TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor

4-0 olsun bizim olsun :pPP Kayserinin savunması bence Levadia dan daha kötüdür, ama hücum güçleri ve orta alanları daha iyi..

kazanmamız şart takım zinde ve formda geçen o Selçuk dereli senin anan nereli yüzünden 10 kişi bile 90 dk da 1-1 berabere kaldık. kazanırız kanımca erkende gol bulursak sıkıntısız geçer.

......................Leo.............................

Uğur.........G.Zan.........Servet........H.Balta

.....................M.Sarp...........................

.............M.Topal........Elano...................

Keita...........................................ARDA

.....................Nonda(Kewell)................

yedekler

Baros

Kewell

Ayhan

Aydın

Orkun

Emre G.

Barış

yedeklere bak Allah ını seversen :pPP daha Emre Aşık - Yaser - Serdar - Serkan vs giremiyorlar bile..

Kayseri bize gol atamaz bizde fazla sıkmaz 2-3 tane atarız 2-0 alırız.

İlk maçın deplasmanda olmasını isterdim. UltrAslan Kayserili arkadaşlarımızı özledik. :)

3-1 yada 2-1 diyorum ben.Rijkaard defans hattını rotasyona döndürüp Emre'leri,Uğur'ları oynatabilir.Ayrıca Elano ilk 11'de çıkabilir.:)

Arkadaslar son iki macta dikkatimi birsey cekti,umarim yanilirim.Ama dün gece mactan sonra bir arkadasda ayni konu hakkinda beni aradi.

Kewell-Keita arasinda birseyler var gibi,denizlispor macinda olsun ve dünkü mactada aynisi oldu.Kewell gol attiktan sonra keita yanina gitmedi.bir tekte tebrik etmiyen o idi.

Umarim yanlis teshistir,dogruda olsa en yakin zamanda cözülür.Insallah kayseri macinda ikisi beni yalanci cikarir ve atilan golden sonra biribirine sarilirlar.

Selam Sevgiler..........

Arkadaslar son iki macta dikkatimi birsey cekti,umarim yanilirim.Ama dün gece mactan sonra bir arkadasda ayni konu hakkinda beni aradi.

Kewell-Keita arasinda birseyler var gibi,denizlispor macinda olsun ve dünkü mactada aynisi oldu.Kewell gol attiktan sonra keita yanina gitmedi.bir tekte tebrik etmiyen o idi.

Umarim yanlis teshistir,dogruda olsa en yakin zamanda cözülür.Insallah kayseri macinda ikisi beni yalanci cikarir ve atilan golden sonra biribirine sarilirlar.

Selam Sevgiler..........

Abi yanlış anlama lafım sadece sana değil ama son zamanlarda işler iyi gidince hep bir olumsuzluk arar olduk sanki.. Kewell neden gülmüyor, Baros sıkıntılı gibi.. Bence işlerin bu kadar iyi gitmesine alışkın değiliz gibi..:) Hele geçen seneden sonra..

Kewell ve Keita arasında sorun olacağını sanmıyorum.. İkisi de sosyal yönü iyi insanlara benziyor.. Mevki olarak rekabet var desek o da yok.. Farklı mevkinin oyuncuları.. O yüzden şu an sadece takımı izleyip, zevkini çıkarsak en güzeli olur bence..:)

Abi yanlış anlama lafım sadece sana değil ama son zamanlarda işler iyi gidince hep bir olumsuzluk arar olduk sanki.. Kewell neden gülmüyor, Baros sıkıntılı gibi.. Bence işlerin bu kadar iyi gitmesine alışkın değiliz gibi..:) Hele geçen seneden sonra..

Kewell ve Keita arasında sorun olacağını sanmıyorum.. İkisi de sosyal yönü iyi insanlara benziyor.. Mevki olarak rekabet var desek o da yok.. Farklı mevkinin oyuncuları.. O yüzden şu an sadece takımı izleyip, zevkini çıkarsak en güzeli olur bence..:)

Aslına bakarsan taraftarda suç yok bu kolpa basın çıkarıyor bunları Kewell da da haklısın adam 10 numara kalite bir insan mükemmel bir profesyonel:cool:

Kayseride bir numara yok zorlanmadan alırız sonra zaten Ankara'ya geliyor Cim Bom Bom'um kuralar çekildiğinden beri beklediğim hafta geldi sonunda.:)

Şimdi her maçtan bir farklı sonuç bekleriz kötü alıştık :D

Kayseri yine kapanacak ama bizim silahşörlerimiz o kapanıklığı açar siz merak etmeyin:-)

Üst Alt