TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

Gökhan Banlanmıştır konu üüzerinden muhabbete yorumlara devam.

Bu arada bence macin adami Emre Asik´ti.Bu adamin hakkini taraftar olarak verelim.

35´lik delikanli Emre Asik.Tam bir Bordo Bereli:D Helal olsun sana.Ne zaman oynuyorsa maksimum performans sergiliyor, sonuna kadar savasiyor.Cok seviyorum bu Emre Asik´i:)

Benim için muhtesem bir futbol gecesiydi sami yende... zar zor girebildik Tvlerde nasıl cıktık bilmiyorum ama herkes oraya Rijkaard ve ekibinin Galatasaray'ını izlemek için gelmişti.

Bence siz de ne yapıp edin Bu Galatasaray'ı canlı izleyin.Keita'nın bilek hareketleriyle rakibi nasıl ipe dizdiğini,Kaptan'nın her geçen gün büyüyen Futbolunu,Mustafa Sarp'ın rakip atağa kalkarken canpevarene koşusunu,36'lık emre aşık'ın yaşıyla birlikte devleştiğini,Kewell'in güzelim vuruşlarını,Baros'un gol atmam gerek diyerek 2 kişilik bodyguard ekibiyle boğuşmasını,Ayhan'ın bu topu ileriye vermem gerek diye rakip oyunculardan sıyrılışını İzlemelisiniz.

Eğer olurda bir umutsuzlluk kaplarsa içinizi yedek kulubesinde oturanlara bakmalısınız...

Sonra susup Kapalıdan yükselen Nevizade gecelerine eşlik etmelisiniz...

Bugun gerçekten çok güzeldi.......

Denizlinin hocasina bakin ne demis;

Çok iyi başladığımız bir maçı böyle bitirdik. Galatasaray iyi oynadı, ama golleri de biz attık gibi oldu'' dedi.

Gol anina kadar birtane orta yapamadiniz yahu.

Kactane pozisyona girdinizde mac basinda cok iyi basladiginizi söylüyorsun.

Denizlinin hocasina bakin ne demis;

Çok iyi başladığımız bir maçı böyle bitirdik. Galatasaray iyi oynadı, ama golleri de biz attık gibi oldu'' dedi.

Gol anina kadar birtane orta yapamadiniz yahu.

Kactane pozisyona girdinizde mac basinda cok iyi basladiginizi söylüyorsun.

Doğru çok iyi başladılar, 45 dakka gol yemediler boru mu? :D

Ben menmun degilim kardesim sana mi soracagim ne yasacami !!!

Kazanmak tabiki önemli ama ilk basda macdan zevk almam lazim bugün bir tane adam akilli gollümüz yok denizli kendi kendini yakmaza böyle rezil bi takimi bilki yenemicez iki macdir cok sansliyis olmicak goller atiyoruz Bide bu macada seviniyorsun ya Komedisin Kos koca Galatasaray böyle rezil bi takimi iki penalti bir tane carpma bir tanede KK kazaniyor tamam Penaltillar tartisilmaz 100% ama transferlere bak hocaya bak takim degerlerine bak taraftar arkanda samiyende oyniyorsun böyle keklik takima karsi bir tanede adam akilli goll at dogru dürüst Pozissionumuz bille yok ah be kaleci bunu nasil kurtardi veya bu nasil girmedi diyebilecemiz bir pozission yok ;)

Uzun zamandir bu kadar sacma bir yorum gormemistim..Tebrik ederim..

G.antep ilk 5 i zorlayacak bu yil..Oyle uyduruk falan degil yani..

Bu Galatasaray`in hazir olmayan hali..

Gecen haftaki Denizli kadrosundan kac oyuncu eksikti farkettiniz mi?

Gecen hafta Denizli Fenerbahce`ye karsi kapanarak mi yoksa kotrollu ataklarla cikmaya mi calistilar?

25.dakikada kalecilerinin oyunu geciktirmekten sari kart gormesi gerekti..

Balik golun tabiri sudur..

Manchester 90 dakika bastirir sagli sollu bir oradan bir obu taraftan gelir..Surekli gol kacirmalar falan..

Sonra Bolic,yillar sonra Deivid diye bir adam cikar..11 kisi ezik ezik ettiginiz mucadele sonucu bir sut cekersiniz..Gol olur..

