TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Son

Beşiktaş Tabata'dan sonra Julio Ceasr'ı da alır.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Son

Lütfen arkadaslar bana bir kisi anlatsin. Bana su soracagim sorunun cevabini versin..

"Bu Mac neden 2. Yarida 4 Dakika uzadi..?":eek::confused:

İyiki +4 uzamış, zira antep golü 90+4 de attı bide bu açıdan bak :D:D

hep son dakikalarda kazanmışlardı şimdide son dakikada kaybettiler.:ciftetelli:

Tabi öyle olunca Güzelde...Peki Tersi olsaydi ne yapacaktiniz.? Ben buna anlam veremiyorum.. Önde olan Takim Fener oynayama calisan Antep..Zamana oynayan takim yok..Sakatlanma yok..Hadi bir Gol oldu arti 1 Dakika ver... Mac 2 Dakika uzar ama 4 Dakika uzatmanin anlamini ben söyle dile getirebilirim..Uzatalimda fener atsin..ama Allah büyüktür haksizliklara herzaman bir Tokat atar..belkide son Dakikada attiklari gollerin ve bu macin 4 Dakika uzatilmasinin cezasiydi bu.

Kıytırık spor gazeteleri manşeti gibi olacak :D ama;

"Cesar'ın hakkı Cesar'a"

Sadece bu golü değil, ilk golü de gerçekten çok güzeldi Julio Cesar'ın.

* * *

Bu arada geçen seneki maçta Lincoln'ün sayılmayan golü ne travma yaratmış bazılarında arkadaş ya! :p Hadi o pozisyonda hakem hatalı karar vermiş olsun (pozisyonu inanın hatırlamıyorum) Lincoln efedin görmüyor mu hakemin elini? Hakem serbest vuruş verse belki de gol olmayacak Lincoln'ün vuruşu. Böyle "-se"lerle, "-sa"larla yorum mu yapılır yahu? "Halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu" hesabı. ;) :)

Sevgiler...

Volkan abi cok iyi Yorumlar yapiyorsun..ama o Hakem denen Kisi Hüseyin Göcek öyle bir sinsi Mac yönettiki haala unutamiyorum adini..

Elini görmedimi diyorsun, görmedi göremezedi..cünki arkasina gecti Lincolnün ve elini kaldirdi sen arkana gecen birinin hareketlerini görüyormusun..?? Ince Ince dogradi o adini unutamadigim adam..Zaatene Pozisyon da hata yapti bidefa cift vurus vermekle..

dün forumda sorun mu vardı giremedim? en g

zel dk ları burada yaşayamadım:D

Antalya ve Manisa maçlarınıda canlı izlediğim içim 88den sonra kapattım maçı. 5-6 dakika sonra açtım şok oldum :) Cesar Rivaldo gibi takmış aynı. 0 çektikleri sene son dakikada takmıştı Barca ona benziyor :)

YouTube - barcelona - fenerbahçe

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor - Fenerbahçe | 18 Ekim | 16.00

Maçla ilgili antu'daki mesajım.

* * *

Rahatça kazanabileceğimiz maçı‚ hatalar silsilesi ile rakibimize verdik. Sağlık olsun.

Daum´un bu maç için kadro ve oyuncu değişiklikleri konusunda eleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. 8 yabancı oyuncunun 4´ü İstanbul´da bırakılmışken‚ buna rağmen Özer gibi bir oyuncunun ilk 11´de tercih edilmeyişi veya beraberlik golünden sonra oyuna alınmasını anlamak mümkün değildir.

Özellikle 2. yarıda Gaziantepspor‚ defansımızın arkasına attığı uzun toplarla etkili olur ve gol bağıra bağıra "geliyorum" derken‚ buna çare bulmak yerine klasik "oyuncu 75. dakikada değiştirilir" zihniyetini devam ettirmesi‚ Daum´un bugünkü yanlışlarından biriydi yine.

