TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül Pazartesi 21.

Kasimpasa 5 haftada 0 puan, ve takimin basinada Yilmaz Vural gecmis. Kasimpasa macinda, Kasimpasa'li oyuncular mutlaka kendilerini göstereceklerinden adim gibi eminim, ve maca cok hirsli cikakacaklar. Sonucta rakipleri Galatasaray. Bizim icin cok zor gecebilir, ve insallah 3 puan'i aliriz. Ama sonucta biz Galatasaray takimiyiz, sampiyon olmak istiyorsak geleni geceni yenmek zorundayiz, ve her maca ayni konsantrasyon ve ciddiyetle cikmaliyiz. Skibbe'yle ciksaydik bu maca farkli seyler derdim, ama Rijkaard hocamiza bu macta tamamen güveniyorum !

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül Pazartesi 21.

Kasimpasa 5 haftada 0 puan, ve takimin basinada Yilmaz Vural gecmis. Kasimpasa macinda, Kasimpasa'li oyuncular mutlaka kendilerini göstereceklerinden adim gibi eminim, ve maca cok hirsli cikakacaklar. Sonucta rakipleri Galatasaray. Bizim icin cok zor gecebilir, ve insallah 3 puan'i aliriz. Ama sonucta biz Galatasaray takimiyiz, sampiyon olmak istiyorsak geleni geceni yenmek zorundayiz, ve her maca ayni konsantrasyon ve ciddiyetle cikmaliyiz. Skibbe'yle ciksaydik bu maca farkli seyler derdim, ama Rijkaard hocamiza bu macta tamamen güveniyorum !

Yılmaz Vural geçen hafta geldi ve kendillerini gösterdiler. Antep'den sadece 1 gol yiyerek yenildiler.

Biz bu maçı ancak 7-0 alırız. O da Yılmaz Vural'ın hatırına.

Bu kadroyu görmek istiyorum!

ufuk

uğur e.aşık servet caner

barış ayhan elano

keita nonda kewel

Bu kadroyu görmek istiyorum!

ufuk

uğur e.aşık servet caner

barış ayhan elano

keita nonda kewel

Leo harika devam ederken hic mac oynamamis Ufugu deneyecek macimiz mi? Avrupa donusu kasimpasa bile endise yaratirken

hic gerek yok boyle seylere.T.D Ve ekibi bilir en dogrusunu ama cok da ucmayalim.rotasyonun da bi adabi olmali :rolleyes:

Leo harika devam ederken hic mac oynamamis Ufugu deneyecek macimiz mi? Avrupa donusu kasimpasa bile endise yaratirken

hic gerek yok boyle seylere.T.D Ve ekibi bilir en dogrusunu ama cok da ucmayalim.rotasyonun da bi adabi olmali :rolleyes:

ufuk amatör kaleci değil! milli takıma kadar yükselmiş bir kaleci...ayrıca şu an hazır durumda zaten manisadada idmanlara katıldı oynadığımız takımda sonuçta kasımpaşa! bu çocuk kasımpaşa maçındada oynamayacaksa hangi maçta oynayacak?

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül P'tesi | 21.0

Kasımpaşa futbolcu kalitesi ve oynadığı oyunun potansiyeli açısından bizimle baş edebilecek bir takım değil. Çünkü öncelikle Kasımpaşa ayağında hiç top tutamıyor, organize atak yapamıyor ve oyunu yönlendirmede inanılmaz sıkıntılar yaşıyor. 1-0 kaybettiğimiz maçta sadece tek bir frikik ile maçı alıp götürmelerini geçtim, o maç esnasında Galatasaray çok ama çok kötü bir maç çıkarmıştı. Barusso'nun oynadığı ilk ve tek maç olmuştu. O zamanki Galatasaray ile şimdiki Galatasaray'ı kıyaslayıp ama 1-0 yenmişlerdi bizi deyip tarih tekerrürü beklemek totem tutmak kadar mantıklı!!!

