TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç

senmi karar vercen benim hakkima

ben istemiyorum iyi oynamayan formsuz futbolcuyu

bu kadar basit

sen istedigin kadar arabesk dusuncelere gir beni ilgilendirmez

adam 100 metreyi 20 saniyede kosamaz bu haliyle benim galatasarayimda yedek olur anc iste

ne zmn kendine gelir anlar degerini bu formanin o zmn arda diye bagiririm senden fazla

haketmedigi zaman tepkini gostermezsen bu genc adamlar nerde hata yaptigini bilemiyor goruldugu gibi demekki

Genc adam dedigin 23 yasına gelmis birey.Ne yapacagını edecegini senin ıslıklamana göre de belirlemeyecek merak etme.Kendisine sırtına döneni ,o da sırtını dönecek.Olan Galatasaray'ın bir değeri daha kaybetmesi olacak.

Ayrıca senin hakkına ben karar vermiyorum sayın forumdaşım,aldığın formanın fişinde eğer "isterse Galatasaray kaptanını ıslıklayabilir" yazıyor ise seni de hakkını kullandığın için tebrik ediyorum.

Koşup-koşamaması,performansı ile ilgili ise en küçük yorum yapmıyorum.Çünkü Arda'yı bugün protesto edenlerin hiçbiri onun kötü performansını baz almadı,yada oyununu.Çünkü Arda sakatlıktan daha 2 gün önce çıktı ve son 3 lig maçında da sahada değildi.Ahmet Çakar'ın hediyesidir o beyinlere,bu protesto.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç

Adam new york dan olayı çözmüş siz hala anlamadınız ya pes:)

orada olmamak bu acidan daha iyi

gazete dergi gaz maz yok

sadece maclari izliyoruz

gerisi de beni ilgilendirmiyor

maci seyredincede aylardir ardanin trabzon maci haric futbol oynadigini hatirlamiyorum

kaptanmis falan banane

kaptan olan dah iyi oynamak zorunda

bu adamlar sanki kaptan olunca kotu oynamasina daha cok tahammul edilcek saniyorlar

sonra bi ise yaramayan taraftar grubundan isligi yiyince de surat bembeyaz olur

oh canima deysin

bu arada tum sucu ona yiktigim yok

bastan sona rezil oynuyoruz

hele mehmet topalin macta yaptigi pozisyon hatalarini gorunce sacimi yoluyorum

kayip dusmeler kafayi alti pasta rakibin ayagina nisanlamalar

adam maci top kapmadan tamamliyor

bi tarafimin on liberosu

al iste EPL den gelen oynayan bir adam bizim ligin 2 gomlek ustunde

gecelim bunlari

transfer nobetinde 2000000 sayfa

demekki ardayi da silse siler bu taraftar

daha iyisi gelirse

Sahadakiler tepkiyi haketti mi evet etti..Tepkini gösterdin mi evet gösterdin.

O beste nedir arkadaş. İnsanlığa sığar mı, Galatasaraylılığa sığar mı? Bizim örf ve adetimize sığar mı?

Bunları yazan Arda'yı en çok eleştiren biri.

Suçlu sizsiniz tribündekiler en başta siz ve yönetim.

Arda çıkıp ben kralım ben ilahım dedi mi? Hayır. Ama siz ilah yaptınız önce laf söyletmediniz. Burda dedik bazen Arda'ya yazık ediyoruz abartıyoruz çocuğu ve birgün altında kalacak dedik. Ama kötü taraftar olduk, medyanın gazıyla konuşan adamlar olduk. Şimdi çocuğu herkesin önünde rezil ettiniz. Beklentiniz hep sizin bu takımın kralı olması.

Yukarıda da yazdım hangi edebe ve ahlaka sığar o beste. Galatasaray kaptanı öyle yada böyle. Bende kızdım defalarca ama erkekliğe sığar mı özel hayatında yaptığı bir olayı beste yapmak. Siz özel hayatınızda ne haltlar yiyorsunuz Allah bilir. Tepkini koydun 5 dakikada işte daha nedir derdin.

