.1.Her maçın pskolojisi ayrıdır.Aynı tepkileri verecek insanlar diye bir şart yok.2.Adnan Polat düğünden geldi ve nikah şaidiymiş kendisi.Yorgun olması kadar doğal birşey yok.

Her şeyde bir sorun arama isteğiniz beni deli ediyor.1.Her maçın pskolojisi ayrıdır.Aynı tepkileri verecek insanlar diye bir şart yok.2.Adnan Polat düğünden geldi ve nikah şaidiymiş kendisi.Yorgun olması kadar doğal birşey yok.

Ben sorun filan aramiyorum sadece bir soru soruyorum.Gördüklerimi belirtiyorum kardesim.Cok morali bozuktu sanki Adnan Polat´in.Mac sonunda sanki yenilmisiz gibi bir surat ifadesi vardi Adnan Polat´in.Ben ne bileyim Adnan Polat´in ne yaptigini, ne yasadigini, yorgun olup olmadigini.4-1 galip gelmisiz Denizli´yi madara etmisiz, madara olan takimin baskani kahkahalar atiyor Adnan Polat sert sert bakiniyordu.Onu soruyorum sadece.Neden hemen biseyi kötülüyormusum hissine kapiliyorsun ki kardes?Büyük baskanimizi mutlu görmek istiyorum ben.Bu takim Adnan Polat´in yüzünü güldürmiyorsa hangi takim güldürecek?

Ne denizli macindan nede Antep macindan mutlu deyilim tam tersi Hic begenmedim cok sansliyiz iki macdir iki macdada dogru dürüst pozisisionumuz yok bugün denizli kendi kendini yakdi bir tane adam akilli gollümüz yok yasik vallah kadroya bakinca Rijkaardi elestirmek degilde ama ne yapmak istedini ben anlamis deyilm tam fiyasko Volkan yaman bu takimin oyuncusu degil emre güngör hayranlara sesleniyorum kaffa topuna bille cikmiyor bununla yürümez Ugur cabaladi ama bir kac hafta daha gerekli Bana göre emre asik bu takimda banko servetin yaninda oynamali kazanan hersaman haklidir fakat hersaman denizli antep macindaki gibi beles goller bulamayiz 3-4 hafta sonra oturur bu takim anca ratasyon filan demyin bana denizlinin bir iki tane adam akilli adami olsaydi savunmamizi delik desik ederdi servet nasil oynamaz hakan balta nasil oynamaz bunlar haftada iki mac kaldiramiyor mu böyle keklik takimlara karsi bunlar gözükmez yap bakalim haftaya kayseriye karsi

Şu yazdıkların o kadar mantıksız ki. Takım pozisyona girmemiş demişsin be kardeş 2 maçta 7 golü kim attı. Kazan mı doğurdu da haberimiz yok yada periler, cinler mi attı. Yapmayın etmeyin biraz destekli sallayın.

Haftaya kayseriye puan kaybedersek sende göbek atarsın artık

Bu maçtaki yedeklerimiz şampiyonluğa oynar vallahi.

Üst Alt