TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor

bilet bulamadım eski açık için gişe fiyatına satan varsa talibim.

benim anlamadığım geçen hafta biz denizlispor la asy de oynadık bu hafta da asy de oynuyoruz deplasmanda oynamamız gerekmiyomu

benim anlamadığım geçen hafta biz denizlispor la asy de oynadık bu hafta da asy de oynuyoruz deplasmanda oynamamız gerekmiyomu

Her sene mutlaka böyle arda arda iki maç ya evde yada dışarıda oynamak zorundasın. Mesela sezonun ikinci yarısında üst üste deplasman oynayacağız. Çünkü 17 takıma karşı mücadele edeceksin.

Kayseri kapanacak ve belkide simdiye kadar oynadigimiz takimlardan en iyi kapanan takimi Kayseri. Biz dün Avrupa Ligi maci da oynadik, bu da ister istemez bir dezavantaj.

Kanimca zorlaniriz ama 3 puani da aliriz. Umarim stad tIklIm tIklIm dolu olur.

Ve Ayrica Elanoyu ilk 11 koyma vakti geldi gibi. Yalniz Benim korktugum olay su;

Simdi takimin beyni olan ve girdigimiz hemen hemen her pozisyonun bas rolü oynayan Ardayi dinletmek amaciyla yerine daha takimla ilk 11 cikmamis Elanoyu oynatirsa Hoca az pozisyona gireriz ve maci zora sokariz. Oysa bu macta erken gol atmak cok ama cok önemli. Bakalim neler olur, maci sabirsizlikla bekliyorum.

Bu arada Kayseri sakatliklarla ugrasiyor. 6-7 futbolcusu sakat Maratona göre.

Kayseri ligin en iyi kapanan takımlarından biri.Adamlar çift ön libero ve çakılı 4'lü defanslarıyla,Çanakkale geçilmez yapacaklar.Bu besbelli.O yüzden ilk golü bulana dek zorlanabiliriz.Rijkaard takımda oynama yapabilir yüksek ihtimal.Zorlansakta galip geleceğimizi düşünüyorum...

Kayseri çok zor bir takım olmasına rağmen hiçbir zaman zorlandığımızı hatırlamıyorum.

Lincoln ilk yarıda kırmızı yemişti.

Bu maçta fark bekleyenler yanılgıya uğrayabilir.Kayseri çok iyi defans yapıyor,ancak golü erken bulursak açabiliriz bu savunmayı.Eğer gol gelmekte gecikirse puan almakta o kadar zorlaşır. Maçın da 2-0 2-1 hatta 1-1 gibi az faklı bitebilir.

Fark beklemeyin, İyi oyun oynuyalım - galibiyette alırsak ne mutlu bize. İyi yoldayız herkes görebiliyor herhalde ?

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21.00

Kayserispor forumuna girdim adamlar fark yememek için dua ediyorlar :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21.00

Kayseri çok zor bir takım olmasına rağmen hiçbir zaman zorlandığımızı hatırlamıyorum.

Ben hatirliyorum, daha gecen sezon Alisamiyende 1-1 berabere kalmistik.

Nasıl kalmıştık bir hatırlasana.

Çok kapanarak oynayan bir takım olarak sergiledi geçen sezon. İlk maçımız deplasman yani ; 2. hafta güzel maç , oratada maç oynanmasına rağmen kapanmışlar golü bulamamıştık.

Üst Alt