TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Son

Ulan 4 senedir fener bizim derbiler öncesi puan kaybediyor :asd:

Ha biz ha antep ikiside 3 puan :asd: her sene böyle 2 haftada 3 puan alıyolar sonra niye şampiyon olamadık diye yakınıyorlar

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Gaziantepspor 2-1 Fenerbahçe | 18 Ekim | Maç Son

Başlığın ilk sayfalarında antep başkanının söylediklerinden ötürü feneri hükmen galip getiren arkadaşlar vardı,görülüyorki ligde her şey olabiliyor.Fenerde yenilmez değil,illaki puan kaybedecekdi.Sen artislik edip alexi,luganoyu oynatmaz isen olacaklar budur daum efendi.Ben umutluydum maçdan zira antepin puan ihtiyacı vardı.Yeni yabancıları cesar müthiş bir oyuncu ,90+4 de attığı firkiği izleyince havalara uçtum adeta.Mükemmel bir frikikdi.

Fenerde alexin sakat olduğu söyleniyor ama ben inanmıyorum.Adamı bize saklıyorlar.Bu perşembeki avrupa maçındada oynatmayacaklar büyük ihtimalle.Görülüyorki fener alexsiz asla top oynayamıyor.Bu fener ligde daha çok takılır,oynadığı futbolun sezon başından beridir hiçbirşeye benzemediğini her fırsatta dile getiriyorum.Bizle kıyaslandığında göze hoş gelen bir futbol oynamıyorlar.Bugüne değin 8de 8 yaptıkları maçların çoğunu şansa aldıklarına şahit olduk.Dişli rakiplere karşıda ne yaptıklarında gördük fenerin dolayısı ile ligde fener çok takılır,çok puanlar kaybeder..

Hafta sonundaki derbi ise herşeye gebe bir maç olacak.Alex oynasada oynamasada bence bizim oyuncuların kadıköy stresini üzerlerinden atması lazım,iyi bir takımız sadece takım defansını iyi yapamıyoruz.Kontrollü oynar ve sinirlerimize hakim olursak maçı kazanabiliriz.Konsantrasyon çok çok önemli.Benim için reijkardın büyüklüğüde bu maçda belli edecek zira reijkard barçada real ve diğer avrupa maçlarının atmosferini yaşamış bir teknik adam,kadıköyden zafer alıp alamaması onun prestijinide etkileyecekdir.

Trabzon maçında 2-2 den sonra yatığı akıllıca değişiklik onunda kafasında bazı şeylerin değiştini gösteriyor.Bakalım ,kadıköy sendromu bu sefer bitecekmi göreceğiz,kazanırsakda bu fenerin çöküşünü dahada hızlandırır bunu onlarda adları gibi biliyor zira onlar için sezonun en önemli maçı kadıköydeki Galatasaray derbisidir..

...

Fenerde alexin sakat olduğu söyleniyor ama ben inanmıyorum.Adamı bize saklıyorlar.Bu perşembeki avrupa maçındada oynatmayacaklar büyük ihtimalle.Görülüyorki fener alexsiz asla top oynayamıyor.

...

Size katılmıyorum çünkü inansanız da, inanmasanız da Alex sakat! Alex sakat olmayacak ve Daum onu oynatmayacak, öyle mi? İmkanı yok. Steaua Bükreş ve Galatasaray maçlarına yetişmesi zor gözüküyor Alex'in.

Alex Fenerbahçe için çok önemli bir oyuncu ama "Fenerbahçe Alex'siz top oynayamıyor" demek büyük yanılgı. Olur da hafta sonu Alex oynayamaz ve sizin oyuncular da bu ruh haline girerlerse, Kadıköy'den çıkamazsınız. ;) (Geçen seneki 4-1'lik maçta da Alex yoktu bu arada.)

Son olarak Lugano'nun Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri maçlarından geç dönmesi ve bu yüzden yorgun olması sebebiyle kadroya alınmadığını hatırlatayım. Benzer durumdaki Andre Santos ise dün kadroda olmasına rağmen maça ilk 11'de başlamadı.

Sevgiler...

Alex bizim maçta oynar. ;) Takımın başında Zico olsa Aragones olsa derdim tamam yetişemeyebilir ama Daum ve ekibi varken , Alex yetişir ve oynar.

Alex'li Alex'siz farketmiyor. Alex'in olmadığı derbilerde oldu bişey değişmedi hem SamiYen'de hem Saraçoğlu'nda.. Derbilerin havası bambaşka olur..

