TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonuc

Bu sene ligdeki en güzel maçtı kimse kusura bakmasın Beşiktaş gerçekten çok iyi oynadı.En başta savunması ve kalecileri özellikle kalecileri çok iyi.Orta sahadaki 2 Alman gerçektende işlerini çok iyi yapıyorlar. Sahada basmdıkları yer yok.Şu Ernstle Rüştü bizde olsaydı şu anda 10 puan farkla liderdik.

Eskişehir'e çamur atacağımıza önce Beşiktaş'ı tebrik edelim. 2 tane uyduruk gol yedikten sonra maçı bırakmadılar ve çevirmesini bildiler. Haklarıyla kazandılar. 3. gol ofsayt diyorsunuz ama Eskişehir'in ilk golünde Ümit'in yaptığı faulü ve penaltı golünde penaltıyla alakası olmayan pozisyonu es geçiyorsunuz.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonuc

Ben iki takım arasındaki kadro farkına bakarım.Hadi diyelim Eskişehir de Rıza faktörü var.Trabzona neden yenildik?Manisa'dan ya da Büyükşehir Belediye'den neden son saniye golleri yedik kendi sahamızda?Ben bu mazeretlerin ardına sığınmam.Oyun oynasalardı emin ol Eskişehir'in suyunu çıkarırlardı.Ben takımda yeterli kazanma hırsını göremiyorum.Öyle Keita'nın anlık parlamalarıyla kazanılan maçlarla olmaz bu iş.Sezon başındaki takım oyunundan uzağızibunu kabul etmeliyiz.Benim istediğim yalnızca biraz sorumluluk.

Eskişehir'e çamur atacağımıza önce Beşiktaş'ı tebrik edelim. 2 tane uyduruk gol yedikten sonra maçı bırakmadılar ve çevirmesini bildiler. Haklarıyla kazandılar. 3. gol ofsayt diyorsunuz ama Eskişehir'in ilk golünde Ümit'in yaptığı faulü ve penaltı golünde penaltıyla alakası olmayan pozisyonu es geçiyorsunuz.

Beşiktaş'ın bu maçı alacağını Marslılar bile biliyodu.Çok sürpriz olmadı yani.Ben Eskişehir'e çamur atmam,Eskişehir'e atılsa atılsa b.k atılır.Ona layıklar çünkü.Ben Beşiktaş'ın oynadığı topa değil ona o topu oynatana bakarım.Beşiktaş'ı bu sezon toplam girdiği gol pozisyonu kadar pozisyona 1 maçta sokan takıma bakarım.Bana karşı kuduz köpeğe dönüp Beşiktaş'a kurbanlık koyun gibi boynunu uzatan takıma bakarım.Yoksa Beşiktaş'tan bir halt olmayacağını dünya alem biliyor

Beşiktaş bu maçı almakla,hatta geriden gelip almakla çok büyük bir ivme yakaladı ligde havaya girdiler kimse olay kolay durdurmaz onları hele birde yarınki derbi berabere biterse şampiyonluğun en büyük adayı konumuna gelirler.

Beşiktaş iyi oynadı zaten de uyduruk gol hangisi bjknin golleri daha uyduruk 2 golde 2-3 kişinin arasından geçip gidiyor.3.golde ofsayt zaten.3.golde de eses defansından 2-3 kişi var bjkliler daha fazla

Ferrari pozisyonunda faul de verebilir vermeyedebilir ama ofsaytı görmemek olmaz

Beşiktaş'ın bu maçı alacağını Marslılar bile biliyodu.Çok sürpriz olmadı yani.Ben Eskişehir'e çamur atmam,Eskişehir'e atılsa atılsa b.k atılır.Ona layıklar çünkü.Ben Beşiktaş'ın oynadığı topa değil ona o topu oynatana bakarım.Beşiktaş'ı bu sezon toplam girdiği gol pozisyonu kadar pozisyona 1 maçta sokan takıma bakarım.Bana karşı kuduz köpeğe dönüp Beşiktaş'a kurbanlık koyun gibi boynunu uzatan takıma bakarım.Yoksa Beşiktaş'tan bir halt olmayacağını dünya alem biliyor

Bize karşı itler gibi oynasalar da biz bu kadro kalitesiyle rahatlıkla yenmeliydik. Ama dediğin doğru. Beşiktaş maçlarına bizim maçtaki hırslarıyla çıkmıyorlar.

Valla bilmiyorum Eskişehir yattığı içinde Beşiktaş bu kadar iyi görünmüş olabilir,bakalım bu ikinci yarıdaki oyunlarını Ankaragücüne karşıda oynarlarsa helal olsun derim...