Gelelim Jo'ya tepkinize. Islıkladınız ısınırken yetmedi, oyunda ıslıkladınız yetmedi. Bir de beste de protesto ettiniz. Peki adam anladı mı, umrunda mı? hayır. Olan Arda'ya oldu.

Üstelik alemci diye eleştirdiğiniz Jo'dan farklı mı sanıyorsunuz kendinizi? Her maç öncesi sokaklarda ayyaş ayyaş dolaşmanız maçlarda konuşamayacak kadar ayyaş olmanızdan daha büyük alem mi var.İçkinize dahi laf söyletmiyorsunuz maçtan önce içmeyin diyenlere. Ne yüzle Arda'nın mahremini deşersiniz. Jo karşısında bile haklı değilsiniz.

Ezeli rakibinizin 1500 taraftarı sizi yerin dibine sokmuş hala aynı yerdesiniz. Başkanınıza Hakan Şükür eleştiri yapar hemen satılmış olur, Hakan Ünsal yapar satılmış olur. Şimdi hepiniz hata yaptı yönetim ortasaha lazımdı diye dövünüyorsunuz. Burda ben ve bazı arkadaşlar Jo ve Santos gereksiz dediğimizde, üstümüze çullanıp futbolu bilmediğimizi iddia ettiniz. Başkanı ilah ettiniz. Bakın şimdi o oyuncuları ıslıklıyorsunuz.

Suçlu en başta sizsiniz siz. 1 sene sonra da bu takım aynı yerde olsun bu kezde bugün taptığınız başkanı eleştirip, biz Fenerbahçe değiliz stat değil başarı istiyoruz diyeceksiniz yazın bir kenara.

Herkesi geldiği gün bindirilmiş kıtalarla kral gibi karşılarken günler size güzeldi. Yönetimi daha ortada başarı adına ilah yaparken günler size güzeldi ama artık acı söyleyen dostlar haklı çıktı. Arda'yı o gün uyaranlar Arda'yı gerçekten sevenlerdi, siz ise değilsiniz.

ultrAslanmış..Hadi rastgele.

O beste nedir arkadaş. İnsanlığa sığar mı, Galatasaraylılığa sığar mı? Bizim örf ve adetimize sığar mı?

Arda çıkıp ben kralım ben ilahım dedi mi? Hayır. Ama siz ilah yaptınız önce laf söyletmediniz. Burda dedik bazen Arda'ya yazık ediyoruz abartıyoruz çocuğu ve birgün altında kalacak dedik. Ama kötü taraftar olduk, medyanın gazıyla konuşan adamlar olduk. Şimdi çocuğu herkesin önünde rezil ettiniz. Beklentiniz hep sizin bu takımın kralı olması.

Yukarıda da yazdım hangi edebe ve ahlaka sığar o beste. Galatasaray kaptanı öyle yada böyle. Bende kızdım defalarca ama erkekliğe sığar mı özel hayatında yaptığı bir olayı beste yapmak. Siz özel hayatınızda ne haltlar yiyorsunuz Allah bilir. Tepkini koydun 5 dakikada işte daha nedir derdin.

Gelelim Jo'ya tepkinize. Islıkladınız ısınırken yetmedi, oyunda ıslıkladınız yetmedi. Bir de beste de protesto ettiniz. Peki adam anladı mı, umrunda mı? hayır. Olan Arda'ya oldu.

Üstelik alemci diye eleştirdiğiniz Jo'dan farklı mı sanıyorsunuz kendinizi? Her maç öncesi sokaklarda ayyaş ayyaş dolaşmanız maçlarda konuşamayacak kadar ayyaş olmanızdan daha büyük alem mi var.İçkinize dahi laf söyletmiyorsunuz maçtan önce içmeyin diyenlere. Ne yüzle Arda'nın mahremini deşersiniz. Jo karşısında bile haklı değilsiniz.

