TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç

Şampiyonluk adına zerre kadar umudum yok ama kesinlikle ama kesinlikle bu saçma ve çirkin tepkiyi kabul edemem...

Zaten bu sene için şampiyonluk beklemiyordum sadece istikrar olsun yeter benim için Teknik direktör ve futbolcular kalsın benim için bu yeter,nasılsa bugün ıslıklayan kendini bilmez taraftarlar yarın tükürdüğünü yalayacaklar bunu kendileride çok iyi biliyorlar...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç

Anlamıyorum futbolcuların ortaya koyduğu oyundan, teknik direktörün yönetiminden memnun değilse taraftar ne yapacaktı? Sorarım size ne yapacaktı! Tepki verene tepki göstermek Türk milletine has bir olay sanırım. Burada memnuniyetsizliğini gösteriyor taraftar bazıları çıkmış yok yapmamalıymış yanlışmış yahu bu taraftar bazı şeylerden memnun değilse lokum mu tutacaktı, kuş tüyünden yastık mı koyacaktı altlarına, sırtlarını sıvazlayacaktı "Aferin koçlar" diye? Bu durumda bu yapılan protesto çok yerinde belki silkinip kendine gelirler.

Anlamıyorum futbolcuların ortaya koyduğu oyundan, teknik direktörün yönetiminden memnun değilse taraftar ne yapacaktı? Sorarım size ne yapacaktı! Tepki verene tepki göstermek Türk milletine has bir olay sanırım. Burada memnuniyetsizliğini gösteriyor taraftar bazıları çıkmış yok yapmamalıymış yanlışmış yahu bu taraftar bazı şeylerden memnun değilse lokum mu tutacaktı, kuş tüyünden yastık mı koyacaktı altlarına, sırtlarını sıvazlayacaktı "Aferin koçlar" diye? Bu durumda bu yapılan protesto çok yerinde belki silkinip kendine gelirler.

İyi günde kötü günde taraftar diye bi söz var bildin mi?

İyi günde kötü günde taraftar diye bi söz var bildin mi?

İyi günde kötü günde taraftar olursun ama futbolculardan çaba görürsen. Leblebi gibi puan kaybettik bu yıl farkındaysanız. Çabalarsın, tüm şartları zorlarsın anlarım ama böyle gönülsüz oynayan futbolcuları neden desteklesin taraftar? Kimsenin kulübe karşı bir tepkisi yok tepki sadece futbolculara yani kimsenin taraftarlığını yargılayamazsınız bu durumda...

Benim için fazlaca birşey ifade ettiğini söyleyemeyeceğim bu galibiyetin.Kolu kanadı kırık bir takıma karşı böyle bir sonuç gayet normal.Bu yüzden oturup da alkışlamayacağım takımı.Protesto olayını tamamen yerinde buluyorum.Belki biraz abartılıydı.Ama Allah biliyor bu takım bunu çoktan haketmişti.Bana göre geç kalınmış bir tepki.Çok fazla birşeyin değişeceğini sanmıyorum ben ligde.Biz ligi iyi ihtimalle 3. ya da en kötü 4. bitiririz.Bu takım deplasmanda ne de olsa puan kaybedecek.Bu oyunla Bursa'yı falan da yenebileceğimizi düşünmüyorum.Belki fazlaca karamsar yorumlar ama görünen köy klavuz istemez derler.

Protesto kesinlikle amacına ulaşmadı, ulaşmayacak da.

Zira tepki verdiğimiz futbolcular dün maçtan önce, şöyle hırslı oynayalım, böyle mücadele edelim diye değil, gol atınca biz nasıl bir tepki verelim diye düşünmüşler. :mad:

Sağolsunlar, ilk golden sonra tribüne gitmeyerek onlar da taraftara bir mesaj vermeye çalıştılar.

Bu mantalitedeki taraftar da, futbolcu da kaybetmeye mahkum maalesef.

28. hafta birlik beraberlikten uzak takımım protesto gördüğü maçta ilk golden sonra 18 oyuncusuyla bi bütünlük oluşturduysa gol sevincide protesto başarıyla sonucuna ulaşmıştır . . . !

uA forumundan bir alinti

birde bu yönden düsünün

Saçma sapan puanlar kaybettiysek bence en önemli faktör şanssızlık.. Kim derdiki 4 maçta son dakikalara 1 farkla önde girip son dakkalarda yediğin gollerle berabere kalacaksın.. Kim derdiki; en ciddi rakibin fener tam tersine son dakkalarda bi o kadar puan toplayacak.. Kim derdiki sezonun yarısından çoğunu leblebi gibi gol atan forvetinden yoksun oynayacaksın.. vs.vs...

28. hafta birlik beraberlikten uzak takımım protesto gördüğü maçta ilk golden sonra 18 oyuncusuyla bi bütünlük oluşturduysa gol sevincide protesto başarıyla sonucuna ulaşmıştır . . . !

uA forumundan bir alinti

birde bu yönden düsünün

gerçektende haklı :icon_twisted:

Bugün uzun bir aradan sonra Taraftarimizi begendim,en azindan güzel protesto oldu sahada oynayanlarin ne olduklarini bütün dünyaya gösterdiler,Taraftar 10 numaraydi,sahadakiler ise...Söylememe gerek var mi,O formayi hak etmeyenleri saymaya kalksam ne forum yeter ne de elimdeki kuvvet,AHHH AHHHH aslantepede oynmayi haketmeyen o kadar oyuncu oynayacak ki,hemde o anli sanli Parcali formayla.

Askimiz Renklere Sizlere Degil!!!

Umarım bu 4-1 Kasımpaşa 4-1'i kadar uğursuz gelmez.

Nasıl oynadık arkadaşlar,dışardaydım maçı izleyemedim.Yine asy de oynadığımız içinmi kazandık.Rezillerimi oynadık yine.

Üst Alt