Yazdığım gibi‚ oyuncu değişiklikleri yerinde olsa da‚ bunların geç yapılması eksi puandı Daum adına. Gerçi bir tek Gökhan Gönül-Bekir değişikliği eleştirilebilir. Gökhan´ın‚ milli maç yorgunu olması ve haftaya oynanacak olan Galatasaray maçı düşünülerek oyundan alınması doğru ama yerine tercih edilen isim Bekir mi olmalıydı? Hadi Bekir oldu‚ onu daha önce o alanda yapamadığını gördüğümüz sağ bekte ısrarla kullanmak mağlubiyeti getiren nedenlerden biriydi. Burada Bekir göbeğe çekilebilir‚ Önder sağa geçebilirdi. Ya da Bekir yerine Ali Bilgin düşünülebilirdi. (Bekir bu takımın oyuncusu olabilir mi‚ açıkçası o konuda ciddi şüphelerim var ancak gerçek olan şu ki‚ Bekir sağ bek OY-NA-YA-MAZ! 1-1´den sonraki o pozisyondaki beceriksizce ortası ve yaptığı gereksiz faul sonrası yediğimiz mağlubiyet golü ipimizi çektiği için oyuncularımıza eleştirilerin en büyüğü Bekir´e. Kusura bakmasın.)

Oyunun geneline baktığımızda çok kötü bir Fenerbahçe görmedim ama şu "skoru koruma hastalığı"na acil bir çare bulmak gerekiyor. Twente maçının bir kopyasıydı adeta ve gariptir ki Daum‚ Twente maçı sonrasında yaptığı açıklamanın aynısını yapmış: "Bu maçtan ders alacağız." Hoca Nasreddin´in "bu kediyse et nerede‚ yok eğer bu etse kedi nerede?" dediği gibi sormak lazım bizim "hoca"mıza: "Twente maçı ders olduysa bu ne‚ bu ders olduysa Twente maçı sonrası açıklamalar ne?" İnşallah bundan sonra başka dersler almayız.

Yine de enseyi karartmaya gerek yok. Galatasaray´ın da az önce Trabzonspor maçını kazanmasıyla bu hafta ibreler Galatasaray lehine dönecek‚ ki bu da bizim işimize gelen bir durum olagelmiştir yıllardan beri.

Son olarak Gaziantepspor´u da tebrik etmek gerekiyor. Kapasitelerince oynadılar‚ ağırlıklı olarak bizim hatalarımız sonucu 2 harika gol buldular ve bize‚ önümüzdeki senelerde kendi rekorumuzu yine kendimizin kırması için fırsat yaratmış oldular. ;)

Haftaya Kadıköy´de şölende görüşmek üzere.

Sevgiler...

Görüşeceğiz.Şöleni kim yapıyor göreceğiz.

Rivaldo'nun o golünden sonra nasıl üzülmüştüm anlatamam. Cesar'ın golünde de aynı şekilde bir üzüntü yaşadım.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor - Fenerbahçe | 18 Ekim | 16.00

Maçla ilgili antu'daki mesajım.

* * *

Rahatça kazanabileceğimiz maçı‚ hatalar silsilesi ile rakibimize verdik. Sağlık olsun.

Daum´un bu maç için kadro ve oyuncu değişiklikleri konusunda eleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. 8 yabancı oyuncunun 4´ü İstanbul´da bırakılmışken‚ buna rağmen Özer gibi bir oyuncunun ilk 11´de tercih edilmeyişi veya beraberlik golünden sonra oyuna alınmasını anlamak mümkün değildir.

Özellikle 2. yarıda Gaziantepspor‚ defansımızın arkasına attığı uzun toplarla etkili olur ve gol bağıra bağıra "geliyorum" derken‚ buna çare bulmak yerine klasik "oyuncu 75. dakikada değiştirilir" zihniyetini devam ettirmesi‚ Daum´un bugünkü yanlışlarından biriydi yine.