Ezeli rakibinizin 1500 taraftarı sizi yerin dibine sokmuş hala aynı yerdesiniz. Başkanınıza Hakan Şükür eleştiri yapar hemen satılmış olur, Hakan Ünsal yapar satılmış olur. Şimdi hepiniz hata yaptı yönetim ortasaha lazımdı diye dövünüyorsunuz. Burda ben ve bazı arkadaşlar Jo ve Santos gereksiz dediğimizde, üstümüze çullanıp futbolu bilmediğimizi iddia ettiniz. Başkanı ilah ettiniz. Bakın şimdi o oyuncuları ıslıklıyorsunuz.

Suçlu en başta sizsiniz siz. 1 sene sonra da bu takım aynı yerde olsun bu kezde bugün taptığınız başkanı eleştirip, biz Fenerbahçe değiliz stat değil başarı istiyoruz diyeceksiniz yazın bir kenara.

Herkesi geldiği gün bindirilmiş kıtalarla kral gibi karşılarken günler size güzeldi. Yönetimi daha ortada başarı adına ilah yaparken günler size güzeldi ama artık acı söyleyen dostlar haklı çıktı. Arda'yı o gün uyaranlar Arda'yı gerçekten sevenlerdi, siz ise değilsiniz.

guzel

Bu söze kesinlikle katılmıyorum...

Benim futbolcuyada sevgim var Arda Turan için 623 sayfa yazı yazmışız bu sevgi değil mi...

Bende katılmıyorum.Aşkımız renklere asizlere değil ama Rikartı alkışlıyoruz,Baroşu Alkışlıyoruz,Neilli alkışlıyoruz..Nasıl oluyor bu...

Fenere yenilirken bu adamlar yokmuydu..Takımı top rakipteyken önde basmayıp çok fazla geride tutan Rikartın suçu yok mu..Ama bu isim marka değil mi?Ama bunlar iyi oyuncu üstelik golde attılar...Neill ve diğer ruhsuz denilen adamlar arasındaki tek fark kalitedir ruhsuzluk değil...

Pankartlar ters asılmış,5 dakika susulmuş hatta 90 dakika sus hiç tezahurat falan yapma bu bile yeterdi ve en mantıklısı olurdu..Ama yok orada kendilerini tatmin edeceklerya işi abarttılar ve kendi çaplarında kral oldular..

Bir yazı bukadarmı guzel yazılır:DNokta

sahadakiler tepkiyi haketti mi evet etti..tepkini gösterdin mi evet gösterdin.

O beste nedir arkadaş. Insanlığa sığar mı, galatasaraylılığa sığar mı? Bizim örf ve adetimize sığar mı?

Bunları yazan arda'yı en çok eleştiren biri.

Arda çıkıp ben kralım ben ilahım dedi mi? Hayır. Ama siz ilah yaptınız önce laf söyletmediniz. Burda dedik bazen arda'ya yazık ediyoruz abartıyoruz çocuğu ve birgün altında kalacak dedik. Ama kötü taraftar olduk, medyanın gazıyla konuşan adamlar olduk. şimdi çocuğu herkesin önünde rezil ettiniz. Beklentiniz hep sizin bu takımın kralı olması.

Yukarıda da yazdım hangi edebe ve ahlaka sığar o beste. Galatasaray kaptanı öyle yada böyle. Bende kızdım defalarca ama erkekliğe sığar mı özel hayatında yaptığı bir olayı beste yapmak. Siz özel hayatınızda ne haltlar yiyorsunuz allah bilir. Tepkini koydun 5 dakikada işte daha nedir derdin.

Gelelim jo'ya tepkinize. ıslıkladınız ısınırken yetmedi, oyunda ıslıkladınız yetmedi. Bir de beste de protesto ettiniz. Peki adam anladı mı, umrunda mı? Hayır. Olan arda'ya oldu.

üstelik alemci diye eleştirdiğiniz jo'dan farklı mı sanıyorsunuz kendinizi? Her maç öncesi sokaklarda ayyaş ayyaş dolaşmanız maçlarda konuşamayacak kadar ayyaş olmanızdan daha büyük alem mi var.içkinize dahi laf söyletmiyorsunuz maçtan önce içmeyin diyenlere. Ne yüzle arda'nın mahremini deşersiniz. Jo karşısında bile haklı değilsiniz.

