TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonuc

Diyecek birşey yok. 2-0 dan sonra Rıza takımını biraz akıllı oynatsa daha çok farka giderlerdi. Rıza galip gelmeyi hiç istemedi ama böyle insanlar asla biryerlere varamazlar. BülentUyuzu gibi Rıza da ilerde yokolmaya mahkumdur.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonuc

kendini sampiyon ilan etmis bile karafatmalar

gecenki sene gibi olacagini zanediyorlar heralde

ama papaz her zaman pilav yemez

ilk yarıdaki kasımpaşa 3 tane atmıştı kadıköyde...yılmaz vural daum a darbe vurmak için elinden geleni yapacaktır...olay yönetimle alakalı değil olay teknik heyetle alakalı...kayseri yönetimi bize kan kusuyo ama kayseri maçlarımız o kadar sert geçmiyo..

yaa herkes bi ilk maçta 3 attı lafını tutturmuş gidiyo_O maçta kasımpaşanın canı burnundaydı.Ligde puanları yoktu nerdeyse,ligin dibindelerdi tabii asılacaklar o maça..Bu maçları artık formalite gibi bişey oldu.Ankara düştü,denizli cebinde diğeri de yaa diyar yada sivas olacak.Yani kasımpaşa rahat durumda.Ayrıca geçen sene bunlar birbirlerini kardeş takım ilan ettiler.Fener pankartla çıktı süper lige hoşgeldiniz falan diye,kasımpaşa da avrupa da başarılar lafları etti.Ve kasımpaşanın bursa maçındaki mücadelesini de izlemenizi tekrar tavsiye ederim..

kimi yenerlerse yensinler önemli değil 100 yıl geçsede bu skor onların alnında kara leke olarak kalacak....

news_manset_resim_ve_liverpool_besiktas002.jpg

Hiç gülüceğim yoktu :D :D :D

Eskişehir gibi bir futbol şehrinin teknik direktörünün Rıza gibi bi satıcı olması ne kadar üzüntü verici.

Eskişehir 0-1 Bjk kendi sahasında oynuyor eses ve ernst ferrari sivok cezalı ama eskişehir 0 pozisyon buluyor ve maçı kaybediyor

Eskişehir 0-2 Bjk yusuf iyi çalım atabilir ama orta sahadan gelip yürüye yürüye golü attırıyorsa ortada bir sorun vardır ve o maçta da eskişehir rezalet oynadı

Bu maçta da 2-0 öne geçip defans yapamıyorsun yanlış oyuncular değiştiriyorsun

Geçen sene ki 2-0 bjknin galibiyetiyle biten maçta da(inönüde) o maçta da eskişehir rezalet oynadı

Ya rıza bjk maçlarına çalışmıyor ya da tesadüf bir şekilde o maçlarda kötü oynuyorlar

bakalim riza yatacakmi banko bjk

Etiketler herşeyi anlatıyor.

Bizim maç olsa Rıza,motivasyon,teşvik,kaptan,oyna,azim olurdu herhalde.

Bence medya bunun üstüne gitmeli, derhal şike komisyonu kurulup Beşiktaş'ın, Rıza Çalımbay'ın çalıştırdığı takımlarla olan maçları incelenmelidir. Burada sadece bizim değil 15 takımın hakkı yeniliyor!

Koray denen insansı yaratıkta gözümüze soktu maçta şikenin olduğunu...

Boşuna tartışıyosunuz Rıza ve klasik Beşiktaş maçı senaryosu aynen işledi, gerisi fasa fiso.

Biz kendi işimize bakalım.

ilk maçta ekrem dağ'nın attığı gool neydi öyle :) o goolle bjk maçı kazanmıştı..

Satıcı Rıza. Allah belanı versin senin.

ümit karan olmasa maci basdan verecekti riza efendi

riza efendi allah seni bildigi gibi yapsin pis ellerini cek futbolun uzerinden.

Malesef renktaş..Hani biz çok övünürdük o hırsımızla ,ruhumuzla..bu konuda beşiktaş bizim yanımıza yaklaşamazdı..Rahmetli Canaydın ve Adnan polat ne hırs bıraktılar ne ruh..

Rıza Çalımbay takımı eksik motive etmiş belli..Bize karşı oynarken hep hedefleri oluyor nedense..Ama çok ağır laflar etmek Galatasaray taraftarına yakışmaz..

