TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

Maçtan önceki yazımda her ne kadar en az 3 fark galibiyetle maçı alabileceğimizi ve ilk yarının ilk 20 dakikası zorlanacağımızı söylemiş olsamda, bu maçta Galatasaray oynadığı oyunla kesinlikle tat vermemiştir. Umarım kendisinden beklediğimiz futbolu en kısa zamanda gösterir ve ortaya koyar. Aksi halde bu oyun tarzıyla ne Türkiye liginde, nede UEFA Avrupa Liginde başarılı olabiliriz..

çok gol atıyoruz, ama yiyoruz da.. şu kritik günlerde bu galibiyetler ilaç gibi geliyor bize. ama yönetimin ve hocamızın bu defans sorununa acilen bir el atıp düzeltmesi gerekiyor. yoksa çok üst düzey maçlarda hüsranlara uğrayabiliriz.

Hakan Balta gol yedirmesin o yeter hücuma çıkıp bi kaç tane orta yapacak diye arkayı bırakan beklerden değil. İleride nasılsa gol atan oyuncu çok. Ayrıca gereken maçlarda çok bindirmesini hatırlıyorum.

Abim (kendisi Fenerlidir) arkadaşıyla maçı izlemiş, geldi "Bu Keita başımıza çok iş açacak" dedi. O an öyle bir pis sırıtış attım ki anlatamam :D

Valla mükemmeldik.Sadece goller birez geç kaldı o da normaldir.Keita şov yaptı resmen.Hele o topu rakibin üstünden geçirip çalımlayışı harikaydı.Baros kendisine yakışmayan bir oyun sergiledi.

Ayrıca Rijkaard'ın 6 yeni oyuncuyla çıkması beni şaşırtmasıyla birlikte mutlu etti.Çünkü rakip takımlara yedeklerimiz ile bile 4 atıyoruz havası verdik.Yani kulübede oturan da mutlu ilk 11 de oynayan da..

nondanın baroştan iyi olduğunu idda edenler benim gözümde futbol cahilidir!!!

Oyle boyle bir 15 sayfa okudum, birader,

Nonda ve Barosu ayni mevkide kiyaslamak la olmuyor, oyun anlayislari bir birilerin tam tersi,

bundan once cok yazdim, galiba yine yazmaya devam edecegim.

Baros ileri donuk oynuyor, cogu zaman derinlemesine giden olmadi pas almak icin kanatlara acilan bir oyuncu,

nonda ise tam tersine kaleye cogu zaman sirti donuk oynuyor ve top almak icin orta sahaya kadar iniyor,

bitirici olarak Nonda Barosdan iki kat iyi gibi gozukuyor ve belki biraz daha yaratici bir oyuncu.

ama Baros da nonda dan daha hareketli, daha hizli ve daha cok kosan bir oyuncu, rakibe gore oyuna gore forvet tercihmiz bu yonden cok guzel.

lutfen bir birimizi kucuk dusurmeden, dusuncelerimizi aciklayarak yorumlasalim, ki hepimiz birimiz birimiz hepimiz galatasaray icin.

Oyle boyle bir 15 sayfa okudum, birader,

Nonda ve Barosu ayni mevkide kiyaslamak la olmuyor, oyun anlayislari bir birilerin tam tersi,

bundan once cok yazdim, galiba yine yazmaya devam edecegim.

Baros ileri donuk oynuyor, cogu zaman derinlemesine giden olmadi pas almak icin kanatlara acilan bir oyuncu,

nonda ise tam tersine kaleye cogu zaman sirti donuk oynuyor ve top almak icin orta sahaya kadar iniyor,

bitirici olarak Nonda Barosdan iki kat iyi gibi gozukuyor ve belki biraz daha yaratici bir oyuncu.

ama Baros da nonda dan daha hareketli, daha hizli ve daha cok kosan bir oyuncu, rakibe gore oyuna gore forvet tercihmiz bu yonden cok guzel.

lutfen bir birimizi kucuk dusurmeden, dusuncelerimizi aciklayarak yorumlasalim, ki hepimiz birimiz birimiz hepimiz galatasaray icin.

Katılıyorum. Bir takımda farklı tarz forvetlerin olması daha çok varyason sağlayabilir. Bence Baros da, Nonda da bu takıma lazım olan oyunculardır. İkisinin kıyaslanması elma ve armutu toplamaya benzer.

B_df92b2e3af1b67d36e13f783d4231793.jpg

B_abed4586721469e418cade14a94eee36.jpg

B_f7130467d44b9b645ef8bbcf1a4d8325.jpg

B_017cb63a752de5b8ba1353e783ce2ce9.jpg

B_de1b610afcee630a1ea7a0fc810076bb.jpg

Futbolcularımızın gol sevinçlerinden bir kısmı..

Bu maçı farklı kazansakta oyun pek memnun edici olmadı nedense çoğu kişi için. Ama benim için oyun o kadar önemli değil bu maçlarda çünkü direkt olarak oynamak istediğimiz sistemi sahaya yansıtmak bu kadar çabuk gerçekleşemez. Yalnız takımın oyunu çok umut verici yakın dönem için gözle görülür çok fazla değişim var. Özellikle gol yedikten sonra daha öncelerde yapılan şuursuz atakları ve doldur boşaltları görmemek beni inanılmaz mutlu etti. Takım yenikken ve farklı öndeyken bile ayağa pas yaparak rakibi yoruyor ve hataya zorluyor. Sanırım bu takımı daha fazla tvden izlemek hakaret olur :)

Şu anda TRT-3'de maçın tamamı yayınlanıyor. 2-1 öndeyiz şu anda:D

Üst Alt