Olmaz öyle şey falan diyoruz ama Beşiktaşın alnına kara leke olarak yazılan Beşiktaş-Rizespor maçını unutmayın...

Beşiktaşa biri ayarı vericek gibime geliyor ama hangi takım kestiremiyorum...

Son hafta Bursa çakabilir bunlara,varya ne de feci intikam almış olurlar :D

Ben iki takım arasındaki kadro farkına bakarım.Hadi diyelim Eskişehir de Rıza faktörü var.Trabzona neden yenildik?Manisa'dan ya da Büyükşehir Belediye'den neden son saniye golleri yedik kendi sahamızda?Ben bu mazeretlerin ardına sığınmam.Oyun oynasalardı emin ol Eskişehir'in suyunu çıkarırlardı.Ben takımda yeterli kazanma hırsını göremiyorum.Öyle Keita'nın anlık parlamalarıyla kazanılan maçlarla olmaz bu iş.Sezon başındaki takım oyunundan uzağızibunu kabul etmeliyiz.Benim istediğim yalnızca biraz sorumluluk.

Eskişehir maçında 3 kişi birden Kaptan Arda'ya dalıp çocuğu isyan ettirirken bugünkü maçta bırak rakibine dalmayı 1 metre yaklaşıp pres yapan birini görmedim ben.Bana kimse Eskişehir'i bırak demesin.Trabzon maçında hırssız olduğumuzu nerden çıkardın.Her maç yüzde 100 3 puan alacağız diye bir kural mı var?Hırslı oynayıp puan kaybettiğimiz maç hiç mi yok?Trabzon maçında girilen pozisyonlar beni tatmin etti.Sizi tatmin etmediyse,her maç 10-15 gol pozisyonuna giren bir takım istiyorsanız fazla rüya görmeyin derim ben de size

Tipik Rıza takımı...

Normaldir...

2-0 öne geç bir ton gol kaçır sonra yenil...

Bejekeli hocalar çalışıyor...

Beşiktaş laf etmek gibi bir durumum yok...

Sonuçta 2-0 geriden gelip maçı çevirmek kolay değil...

Sölediklerinizin hepsi varsayım. Tek gerçek Rıza Çalımbayın Beşiktaşlı oluşu.

Hemen hemen bütün deplasmanlarda yeniliyor ya da puan kaybediyorsan o zaman bir sorun var demektir.Herkesin kendine ait bir fikri var.Ben sezon başındaki hırsı ve oyunu görmüyorum diyorum.Bu kadro hakkını vermiyor diyorum bu benim fikrim.

'Ayağa kalkın erkek gibi oynayın'' diye bağıran öfkeli taraftarlar, skor 2-1 olduktan sonra ise uzun süre ''Abdullah Avcı yere yatsana'' diye tezahürat yaptı. Maç bitiminde de bütün tribünlerden ''Yat yat yat'' diye tempo tutuldu.

Beşiktaş taraftları bir arada 'Cimbom Uşağı Abdullah Avcı' diye tempo tuttu.

Avcı, maç sonrasında, 'Mağlubiyetten çok bu tezahürata üzüldüm' dedi.

:eek:

'Ayağa kalkın erkek gibi oynayın'' diye bağıran öfkeli taraftarlar, skor 2-1 olduktan sonra ise uzun süre ''Abdullah Avcı yere yatsana'' diye tezahürat yaptı. Maç bitiminde de bütün tribünlerden ''Yat yat yat'' diye tempo tutuldu.

Avcı, maç sonrasında, 'Mağlubiyetten çok bu tezahürata üzüldüm' dedi.

:eek:

BJK_Liverpool6.jpg

Beşiktaşlılar Abdullah Avcıya laf atmadan önce bu lekeyi temizlemeliler bence,ne kadar şampiyon olurlarsa olsunlar bu saatten sonra alınlarında kara leke olarak kalacaktır bu skor...

Bu sefer değiştirip söylerler dedim ama söylemediler nedense :rolleyes::cool:

abullah avcı puan aldığı halde, GS'ye gool attığında o kadar sevindiği halde cimbom uşağı oluyosa, rıza ve mehmet satılmışları hangi sıfata layık oluyolar ? Bu kadar mal olunmaz arkadaş..

riza ve sifo nun bjk ye gelibiyeti birak beraberligi yok her mac yatiyorlar iddea ediyorum umit karan olmasa o 2 golude atamazlardi izin vermezdi riza

Rıza yine yaptı yapacağını... Bjk'ye her maçta yatıyor utanmadan... Şimdi çıkar Galatasaray'a karşı kıçlarını yırtarlar. İğreniyorum bu ligden, midem bulanıyor...

Üst Alt