Kolay olmaz ama oyuna tamamen biz hükmederiz. Hükmümüze karşı Kasımpaşa çekici masaya vuramaz. Hele ki 6'ta 6 yapıp tarih yazma imkanı varken Kasımpaşa Masımpaşa dinleyeceğimizi hiç sanmıyorum. Her takıma karşı aynı ciddiyetle oynayan bir takım yaratıldığına göre asıl Kasımpaşa düşünsün..

Onlar oyunu sıkıştırıp duracak ve biz paso saldıracağız. Disiplinli takım örneklemelerimiz ortadayken disiplin ve oyun organizasyonu anlamında sıkıntılı bir geçiş döneminde olan ve takımdaşlık anlamında Galatasaray'ın yanından bile geçemeyecek bir takımın bize sürpriz yapacağını asla beklemiyorum.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül P'tesi | 21.0

rotasyon yapılabilecek ve belki de yapılması gereken bir maç ama abartmamak, dikkatli olmak lazım.

sonuçta fenerbahçe, beşiktaş'ı yenene de 3 puan veriyorlar, kasımpaşa'yı yenene de.

daha önce de dediğim gibi; biz geçen sezon şampiyonluğu böyle maçlarda verdik, beşiktaş böyle maçlarla şampiyon oldu.

o yüzden bu maça da aynı ciddiyetle yaklaşmalı, kendimizi maça vermeliyiz.

arada zaten çok ciddi kalite farkı var, biz mücadelemizi sahaya yansıtırsak sorun yaşamayız.

ufuk amatör kaleci değil! milli takıma kadar yükselmiş bir kaleci...ayrıca şu an hazır durumda zaten manisadada idmanlara katıldı oynadığımız takımda sonuçta kasımpaşa! bu çocuk kasımpaşa maçındada oynamayacaksa hangi maçta oynayacak?

Ufuk icin kotu ya da amator demedim ki sadece denenmesi icin bu mac uygun degil diyorum,

Futbolcuyu dinlendirirsin onu anlarim ama herhangi bir sakatligi,sorunu yoksa durup dururken Leo niye dinlensin ki..

Bence biraz daha yedeklere yer vermeliyiz.Çünkü Netanya maçında yedeklerle çıktık ve müthiş oynayan Aydın formayı kaptı.Bunu tüm futbolcular biliyor.As oyunculardan daha hırslı olurlar.

Bence biraz daha yedeklere yer vermeliyiz.Çünkü Netanya maçında yedeklerle çıktık ve müthiş oynayan Aydın formayı kaptı.Bunu tüm futbolcular biliyor.As oyunculardan daha hırslı olurlar.

Kasımpasa maçı, Pao maçından daha zor geçecek. Çünkü, takım Pao'yu ciddiye alıp oynadı... Kasımpasa'yı, -Rijkaard ne kadar tembihlesede- Pao kadar ciddiye almaz oyuncular, bunun üzerine Kasımpasa x3 motivasyonla oynayacak.. Yedeklere ağırlık verirsen bu maçta ummadığın bir skor alabilirsin... As kadroya ağırlık verilmeli, ve hırslı yedekler oynatılmalı derim... Bu maçı çok ama çok ciddiye almalıyız.

Kasımpasa maçı, Pao maçından daha zor geçecek. Çünkü, takım Pao'yu ciddiye alıp oynadı... Kasımpasa'yı, -Rijkaard ne kadar tembihlesede- Pao kadar ciddiye almaz oyuncular, bunun üzerine Kasımpasa x3 motivasyonla oynayacak.. Yedeklere ağırlık verirsen bu maçta ummadığın bir skor alabilirsin... As kadroya ağırlık verilmeli, ve hırslı yedekler oynatılmalı derim... Bu maçı çok ama çok ciddiye almalıyız.

Benim kanım Atina'da Pana'yı yenmiş aslardan çok,ilk 11e girmek isteyip,kendisini hocaya göstermek isteyen oyuncular oynanmalı.Onlar hem rakibi ciddiye alır,hem daha fazla mücadele eder.

Ufuk

Ugur EmreA Servet Caner

Mehmet Baris

Sabri Ayhan Arda

Nonda​

böyle cikalim bu maca :ciftetelli:

Sabri nin yerine Elano da olur :D

Üst Alt