TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

2007-2008 İ.B.B 2-0 fb

2008-2009 İ.B.B 2-0 fb

2009-2010 İ.B.B 2-1 fb

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

Bjk'yı ciddiye alsak iyi ederiz. Sorun onlar değil bizim inişli çıkışlı grafiğimiz.

simdi Fenerbahcelilerin dusuncesine gore IBB onlardan daha buyuk takim. Kac yildiz sahalarinda yenemiyorlar.

Her yenilgiden sonra hakemlerin konuşulması normal,bana derseniz ki hakem puanımızı aldı belediyeye verdi,diyarbakır belediye başkanlığına adaylığımı koyarım :)

Abi maçta hakem hata yaptı mı elbette yaptı.Mesela,Baroniye kırmızı vermedi,Guizanın düşürüldüğü pozisyonda kırmızıyı vermedi,Alex bu sezon en az 1 kırmızı kartı haketmişti o da bu pozisyonla geldi.Fenerin kaç pozisyonu var da 3 puan alınıp belediyeye verildi.Çıkarsın dersin ki hakem maçı iyi idare edemedi.Hem karşı tarafa hem de bize vermiş olduğu kararlar ile çok fazla yanlışlık yaptı vs. o zaman biz de senin samimi olduğuna inanırız.Ama yok bizim hakkımızı yediler dersen,kusura bakma ama göz var nizam var..

Beklediğim bir kayıptı ama ben fener 1 puan alabilir diyodum.Daha fazla konuşmanın da bir manası yok bu saatten sonra,konsantre olmamız gereken bir Kasımpaşa maçı var ,bu maçı kazanarak puan farkını 5 yapmak bizi çok ama çok rahatlatacak.

ilk aldıkları zamanda demiştim ..

5 milyon euro'ya mal olan süper goolcü gökhan ünal ancak bunlarda 85de falan oyuna girer demiştim,keza öyle oluyo.Önde oldukları maçlarda oyuna bile giremez,gool yiyince son dakikalarda oynuyo...

İşte bunların transfer politikası bu..

Bjk'yı ciddiye alsak iyi ederiz. Sorun onlar değil bizim inişli çıkışlı grafiğimiz.

Sakatlar düzeldi. Artık o iniş çıkış grafiği kalmadı. Bu maçtan sonra sadece çıkış grafiği var. Arada bir sürpriz puan kayıpları olur ama Şampiyon Galatasaray olacaktır.

İnşallah puan farkı beşe çıkacak bugün :) .

ulan ilk 5'e giremeyin ne gülerim var ya :D

bu fenerin ilk 5'e girmesi mucize :D

adsz1-3.jpg

adsz2-2.jpg

adsz3-2.jpg

Bütün yorumları okumadım fakat spikerin yanılmıyorsam melih gümüşbıçaktı o ne kadar yanlı bi spikerdi utanmasa soyunup sahaya giricekti..

Olimpiyat Stadı'nda İBB'ye destek olduk ve sonuç ortada.Tebrikler İBB ve İskender...:D

Saol Necati eklemişsin. Ayı oğlu ayısın sen Baroni. Ne işi var bu adamların ligimizde. Sanki çok özel oyuncu. Adi karaktersiz maça girdi kavga çıkardı zaten :mad:

Erdoğan ARIKAN Hakan Şüküre Soruyor : Güiza'nın pozisyonu mutlak gol şansından ötürü kırmızı kart değilmi sence?

Hakan ŞÜKÜR: Hakemler Güiza'nın kaçırdığı golleri göz önüne alarak güizanın oldugu bir pozisyonda mutlak gol şansı yok demiş olabilir

Kraldan yılın yorumu :D:D:D

Erdoğan ARIKAN Hakan Şüküre Soruyor : Güiza'nın pozisyonu mutlak gol şansından ötürü kırmızı kart değilmi sence?

Hakan ŞÜKÜR: Hakemler Güiza'nın kaçırdığı golleri göz önüne alarak güizanın oldugu bir pozisyonda mutlak gol şansı yok demiş olabilir

Eyvallah kral :D Eyvallah belediye :D

Gerçekten efsane bir yorum olmuş :)

Sylla'ya atılan maddenin nasıl atıldığını gördüm adiler sizi. Karaktersiz takım, kuşlar. Siz olmasanız ne güzel olurdu bu lig. Alın Azize ile Rus ligi paklar sizi. Çirkefler.

Biz ilk yarı İ.B.B ye nasıl puan verdik herkes biliyor.Fb hakeme kızdı ya bugün çok mutluyum.Böyle adaletleri seviyorum.

Üst Alt