Bal gol boyle olur..Bala yenmekte..:coffee:

Bir takima 4 gol atiyorsaniz ve siz bu oyunda bir hucum organizasyonu gormeyi beceremediyseniz..Golf falan da guzel spordur..Cekinmeyin yani..Takip edip bizimle bilgilerinizi paylasin..

Sevgiler..

Yeni seyredebildim anca maci :)

iste Arzu'nun son mesajindaki pas yuzdesi 86%, bir tane takim gosterin bana atak oynarken bu pas yuzdesine sahip olmus olan?

oyun genelinde son dakiklar sayilmazsa zaten 65% topa sahip olma yuzdemiz var,

gerisi palavra..

Edit: 86% ya :yup: bir de macin daha cok hangi bolgede gectigini gosteren bir tablo olsa keske..

Galatasaray her geçen gün tad vermeye başlıyor...Aslanları kutlarım umarım hep böyle devam ederiz.Ayrıca geçen senede böyle revizyon yaparak oynasaydık sakatlıklardan başımızı kaldırabilirdik,3 kulvarda hep aynı oyunculara yüklenince fire verdi doğal olarak.Rijkaard bu revizyonu Barcelona dada sık sık yapıyordu,bencede bundan sonra böyle olmalı.

Maça gelince Galatasaray tempoyu istediği gibi ayarlayabiliyor,kimse Galatasaray ın penaltıdan veya kendi kalesine attığı golden dolayı kötü oynadığını düşünmesin öyle yada böyle Galatasaray golü bulacaktı,birde Ayhan AKMAN a parantez açmak istiyorum.gerçekten oyuna girer girmez oyunun akışını değiştirdi.o girdikten sonra çok iyi ayağa pas yapabildik bana göre takımın en banko oyuncularındandır.Bundan sonraki maçlarda ASLAN lara başarılar dilermm....ALLAH NAZARDAN SAKLASIN.

arkadaşlar elle oynamanın cezası nedir? bunun standardı nedir? geçen yıl pekçok oyuncumuzu bu nedenle kartla kaybettik ancak adamlar elleriyle penaltı yapmasına rağmen kart yok olay nedir anlamadım bilen var mı?

arkadaşlar elle oynamanın cezası nedir? bunun standardı nedir? geçen yıl pekçok oyuncumuzu bu nedenle kartla kaybettik ancak adamlar elleriyle penaltı yapmasına rağmen kart yok olay nedir anlamadım bilen var mı?

Bildiğin gibi penaltı pozisyonunu orta hakem değil yan hakem verdi.Deniz Çoban kimin elle oynadığını görmediği için sarı kart vermedi.

Bu maça ilgili benim en çok sevindiğim noktalardan biri de gerçekten iyi bir alan savunması yapıyoruz.Futbolcularımızın birçoğu rakibe girip top kapmıyor.Ama sahayı öyle bir parselliyorki rakip pas atacak adam bulamıyor.Belirli oyuncularda rakibe baskı yapıp topu kapıyor.Bu daha defansda daha az enerji harcamamızı ve hücuma daha diri bir şekilde çıkmamızı sağlıyor.Bu savunmayı biraz daha geliştirirsek Elano-Arda-Kewell-Keita-Baros 5lisi kesinlikle oynar.

Klasik Rijkaard rotasyonu iyi oldu. Hem yedek oyuncuların güveni tazelendi, hem de takımın her oyuncuyla neredeyse aynı performansı verme konusuna bir çalışma daha yapıldı. Bu takımda mesela Keita çıkınca girecek olan Aydın veya Serdar, belki de Yaser takımın işlevini bozmamalı. Bu da oynayarak olur. Maç öncesi aç gibi bu kadar rotasyon fazla diyenlere Keita depar atsın diyorum.

Maçın yıldızı şüphesiz ki Keita'ydı. Bunun dışında Mustafa Sarp'ın hakikaten önemli bir transfer olduğunu bir kere daha anladık. Sürekli oyunu açan, pas isteyen, sürekli oyunu yaşayan, arkadaşlarına elleriyle seçenekler gösteren bir adam. Kısaca sorumluluk alıyor. Hücuma çıkıyor, atağın yönünü değiştiriyor. Bana göre tam joker.

