TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül Pazartesi 21.

R.T.E stadyumu çok dandik nsaıl federasyon buna izin veriyor anlamıyorum !

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül Pazartesi 21.

R.T.E stadyumu çok dandik nsaıl federasyon buna izin veriyor anlamıyorum !

stad6wz8.jpg

Öbür tarafa da tribün yapsalar diyeceğim ama ev var oralarda,dere yatağını bulana kadar böyle devam. :D

bu stadı yapanların yarım akıllı olduğunun göstergesidir...
greengrin.gif

O nasıl bir stad öyle ?

Herhalde yapımına devam ederken işçiler vodkayı fazla kaçırdı..

Kasımpaşa GS yi yendiği maç ile resmi websitesi in donaratak GS miz ile Dalga geçmeye çalıştı aklınca!!!

O maçı asla unutmama kesinlikle 4 üstü fark atmamız gerek!!

Kasımpaşa GS yi yendiği maç ile resmi websitesi in donaratak GS miz ile Dalga geçmeye çalıştı aklınca!!!

O maçı asla unutmama kesinlikle 4 üstü fark atmamız gerek!!

tarihe çok iyi tanıklık ettirecez bu fener yalakası takımı.

maça daha 3 gün var ama şimdiden yorumumu yapayım biraz ciddiye alalım en az 5 olur.

bu maça da pana maçına verdiğimiz önemi vermeli, aynı mücadele ve konsentrasyonu ortaya koymalıyız.

eğer bunu yaparsak bir sorun yaşamayız zaten. rotasyona gidilebilecek bir maç gibi duruyor,

ama unutmamak lazım ki beşiktaş,fenerbahçe'yi yenince de 3 puan veriyorlar kasımpaşa, antalya'yı yenene de.

kağıt üstünde çok rahat bir maç olarak gözüküyor ama eğer şampiyon olmak istiyorsak böyle maçlarda puan vermemeliyiz.

unutmayalım ki beşiktaş geçen sene bu şekilde şampiyon oldu, biz şampiyonluğu bu maçlarda kaçırdık.

Bu maçta rotasyon yapacağımız için farklı kazanacağımızı düşünmüyorum.

1-2 farkla kazaniriz. Caneri, Serveti ve belkide Ayhani ilk 11 de bekliyorum. Nonda ilk 11 de mi olur, yoksa sonrada mi girer bilemem ama en az 30 d. oynar...

Kasımpaşa en son ligdeyken bizi yenmişti hafife alınıcak bir maç değil.

1-2 farkla kazaniriz. Caneri, Serveti ve belkide Ayhani ilk 11 de bekliyorum. Nonda ilk 11 de mi olur, yoksa sonrada mi girer bilemem ama en az 30 d. oynar...

Ayhan ciddi bir sakatlıktan yeni çıktı hazır degil sanmıyorum 11de çıkıcagını

tarihe tanik ol gibi bazi kaşintilar olmus,kaşiriz,muhum degil..avrupa maclari donusu ya da surekli galip geldigimiz icin

rehavet bilmem ne konularini astigimizi duşunuyorum,ugurun dedigi gibi kazanmayi gelenek haline getirdik,devam etmeli..

Yine bir tahminde bulunmak gerekirse, bu maçı en az 4 gol farkıyla kazanacağımızı tahmin ediyorum..

Üst Alt