Ezeli rakibinizin 1500 taraftarı sizi yerin dibine sokmuş hala aynı yerdesiniz. Başkanınıza hakan şükür eleştiri yapar hemen satılmış olur, hakan ünsal yapar satılmış olur. şimdi hepiniz hata yaptı yönetim ortasaha lazımdı diye dövünüyorsunuz. Burda ben ve bazı arkadaşlar jo ve santos gereksiz dediğimizde, üstümüze çullanıp futbolu bilmediğimizi iddia ettiniz. Başkanı ilah ettiniz. Bakın şimdi o oyuncuları ıslıklıyorsunuz.

Suçlu en başta sizsiniz siz. 1 sene sonra da bu takım aynı yerde olsun bu kezde bugün taptığınız başkanı eleştirip, biz fenerbahçe değiliz stat değil başarı istiyoruz diyeceksiniz yazın bir kenara.

Herkesi geldiği gün bindirilmiş kıtalarla kral gibi karşılarken günler size güzeldi. Yönetimi daha ortada başarı adına ilah yaparken günler size güzeldi ama artık acı söyleyen dostlar haklı çıktı. Arda'yı o gün uyaranlar arda'yı gerçekten sevenlerdi, siz ise değilsiniz.

Ultraslanmış..hadi rastgele.

imza...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-0 Diyarbakırspor | 11 Nisan | İkin

Doğru sallanırsa ağzının payını veriyoruz zaten. Paris Hilton bestesini de ağzım açık falan dinlemedim. Ayrıca evet Arda'ya sallayanların hepsi aynı zamanda lincolnseverdi.

Ben ağzı kulaklarda dinle derken seni kastetmedim Arda'yı kastettim. Lincoln'ü bugün bile bu taraftarın bir kısmı seviyorsa gece kuşları gibi dolaşıp, sevgili bulup futbolu boşlamasından ya da boşboş gereksiz açıklamalarda bulunmasından değil bu adamın sahada güzel şeyler yapmasındandır. Arkadaşım Hagi ve Lincoln'ü gördükten sonra 10 numara içinde Arda bu taraftarın 10 numara beklentisini gideremedi. 10 numaralı futbolcu herzaman takımın en iyisi olmalıdır, maç kurtarmalıdır, 10 maçın 9'unda ayakta uyumamalı, sahada dolaşmamalı, bir maçta gol atınca sevgilisi değil seyircisiyle paylaşmalıdır. 10 numara sahanın en kötü futbolunu oynarsa o zaman o formayı giymeyecek, kaldıramayorsa bu baskıyı yaşı 20'de olsa 38'de olsa giymeyecek.

Arda'nın ıslıklanması hariç yapılan tepkiler doğruydu. O taraftar yağmur, çamur demeden maçlara geliyor bu kadar kötü oynayan (hadi kötü oyunuda geçtim bu kadar ruhsuz olan) oyuncularımı izliycek. Rijkaard'a verilen destekte çok güzeldi.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-0 Diyarbakırspor | 11 Nisan | İkin

Ben ağzı kulaklarda dinle derken seni kastetmedim Arda'yı kastettim. Lincoln'ü bugün bile bu taraftarın bir kısmı seviyorsa gece kuşları gibi dolaşıp, sevgili bulup futbolu boşlamasından ya da boşboş gereksiz açıklamalarda bulunmasından değil bu adamın sahada güzel şeyler yapmasındandır. Arkadaşım Hagi ve Lincoln'ü gördükten sonra 10 numara içinde Arda bu taraftarın 10 numara beklentisini gideremedi. 10 numaralı futbolcu herzaman takımın en iyisi olmalıdır, maç kurtarmalıdır, 10 maçın 9'unda ayakta uyumamalı, sahada dolaşmamalı, bir maçta gol atınca sevgilisi değil seyircisiyle paylaşmalıdır. 10 numara sahanın en kötü futbolunu oynarsa o zaman o formayı giymeyecek, kaldıramayorsa bu baskıyı yaşı 20'de olsa 38'de olsa giymeyecek.

