TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

bu konuda katılmyorum. Sabri şu formu ile malesef 11 adamıdır.

uğur cidden 65 dk sonra sonra hiç dönemedi ve ciddi hatalar yaptı. Uğur un çok fazla maç eksiği ve güven sorunu var zamanla onu gidermesi bunün içinde Rijkaard Sabri ve Uğur u dönüşümlü oynatırsa iyi olur.

nedense renkdaş sabrideki formu g.antep maçında görmedim ya da daha önce. yoksa ben yanlış mı gördüm?:confused:

forumdaki tüm yorumları okudum maç ile ilgili birde ben yorumumu yapayım dedim.ilk yarı bence ilk dk lar biraz tutukduk sonra yavas yavas açıldık ama barısın bir anlık rehaveti pas hatası golü kalemizde görmemizi sagladı.ama ilk yarının tam sonunda gelen penaltı ve gol maçın kırılma anıydı.ikinci yarı daha da etkiliydik gol kokuyorduk zaten öyle de oldu goller ardarda geldi.4-1 son derece normal sonuc daha da farklı olabilrdi.keita sov mükemmeldi.arda her zamanki arda.emre aşığı bende çok begendim.son söz bu takım her geçen maç çok daha iyi olacak.çok güzel günler bizi bekliyor.

Erken form tutmanın meyvesini yiyoruz,tek kaygım kondisyon ama Rijkaard onuda düşünüyor ve takımın diri kalması için rotasyonu güzel uyguluyor,bizim tek yapacağımız destek vermek,gerisini Rijkaard ve kurmaylarına bırakmalıyız.

Dün kadro aciklandiginda bende biraz sasirdim tabiki.Ama elimizde böyle stoperler varken neden kullanmayalim ki?Sonucta Emre G. ve Emre A da milli stoper.

Beni gercek anlamda sinirlendiren sadece Volkan Yaman secimi olmustu.Ugur Ucar, Emre G. ve Emre A. secimini cok yadirgamadim acikcasi, cünkü cogumuz Ugur Ucar ve Emre Güngör´ün kadroya girmesini zaten cok istiyorduk ve bekliyorduk.Volkan Yaman isi bozdu, tepki sesleri biraz yükselmeye basladi mac öncesinde...Mümkünse Volkan Yaman´in oynamamasini rica edecegim Rijkaard´dan:) Belki de Volkan´i pazarlama taktigi idi bu..Belli olmaz..

Rijkaard´in ne düsündügünü bilemeyiz ki...Ya da Alpaslan´i sildi, Volkan´i da bir nebze hazir tutmaya calisiyor nolur nolmaz diye...

Dün kadro aciklandiginda bende biraz sasirdim tabiki.Ama elimizde böyle stoperler varken neden kullanmayalim ki?Sonucta Emre G. ve Emre A da milli stoper.

Beni gercek anlamda sinirlendiren sadece Volkan Yaman secimi olmustu.Ugur Ucar, Emre G. ve Emre A. secimini cok yadirgamadim acikcasi, cünkü cogumuz Ugur Ucar ve Emre Güngör´ün kadroya girmesini zaten cok istiyorduk ve bekliyorduk.Volkan Yaman isi bozdu, tepki sesleri biraz yükselmeye basladi mac öncesinde...Mümkünse Volkan Yaman´in oynamamasini rica edecegim Rijkaard´dan:) Belki de Volkan´i pazarlama taktigi idi bu..Belli olmaz..

Rijkaard´in ne düsündügünü bilemeyiz ki...Ya da Alpaslan´i sildi, Volkan´i da bir nebze hazir tutmaya calisiyor nolur nolmaz diye...

Volkan iyi niyetli bir oyuncu cokta severim ama dedigin gibi renkdaş maalesef bu takımın oyuncusu degil. Ama yedek beklemeyi kabul ederse cok zor durumlarda iyi bir yedek olabilir.

Bunun dısında maalesef iyi niyeti, iyi oynamasına yetmiyor cok sırıtıyor. Özellikle defansif özelliklerini yerine getiremiyor:.

Volkan iyi niyetli bir oyuncu cokta severim ama dedigin gibi renkdaş maalesef bu takımın oyuncusu degil. Ama yedek beklemeyi kabul ederse cok zor durumlarda iyi bir yedek olabilir.

Bunun dısında maalesef iyi niyeti, iyi oynamasına yetmiyor cok sırıtıyor. Özellikle defansif özelliklerini yerine getiremiyor:.

Volkan'a verilen paraya yazık,onun yerine paftan bir oyuncu oynasın daha iyi olur!

Yorumlar genellikle olumlu neden olumsuz olsunki dimi en cok posizyona giren takım mac basına şimdiden 3.30 tutturan takım keyif veren futbol vs vs vs gercekten kulaga hos geliyor inşallah böyle devam edip sonunuda kupalarla süsleriz.