Birde herkes bu Beşiktaş nasıl şampiyon olur,rezillik falan filan lafları duyuyorum..Gerçekten yazık.. Ben bizim takımın Beşiktaştan daha kötü maçlar çıkardığını,çok ciddi amatörce hatalar yaptığını düşünüyorum..

Ama biz taraftarlar olarak,camia olarak ne zaman gerçekleri görürsek o zaman

Ne beşiktaş ne fener bu takıma rakip olamaz..

Evet hiçbirimizin şaşırmadığı bir skor ortaya çıktı değil mi renkdaşlar.Galatasaray maçından önce ölüm kalım maçı nağraları atan rıza efendi nedense konu Beşiktaş olunca süt dökmüş kediye dönüyor.Bizimle oynarken üst tarafla arasında 15 puan olmasına rağmen dönüm maçı çığlıkları atan rıza bugün kazansa Beşitaş'la arasındaki farkının 4'e ineceğini ve derbi maçı sonrası üçüncülük şanslarının bile doğabileceğini nedense görmüyor.Yatacak yerin yok rıza efendi.Son iki yılda Eskişehir'in 3 büyüklerle yaptığı maçlara bakalım

Rıza vs Galatasaray:4 maçta sadece bir beraberliğimiz var.11 puan kaybı var

Rıza vs Fener:3 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet.3 maçta 5 puan kaybı da fenere

Ve beklenen an geldi!!!!!!!!!

Rıza vs Bjk:son 2 senede 4 maç yapılmış ve de bjk bu maçların hepsini kazanmış.Bjk'nin rızaya karşı kaybettiği puan sıfır.Rakamla 0.

Rıza senin 7 ceddine en güzel dileklerimi yolluyorum.Maç 3-2 olunca zaten ana avrat dümdüz gitmiştim bu da ekstrası olsun

Rıza bu akşam anneni çok iyi andım satıcı. Neyse daha fazla yazıp ceza almak istemiyorum. Bi bize karşı mükemmel oynayan Rıza efendinin Eskişehir'ine bak birde bu maçtaki Eskişehir'e. Yazıklar olsun...

Rıza bu akşam anneni çok iyi andım satıcı. Neyse daha fazla yazıp ceza almak istemiyorum. Bi bize karşı mükemmel oynayan Rıza efendinin Eskişehir'ine bak birde bu maçtaki Eskişehir'e. Yazıklar olsun...

Eskişehir ne zaman herkese bize oynadığı gibi oynarsa o zaman ilk 5 e ilk 4 e girer hatta şampiyonluk potasına bile girer. Ama Rıza Çalımbay ile değil başka birini koymalı.

Rıza yattın yine ya hakkımı sana helal etmeyecem.

Herkesin niyeti kendini ilgilendirir.Bizim futbolcularımız keşke yeterli hırs ve sorumluluğu gösterseydi de Eskişehir maçı ya da Trabzon maçından en azından birinden galip çıksaydı.Onu da geçtim ikisinde de en kötü ihtimal berabere kalsaydı şu Fener maçına bu kadar stres içinde çıkmayacaktık.Önümüze gelen deplasmanda yeniliyorus sonra yok Eskişehir Beşiktaş'a şöyle oynamamış falan diyoruz.Keşke biz takım gibi oynasaydık da bu iş buraya kadar gelmeseydi.Sezon başında en ufak şans vermediğim Beşiktaş yarın puan kaybedersek önümüze geçecek.Şaka gibi.Bence hatayı kendimizde arayalım.

Herkesin niyeti kendini ilgilendirir.Bizim futbolcularımız keşke yeterli hırs ve sorumluluğu gösterseydi de Eskişehir maçı ya da Trabzon maçından en azından birinden galip çıksaydı.Onu da geçtim ikisinde de en kötü ihtimal berabere kalsaydı şu Fener maçına bu kadar stres içinde çıkmayacaktık.Önümüze gelen deplasmanda yeniliyorus sonra yok Eskişehir Beşiktaş'a şöyle oynamamış falan diyoruz.Keşke biz takım gibi oynasaydık da bu iş buraya kadar gelmeseydi.Sezon başında en ufak şans vermediğim Beşiktaş yarın puan kaybedersek önümüze geçecek.Şaka gibi.Bence hatayı kendimizde arayalım.

+1905

Katılmamak elde değil..

Bizimkiler hiçbir halt oynamıyorlar son maçlarda şu Eskişehir ve Trabzon deplasmanlarından 1 galibiyet şarttı şampiyonluk için..

Üst Alt