Size katılmıyorum çünkü inansanız da, inanmasanız da Alex sakat! Alex sakat olmayacak ve Daum onu oynatmayacak, öyle mi? İmkanı yok. Steaua Bükreş ve Galatasaray maçlarına yetişmesi zor gözüküyor Alex'in.

Alex Fenerbahçe için çok önemli bir oyuncu ama "Fenerbahçe Alex'siz top oynayamıyor" demek büyük yanılgı. Olur da hafta sonu Alex oynayamaz ve sizin oyuncular da bu ruh haline girerlerse, Kadıköy'den çıkamazsınız. ;) (Geçen seneki 4-1'lik maçta da Alex yoktu bu arada.)

Son olarak Lugano'nun Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri maçlarından geç dönmesi ve bu yüzden yorgun olması sebebiyle kadroya alınmadığını hatırlatayım. Benzer durumdaki Andre Santos ise dün kadroda olmasına rağmen maça ilk 11'de başlamadı.

Sevgiler...

Bekir süperdi dün. Zevkten 4 köşe oldum izlerken. Hep böyle oynasın canımı yesin kardeşim benim :)

Alex'li veya Alex'siz katılıyorum derbi maçların havası her zaman farklıdır. Taktik, strateji, şablon vb. durumlar 2. plana düşer. Öyle olmasa GS Kadıköy'de bu kadar uzun zamandan beri galibiyet alamamazlık etmezdi.

Sevgiler...

Volkan abi geçen seneki maç hakikaten hiç ölçü değil. Maçtan önce de söylemiştim, berabere kalsak çok iyi diye. Ayhan-Meira orta sahası ilerde arda-baros-karan-lincoln dörtlüsüyle 5 gol atsak 6 gol yerdik bu çok bariz ortadaydı. Zaten bursa- eskişehir falan da yenmişti bizi o orta sahalarla. Benim bu maçta beklentim, topal-barış-linderoth gibi isimlerin kendine yer bulması orta sahada. Bunlar oynarsa başa baş maç olur; çok önemli kopuşlar olmazsa da hücum varyasyonları daha fazla olan ve biraz da şansı yanında olan takım kazanır. Tabii Saraçoğlu ve taraftar baskısı da önemli etkenler. Ancak benim düşüncem oyuncularımız taktik disiplinden kopmazlarsa keita ya da arda ya da ikisi birden maçı koparacak hareketleri yapabilirler. Sizde de bunu alex yapabilir. O yüzden alex in olup olmaması çok önemli.

Saygılar...

Geçen sene Frikik golümüz verilseydi 2-0 dan çevirmeleri çok zor olucaktı maçı..

Nasip keita'ya imiş.

Gol bekliyorum Fildişlimden :D

Lütfen arkadaslar bana bir kisi anlatsin. Bana su soracagim sorunun cevabini versin..

"Bu Mac neden 2. Yarida 4 Dakika uzadi..?":eek::confused:

Alex oynasada oynamasada fark etmez alex ancak küçük takımlara karşı oynar.Bize karşı birşeyler yapması imkansız, zaten bence oynamayacak adam gerçekten sakatmış çünkü.

Geçen sene Frikik golümüz verilseydi 2-0 dan çevirmeleri çok zor olucaktı maçı..

Nasip keita'ya imiş.

Gol bekliyorum Fildişlimden :D

O gol sayılsaydı maç 2-1 olacaktı. 2-0 değil.

Keita bu maçta biraz disiplinsiz ve agresif göründü. Bu zaafını o atmosferde de tekrarlarsa işi zor.

içimin yagları eridi be bu maçta helal olsun antep

Sizi o anla bir kez daha bas basa brakiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 758

Kıytırık spor gazeteleri manşeti gibi olacak :D ama;

"Cesar'ın hakkı Cesar'a"

Sadece bu golü değil, ilk golü de gerçekten çok güzeldi Julio Cesar'ın.

* * *

Bu arada geçen seneki maçta Lincoln'ün sayılmayan golü ne travma yaratmış bazılarında arkadaş ya! :p Hadi o pozisyonda hakem hatalı karar vermiş olsun (pozisyonu inanın hatırlamıyorum) Lincoln efedin görmüyor mu hakemin elini? Hakem serbest vuruş verse belki de gol olmayacak Lincoln'ün vuruşu. Böyle "-se"lerle, "-sa"larla yorum mu yapılır yahu? "Halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu" hesabı. ;) :)

Sevgiler...

Üst Alt