Lincoln 10 maçta oynamıyordu ki 9 unda en iyisi olsun. Onun iki sezoda çıktığı kadar maça Arda bu sene çıktı nerdeyse. Hagi ile lincolnü aynı cümlede kullanırken bile üç kez düşünürüm. Bunu yazarken de düşündüm. Neyse Arda maalesef insan olduğu için hakkında güzel şeyler söylendiğinde gülüyor, kötü şeyler söylendiğinde üzülüyor.

Lincoln 10 maçta oynamıyordu ki 9 unda en iyisi olsun. Onun iki sezoda çıktığı kadar maça Arda bu sene çıktı nerdeyse. Hagi ile lincolnü aynı cümlede kullanırken bile üç kez düşünürüm. Bunu yazarken de düşündüm. Neyse Arda maalesef insan olduğu için hakkında güzel şeyler söylendiğinde gülüyor, kötü şeyler söylendiğinde üzülüyor.

Geldiği ve maçlarda tekmelerle linç edildiği yıl değil 2. yılda kaç maçta oynamadı? Lütfen kafa karıştırmayın Lincoln'dü geçen yıl Uefa kupasındaki tırmanışımızın yegane sebebi bunları unutmayalım. Kötü şeyler söylendiğinde üzülüyorsa kötü şeyler yapmayacak bu kadar basit.

Hiç umrumda olmadı 4 gollü galbiyet.Göz boyama olmuş yine.Diyarın kadrosu bozulmasaydı yada sivas kadar mücadele etselerdi yine yenemezdik eminim buna.Defansı yok adamların.

Protesto haklıydı sonuna kadar..

Ha medyanın gazımı? Evet arkadaş medyanın gazı.

Bana takım gaz vermedi medya verdi bu maça kadar.

Arda ya gelince sakın öyle oldu böyle oldu demesin...

Biz onu baş tacı yaptık ...Hiç kimse GALATASARAY ın üstünde olamaz...Şapkasını önüne koyacak...O da en az bizim kadar aşık bu takıma anlar herhalde...

Saygılar...

Geldiği ve maçlarda tekmelerle linç edildiği yıl değil 2. yılda kaç maçta oynamadı? Lütfen kafa karıştırmayın Lincoln'dü geçen yıl Uefa kupasındaki tırmanışımızın yegane sebebi bunları unutmayalım. Kötü şeyler söylendiğinde üzülüyorsa kötü şeyler yapmayacak bu kadar basit.

Arda hiç tekme yemiyor ya:D İkinci yılda da Arda'dan az maça çıkmıştır.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray - Diyarbakırspor | 11 Nisan | 19.00

barış cezalı m.sarp da oynatılmazsa çok rahat kazanırız.şu takım ne günlere kaldı gerçekten çok üzülüyorum takımımız mücadeleci barışların , hırslı mustafa sarpların eline kaldı

bu düşüncelerimin sonuna kadar arkasındayım sezon sonuna kadar kurtuluş reçetemiz bu olmalı.........

Benim için fazlaca birşey ifade ettiğini söyleyemeyeceğim bu galibiyetin.Kolu kanadı kırık bir takıma karşı böyle bir sonuç gayet normal.Bu yüzden oturup da alkışlamayacağım takımı.Protesto olayını tamamen yerinde buluyorum.Belki biraz abartılıydı.Ama Allah biliyor bu takım bunu çoktan haketmişti.Bana göre geç kalınmış bir tepki.Çok fazla birşeyin değişeceğini sanmıyorum ben ligde.Biz ligi iyi ihtimalle 3. ya da en kötü 4. bitiririz.Bu takım deplasmanda ne de olsa puan kaybedecek.Bu oyunla Bursa'yı falan da yenebileceğimizi düşünmüyorum.Belki fazlaca karamsar yorumlar ama görünen köy klavuz istemez derler.

Üst Alt