Gelelim maca ben hocamla aynı görüşte degilim bence hata yaptı böyle rotasyon olmaz savunmayı komple degiştirmek cok buyuk bi risk heleki servet ben oynadıkca kendimi buluyorum diyen bi adamı gecen sezon adam gibi oynamadı zaten maca ac bu senede fransa olayları aklını karıstırmısken yeni yeni toparlanıoken onu oynatması lazımdı yani önce iskeleti ayarlıyıp sonra rotasyon yapması lazımdı o zaman kimse bişey diyemezdi şimdi mesela play off macı var ve biliyoruzki o geri 4 lü komple degişicek keske yine ugur oynasa ama buyuk ihtimal degişicek yani 3 gün böyle 3 gün sonra böyle olmaz heleki bu savunma itirabariyle hic olmaz ters bi sonuc olsaydı hocamızın bası cok agrırdı nitekim denizlinin tek atagı gol oldu volkan yamanın yuzunden yarından tezi yok bu oyuncuyu yollamak lazım bişey olmucagı bas bas bagırıo ilk yarının son dksında o gol gelmeseydi zor dakikalar bizi bekliyor olucaktı biraz sans faktörü(sans oynayandan yanadır hep) bu macı bu hale getirdi oyun olarak begendim tek kale top oynadık baros cok pasif duruyor hele kacırdıgı gol hic yakısmadı krala kendisini toplamasını ve goller atmasını bekliyoruz. bi engeli daha astık geriye kaldı 32 hafta

Not: Antep macında durum 2-0 olunca arkadaslar arasında bi laf söyledim baya güldük belki galatasarayım benim espirimi gercege dönüştürür.

mac 2-0 oldu ben geriye yaslanarak tamam lan ocakta sampiyonuz demiştim bakalım hayırlısı:D

Alpaslan Gaziantep'e kiralık gidecekse belki de Volkan'ı deniyordur.

Alparslan satilacak yada kiralanacak bana göre.

Istesekte istemesekte Volkani bu takimda izleyecegiz gibi görünüyor beyler.

Volkan kadar ben oynarim :D .. inanamiyorum hala takimda oldunu

Cokta efendi iyi niyetli bir insan ama sadece efendiligi yetmiyor.

Adam kaciriyor iyi basamiyor.

Dünki yedigimiz golde adama basmadigi gibi top herife gelmeden öncede gidip o adami tutmadi.

Adam bombosdu. Topunu sürdü rahatca hizini aldi sonra iki hareket cekti basti ortayi.

Hayati dostum, seni transfer edelim sol bekte Hakanin yedegi ol.

Ama yedekte kalmayi sorun yapmayacaksan:p

Dün Volkana küfür etmedim dersem yalan söylemiş olurum..çok koşuyor fakat kademe anlayışı ve savunma anlayışı sıfır..

Volkan kesinlikle bu Takım da olmamalı. Bu kadroya değil 1. lig de küme düşmemeye oynayan takımlarda bile zor forma görür. tam bir kamlumbapa hızında. Kademe desen yok. istek hırs desen yok.. Alparslan yerine Volkan ı acil göndermek şart..

Cokta efendi iyi niyetli bir insan ama sadece efendiligi yetmiyor.

Adam kaciriyor iyi basamiyor.

Dünki yedigimiz golde adama basmadigi gibi top herife gelmeden öncede gidip o adami tutmadi.

Adam bombosdu. Topunu sürdü rahatca hizini aldi sonra iki hareket cekti basti ortayi.

Hayati dostum, seni transfer edelim sol bekte Hakanin yedegi ol.

Ama yedekte kalmayi sorun yapmayacaksan:p

Hahaha vallahi etmem 5-6 sene oturum kulube .. hic sesimi cikarmam :p

Arkadaşlar tamam hiçbirimiz günahımız kadar sevmeyiz bu gsyi ama elinizi vicdanınıza koyun. Penaltıların haklı olduğunu bir tarafa koyun zaten penaltının ikiside verilmese %99 gol olurdu. Hele top oynamıyorlar falan demek kendimizi kandırmak olur. Kimbilir kaçımız bu Keita bizde olsun diye içimizden geçiriyoruz ama takım aşkı işte..

Antu'dan alıntı :D

cok abartiyosunuz volkan olayini

bence cok iyi bir yedek, aslinda hucumda hakan baltadan cok iyi oldugu kesin bence, barisa yaptigi orta cok kraldi

sakin olun beyler rijkaard biseyler goruyorki oynatiyor.

savunmada yetersiz oldugunu biz de goruyoruz o da

hakan baltanin orta sahayi gecmeden bitirdigi maclari unutmayin, tamam guvenilir ama cok tek yonlu

Üst Alt