TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

Baktıkça sinirim kalkıyor. Adi Baroni şerefsiz seni. Arda'ya yaptıklarınıda unutmadık haysiyetsiz topu bırakmış direkt sakatlamaya oynuyor.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

Hakem'in kritik kararlarını değerlendirecek olursak.

-Bugün Jo'nun pozisyonuna göre Guiza'yı düşürene kırmızı kart gösterilebilirdi.

-Deniz'in pozisyonunda topa kalecinin bir müdahelesi olduğunu göremedim,o yüzden yorum yapmayacağım.

-Alex'e gösterilen kırmızı bana göre doğru,ancak Cristian'ında yaptığı hareketin Alex'den bir farkı yok.O da kırmızı almalıydı.

Hakem'in kritik kararlarını değerlendirecek olursak.

-Bugün Jo'nun pozisyonuna göre Guiza'yı düşürene kırmızı kart gösterilebilirdi.

-Deniz'in pozisyonunda topa kalecinin bir müdahelesi olduğunu göremedim,o yüzden yorum yapmayacağım.

-Alex'e gösterilen kırmızı bana göre doğru,ancak Cristian'ında yaptığı hareketin Alex'den bir farkı yok.O da kırmızı almalıydı.

İlk maddeye katılmıyorum. Guiza'nın yanında bir başka oyuncu ve kaleye mesafesi Jo ile aynı değildi. Kesinlikle birbirinden bağımsız pozisyonlar. Deniz'in pozisyonunda Santos kalecinin önünde onu geçtim Deniz topu ilk aldığında hafifde olsa ofsaytta hakem ofsayt dese kimse itiraz etmezdi.

Her neyse,sonuç olarak Galatasaraylıların İBB'ye verdiği vergiler su,elektrik ve GOL olarak geri döndü :D

Her neyse,sonuç olarak Galatasaraylıların İBB'ye verdiği vergiler su,elektrik ve GOL olarak geri döndü :D

Heh buna katılıyorum işte :) İlahi diyelim Kansu be. Bizim dışımızda yani.

O kadar maç şimdi tektek yazmayalım son dakika golleri galibiyet-beraberlikleri aldı fener. Onları düşsek 1er 2şer puan ilk 5te fener olmazdı zaten.

Heh buna katılıyorum işte :) İlahi diyelim Kansu be. Bizim dışımızda yani.

O kadar maç şimdi tektek yazmayalım son dakika golleri galibiyet-beraberlikleri aldı fener. Onları düşsek 1er 2şer puan ilk 5te fener olmazdı zaten.

O nu geç,bizim İ.B.B maçında neler oldu hatırlayın yeter ya!

H.Ünsal gözüme girmeye başladı. Stüdyodaki diğer yorumların aksine :

H.Ünsal : "Hakemin aktif alan uygulaması ile gol iptali doğru Santos engelliyor Hasagiç'i"

Hakan'da toparlanma var sanırım ya kulağı çekilmiş ya da amacına ulaşıp "misyonunu" tamamlamış kendisi. Bizim için önemli olan bu camia'ya sahip çıkması nasıl ki fenerli bjkliler çıkıyorsa.

baroni gibi şahsiyetsizlerin ligimizde ekmek yememesi lazım.

Eski kartallı büyük iskender helal sana be! yıktın feneri! Az izlemedim o müthiş gollerini kartalda...

La tamam kırmızı olsun tamam be. Emre'nin sarı kartları verilmeyen 2 oldu bu maç dahil, Baroni direkt kırmızı. Guiza alsaymışta gitseymişte geçiniz. Dünya mesafe var üstüne geride Guiza. Jo ise önde topu aldı alıcak ve kaleye yakın hala aynı diyorlar.

Sami Yen yolunda bu maçın skorunu öğrenince çok güzel bir gün olacağını anlamıştım. :)

Aziz adam olsa istifa eder ve birdaha tükürdügünü yalamaz:) Bu kadar basarisizlik da cok be kardesim:D Bir kere adam gibi davran be Aziz´cigim:D

1-Fb nin sayılmayan golü: Yoruma açık/ bana göre ofsayt

2-Gulizarın düşürülmesi : Bariz kırmızı kart

3-Baroni nin hareketi : Bariz kırmızı kart

4-Alex in hareketi : %90 kırmızı kart (geri kalan %10 u da Alex in bu hareketten 30 saniye önce hakettiği sarıyla tamamlayabilirsiniz)

5-İBB nin 2 golü : Fb nin sayılmayan golü ile aynı nitelikte.. ya ikisi de gol, ya da her ikisi de ofsayt...

Sonuç: Maçın hakkı 1-1 veya 2-2 idi.. ve bu maçı fb 9 kişiyle, İBB ise 10 kişi ile tamamlamalıydı...

b-160235-iskender.jpg

:D

5-İBB nin 2 golü : Fb nin sayılmayan golü ile aynı nitelikte.. ya ikisi de gol, ya da her ikisi de ofsayt...

İkisi pozisyon arasında dağlar kadar fark var.

Birincisi IBB li futbolcu kale önünden kaçıyor. 2. si kimsenin önünü kapatmış ya da engellemiş değil, kaldı ki; tek oyuncu olan Gökhan Gönül yerde yatıyor ve topla uzaktan yakından alakası yok , kurtarması imkansız.

Üst Alt