Yazdığım gibi‚ oyuncu değişiklikleri yerinde olsa da‚ bunların geç yapılması eksi puandı Daum adına. Gerçi bir tek Gökhan Gönül-Bekir değişikliği eleştirilebilir. Gökhan´ın‚ milli maç yorgunu olması ve haftaya oynanacak olan Galatasaray maçı düşünülerek oyundan alınması doğru ama yerine tercih edilen isim Bekir mi olmalıydı? Hadi Bekir oldu‚ onu daha önce o alanda yapamadığını gördüğümüz sağ bekte ısrarla kullanmak mağlubiyeti getiren nedenlerden biriydi. Burada Bekir göbeğe çekilebilir‚ Önder sağa geçebilirdi. Ya da Bekir yerine Ali Bilgin düşünülebilirdi. (Bekir bu takımın oyuncusu olabilir mi‚ açıkçası o konuda ciddi şüphelerim var ancak gerçek olan şu ki‚ Bekir sağ bek OY-NA-YA-MAZ! 1-1´den sonraki o pozisyondaki beceriksizce ortası ve yaptığı gereksiz faul sonrası yediğimiz mağlubiyet golü ipimizi çektiği için oyuncularımıza eleştirilerin en büyüğü Bekir´e. Kusura bakmasın.)

Oyunun geneline baktığımızda çok kötü bir Fenerbahçe görmedim ama şu "skoru koruma hastalığı"na acil bir çare bulmak gerekiyor. Twente maçının bir kopyasıydı adeta ve gariptir ki Daum‚ Twente maçı sonrasında yaptığı açıklamanın aynısını yapmış: "Bu maçtan ders alacağız." Hoca Nasreddin´in "bu kediyse et nerede‚ yok eğer bu etse kedi nerede?" dediği gibi sormak lazım bizim "hoca"mıza: "Twente maçı ders olduysa bu ne‚ bu ders olduysa Twente maçı sonrası açıklamalar ne?" İnşallah bundan sonra başka dersler almayız.

Yine de enseyi karartmaya gerek yok. Galatasaray´ın da az önce Trabzonspor maçını kazanmasıyla bu hafta ibreler Galatasaray lehine dönecek‚ ki bu da bizim işimize gelen bir durum olagelmiştir yıllardan beri.

Son olarak Gaziantepspor´u da tebrik etmek gerekiyor. Kapasitelerince oynadılar‚ ağırlıklı olarak bizim hatalarımız sonucu 2 harika gol buldular ve bize‚ önümüzdeki senelerde kendi rekorumuzu yine kendimizin kırması için fırsat yaratmış oldular. ;)

Haftaya Kadıköy´de şölende görüşmek üzere.

Sevgiler...

Büyük konuşmak gibi olacak ama bu derbiyi kazanacağız.:dedikodu:

zor toparlanırlar artık ;) bekleyin geliyoruz kuşlar ;)

ucanbalon.jpg

bunların yediği tüm golleri zenciler attı sanırsam :D

bunlarınki bildiğin hastalık yada zenci fetişi bunlar :)

maçın gündüz başlayıp hava karardığında bitiğini düşünürsek aydınlıktan karanlığa da güzel başlık olurdu

yarı antepli biri olarak kötü oynadığı ama son dk da şansa bulduğu bir golle kazandıkları maçlar ardından angutların açtıkları başlıklardan birini hediye ediyorum kendilerine:

KOYDUK MUUUU ....KOYDUK!!!!:D:D:D

Dün Rıdvan şok etti beni!!! Aynen şöyle dedi.

"Maçın başında Antep'e Koymuşsun" sonra kıvırmaya çalıştı yani golü atmışsın.

niye geri çekilirsin vs vs..

tamam fenerlisinde Tv de bari koydum moydum gibi laflar kullanma.Ayıp denen bişi var.

Üst Alt