TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül P'tesi | 21.0

Benim kanım Atina'da Pana'yı yenmiş aslardan çok,ilk 11e girmek isteyip,kendisini hocaya göstermek isteyen oyuncular oynanmalı.Onlar hem rakibi ciddiye alır,hem daha fazla mücadele eder.

bende onu diyorum zaten, ama ağırlık vermek yerine, 2 yada 3 tane koşup pres yapıcak adam yeterli olur, onun dışında işi bitirecek olan aslar yine ;)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül P'tesi | 21.0

bende onu diyorum zaten, ama ağırlık vermek yerine, 2 yada 3 tane koşup pres yapıcak adam yeterli olur, onun dışında işi bitirecek olan aslar yine ;)

Aslında Elano oynasa yeter.Oda maç eksiğini kapatması için.Zaten Nonda gibi etkili,Caner,Serdar,Uğur gibi genç yetenekli adamlarımız var.

Rehavete kapılmazsak,ciddi oynarsak 5-0 alırız.Eğer kapılırsak 2-0 3-0 alırız.Bu maç kayıp maçı olamaz . Baros'un yerinde Nonda. Topal'ın yerinde Barış'ı, Hakan'ın yerinde Caner'e yer versin. Fazla rotasyon takıma zarar verebilir :(

Aslında Elano oynasa yeter.Oda maç eksiğini kapatması için.Zaten Nonda gibi etkili,Caner,Serdar,Uğur gibi genç yetenekli adamlarımız var.

Elano kesinlikle oynamalı, adam açıldıkça açılıyor

ben maça şöyle çıkarım ;

......................Leo Franco.....................

..........................................................

...Sabri......Emre A..........Servet......Caner...

............................................................

...................Sarp...........Barış................

............................................................

...........................Elano..........................

..........Keita...............................Arda.......

...........................Baros...........................

herkeste kasımpaşa maçı cepte havası var, aman diyim.

kağıt üstünde çok çok ağır basıyoruz belki ama futbol bu belli olmaz.

geçen seneki hacettepe, kocaeli maçlarını hatırlatmama gerek yok sanırım.

ama geçen seneden çok farklı takım, bu maça da ciddiyetle yaklaşacaklarını umuyorum.

ama geçen seneden çok farklı takım, bu maça da ciddiyetle yaklaşacaklarını umuyorum.

Her maça, cepte gibi yaklaşmak, Rijkaard ve ekibinin eseridir.

Dediğin gibi işler belki ters de gidebilir ama belli ki hepimiz Rijkaard ve ekibine çok ama çok güveniyoruz.. :)

-------------Leo---------

Uğur---Servet--Emre A.--Caner

--------Barış---Ayhan (M.Sarp)------

Aydın-------Elano--------Arda

------------Nonda----------

Baros,Kewell,Keita bu maçta dinlendirilebilir diye düşünüyorum.Caner oynamalı bu maçta.Çok zor bir maç olmayacak gibi duruyo.

Her maça, cepte gibi yaklaşmak, Rijkaard ve ekibinin eseridir.

Dediğin gibi işler belki ters de gidebilir ama belli ki hepimiz Rijkaard ve ekibine çok ama çok güveniyoruz.. :)

o güven herkeste var haklısın ama kimseyi küçümsememek lazım bu oyunda, ummadığın taş baş yarar. :)

maç seçmek çok büyük bir hastalıktır, rijkaard'ın bunu bu sene aştığını düşünüyorum.

ancak her maçı aynı ciddiyetle oynar, aynı mücadeleyi ortaya koyarsak uzun maraton'da başarılı oluruz.

Rekorumuzu kıralım yeter.As oyuncularımızdan 3 tane dinlendirsek yeterli olur.:)

Rotasyon olacaktir kesinlikle ama yinede 3-4 Gol atacagimizi düsünüyorum.

Biletlerin pahali olmasi ile fazla Taraftarin maca gidecegini sanmiyorum.

Son olarak kadro tahmini :

--------------Leo Franco------------

Ugur-Emre Asik-Hakan Balta-Alpaslan

Sabri-------Baris---Topal-------Caner--

-----------------Elano------------------

----------------Nonda------------------

Açıkcası geçen sene banko maç görüp sevindiğim maçların büyük bölümü hüsran ile sonuçlandı.''Tamam'' diyorum avrupa maçından sonra ''rakip zor değil,rahat kazanırız'' ama işler o şekilde ilerlemedi malesef ve akıl sıra ermeyecek maçlar yaşadık...(Kocaeli,Hacettepe,Antalya,Eskişehir vs)Ama bu sene çok farklı geçiyor.Oyuncular herşeyin farkında ve ona göre oynuyorlar,oynatılıyorlar.

Bu maç içinde kolay maç gibi görünüyor ve futbolcular küçümseyebilme ihtimalleri var ama teknik ekip bunun çaresini bulurlar.Bu maçta rotasyon yaparız ve hafta içi maçımız olmayacağı için dinlenme fırsatımız ve daha fazla antreman yapma olanağımız olacak ve ilerisi için daha iyi olma yolunda 1 adım daha atacağız...

Maça şöyle 11 bekliyorum:

-----------------Leo Franko------------------

---Sabri-----Emre Aşık-----Servet----Caner---

---Mehmet Topal(Mustafa Sarp)-------Barış----

-------------------Elano----------------------

Keita-----------Baroş-----------Arda(Kewell)---

2. yarıda oyuna dahil olmasını beklediklerim de:

Duruma göre Ayhan,Kewell,Aydın yada Nonda

Açıkcası ben golu erken bulursak eğer, ara ara yapacağımız tempoyla Netanya Talin maçları gibi bir skor bulabileceğimizi düşünüyorum.

Tabi takımın durumunu görmeden saha zeminini görmeden konusmak saçmalık olur:)

puan kaybetmemiz gerken maçlardan bir daha ligin en karma ve zayıf ekibi.

G.Antep maçında iyi oynadılar hatta bayağ pozisyon da yaaratmışlar.

Eğer biz ciddiyeti bozmaksak her şekilde yeneriz ama Ciddiyetsiz ve 2007 deki gibi oynarsak süpriz bişi olur ve o sene nerdeyse şampiyonluğa mal olacak yenilgi bu seneyide etkiler kısaca fark istemiyorum 3 puan yeterli.

daha sonra 1 hafta dinlenip ASY de Es es ile şova devam ederiz!!

Geçmişte ve geçen sene bize çektinlerd

1. Kasımpaşa (içerde yenildik)

2. Es es (içerde yenildik)

3. Bursaspor (deplasman)

3 takıma af yok bu sene1!! işallhh

arda nonda barış oynayabilirse ayhan oynasın kewell yorgun değildir zaten pek koşmadı o oynasın caneri izleyelim biraz da zaten 4-5 olur:D

Gecen seneyi hatırlatmaya gerek yok. Zira Skibbe ve Bulent'i yanyana koysan bir Albert Roca Puyol etmez. Ustelik gecen seneyi yasayan oyuncular aynı hataya ikinci kez dusmezler. Bu yuzden icim rahat, sizinde rahat olsun ;)

Super lig gol rekoru ne bu arada? :asd:

Üst Alt