Maçın yıldızına geçersek bütün Denizlispor'u sürükledi peşinden diyebiliriz. Bu kadar kuvvetli olmamalı bir kanat oyuncusu. Kardeşim Drogba mısın, Baptista mı? Öyleysen ne işin var kanatta. Yazık değil mi rakibin sol bekine?:D Fiziğiyle, tekniğiyle, hızıyla sürekli ekarte etti adam yahu. Tek eksiği ise transfer haberinden sonra söylediğimiz son işte kararsız kalması. Pas mı atayım, şut mu çekeyim, driplinge devam mı edeyim derken bazen açısını, bazen topu kaybedebiliyor. Eh bu sorunu zaten bildiğimiz için pek sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bu bilerek alındı zira. Ama işte o sağdan adamın tam ortasından geçecekmiş gibi top sürüşü yok mu? Çok acayip. Anelka çok yapardı bunu. Zaten başka yapan adamda gelmedi sanırım Türkiye'ye. Helal olsun, nazar değmesin.

Takım olarak pek mükemmel oynadığımızı söyleyemeyeceğim ama yüzde 86 gibi bir pas yüzdesine ulaşmak da gayet iyidir!:)

Uğur'un çok iyi oynadığını not edelim. 90 dakika çıkaracak kadar kuvvetlenmiş aslanım. Helal olsun.

Kaptan biraz yorgundu yahu. İlk yarı pek etliye sütlüye bulaşmadı. İkinci yarı canına okudu yine rakibin orası ayrı tabi. Tam iç gibi oynamıyor zaten. Felsefeye alışana kadar diziliş 4-2-3-1 gibi gözüküyor. Eh herkes alışınca son aşama diziliş olacaktır zaten.

Baros kısmetsiz bu ara. Geçen sene de arada bir böyle dönemleri olurdu. Pozisyona girme sıkıntısı olmadığı için geçicidir bu dönem. Hem Hakan Şükür'den kalma bir alışkanlığımız var bizim. Sabır sahibiyiz yani bu konuda.:)

Volkan hücumda iyi defansta rezildi. Eh beklenen hareketler bunlar. İsabetli ortalar açtı fakat. Baya bindirdi soldan. Ama işte defans oyuncusu olduğu için defansı iyi yapmalıydı. Emre Güngör çok iyi toplar attı sağa sola. Zaten ayağına hakim olduğunu göstermişti ilk geldiği sene. Yine o performansa yakın pas yüzdesiyle oynadı.

Emre Aşık ise çok acayip.:D Tek yorumum bu. 36 yaşındasın ve böyle performans gösteriyorsun. Çok acayipten başka ne diyebilirim?:)

Kewell Baba yine gollerini attı, asistini yaptı. Böyle skora katkısı devam etsin de isterse sahada uyusun.:) Ama hafif bir yorgunluk var gibi. İleriki haftalarda geçecektir.

Barış garip oynadı dün. Bazen çok iyi, bazen rezalet. Anlayamıyorum Barış'ı. Pandora'nın Kutusu gibi adam veya Kinder Süpriz Yumurta. İçinden ne çıkacağı belli değil.:D

Sonuca bağlayalım işi;

Denizlispor gibi ligin zayıf takımlarından birini yendik diye havalara uçmak, Denizlispor ligin zayıf takımı diye bu galibiyeti umursamamak gerekmez. Takımın yavaş yavaş oturması, Uğur'un geri gelmesi, Keita'nın rakipleri ortadan yarması!!:D gibi güzel şeyler vardı. Ayrıca pas yüzdesinin muazzam olduğunu, topla oynama yüzdesinin ise bir o kadar iyi olduğunu söylemek lazım.

Güzel maçtı. Keyifliydi.

Maç boyunca kalemize 1 kere geldiler o da gol oldu,sonra işimizi bildik ama 4-1 bitecek demiştim 4-1 bitti.

La la la lay lay Abdul Kader Keita...

müthiş oynadı dün yaptığı hareketler muhteşem...

Keita'ya haksız sarı çıktı iki pozisyonda da omzuyla kontrol etti topu:(

bu sene rekorlar kırılacak gibi görünüyor,ayaklar yere sağlam basılırsa çok sansasyonel skorlar alınacakve belkide 2.kopenhag 'ı göreceğiz.....

Üst Alt